خدمات موسسه صفر تا صد چیست؟

آموزش کاربردی و تخصصی صادرات و واردات بر اساس تفکیک کشور و کالا به شکلی که مشترک محترم به تنهایی بتواند صادرات و واردات را شروع کند و در آن موفق شود

6 پاسخ
 1. لیدا says:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کارکنان موسسه صفر تا صد .
  ببخشید من می خواستم راجعه به تجارت چمدانی تابلو فرش اطلاعات دقیق تری کسب کنم که این تجارت ایا می تونه سود اور باشه و دیگر اینکه روی کدام یک از کشورهای همسایه می شود فوکوس کرد.

  پاسخ
  • بهراد رضاپور says:

   با سلام و احترام
   دوست گرامی تجارت چمدانی برای افرادی مناسب است که سفر های خارجی دارند و از این طریق خرج سفر خود را جبران میکنند,اما اینکه به عنوان یک بیزینس بشود روی این کار حساب کرد توصیه نمیشود.تابلو فرش ایران را اکثر کشورها علاقه دارند .کشورهای همسایه فقط کشورهای عرب نشین حاشیه خلیج فارس بازار مناسبی دارند

   پاسخ
 2. محمد says:

  سلام. ممنون از سایت خوبتون و تشکر از بابت تمام زحماتتون. ببخشید من میخواستم درمورد تجارت چمدانی زعفران به ترکیه بدونم که آیا این نوع تجارت پر سود هست؟؟؟؟ و همینطور درمورد پکیج صادرات زعفران که آیا این تاجرانی که میفرمایید از کشور فقط از کشور ترکیه میباشند؟؟؟

  پاسخ
  • بهراد رضاپور says:

   سلام

   ضمن سپاس بابت ابراز لطفتان، به تجارت چمدانی به عنوان یک بیزینش نمیتوان نگاه کرد و این کار صرفا برای افرادی مناسب است که در سفر هستند و از این طریق میخواهند خرج سفر تا تامین کنند.قطعا محدودیت ها و استرس و مشکلات خودش را دارد چون اگر به میزان مجاز بخواهید مثلا زعفران را خارج کنید در حال حاضر قانون به شما اجازه حمل 100 گرم زعفران را میدهد که این مقدار حتی خرج سفر شما را هم تامین نمیکند.
   اگر قصد تجارت دارید باید به صورت اصولی و با هدف بلند مدت وارد این کار بشوید و مانند بقیه تجار کار کنید.
   بله در پکیج از کشورهای مختلف تاجر معرفی شده است

   موفق باشید

   پاسخ

Comment on this FAQ

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Comment on this FAQ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *