بسته بندی کالاهای صادراتی

خدمات طراحی بسته بندی محصول

یکی از اولویت های تولید هر محصول، طراحی بسته بندی محصول است. اگر طراحی بسته بندی محصول به‌درستی انجام شود، باعث فروش بیشتر محصول می‌شود، رضایت مشتریان را به دست می‌آورد و برای تولیدکننده محصول سود بیشتری به دنبال خواهد داشت.

به نظر شما چه چیزی باعث پرفروش شدن یا کم فروش شدن یک محصول می‌شود؟ بسته بندی محصول رمز فروش محصول است. در درجه اول، مشتری بسته بندی محصول را می‌بیند؛ در نتیجه اگر بسته بندی محصول جذاب باشد، فرد را برای خرید آن محصول متقاعد می‌کند. در عوض اگر بسته بندی محصول نامناسب باشد، باعث می‌شود که فرد از خرید آن منصرف شود.

چرا بسته بندی محصول تا این اندازه اهمیت دارد؟

میلیون‌ها محصول در بسته بندی‌های مختلف در فروشگاه‌ها وجود دارند. تفاوت این محصولات مختلف، در ظاهرِ متفاوت آنها است. اگر محصولی ظاهر جذابی داشته باشد و بتواند افراد را به سمت خود جذب کند، احتمال فروش آن بسیار زیاد خواهد بود. تجربه خرید افراد نشان می‌دهد که محصولاتی با بسته بندی جذاب‌تر بیشتر به فروش می‌روند.

اولین ارتباط مشتری و محصول به محض دیدن محصول برقرار می‌شود و بهتر است که این ارتباط قوی و سازنده باشد. اگر مشتریان از بسته بندی یک محصول خوششان بیاید، بدون دغدغه داشتن درباره قیمت آن، حاضر هستند آن محصول را به سبد خرید خود اضافه کنند.

مهم‌ترین نکته در هنگام طراحی بسته بندی محصول این است که  بسته بندی محصول، روی ذهن مشتری تاثیر مثبتی بگذارد. بسته بندی محصول، پیام تولیدکننده را به خریدار منتقل می‌کند و روی ذهن و چشم مشتری به صورت مستقیم تاثیر می‌گذارد.

اگر شما هم محصولی تولید کرده‌اید و دوست دارید آن را بفروشید، به بسته بندی محصول بسیار توجه کنید. اگر روی بسته بندی محصول خود سرمایه گذاری کنید، سود این کار به شما بر‌می‌گردد. بسته بندی زیبا و خلاقانه باعث افزایش فروش محصول می‌شود و چندین برابر پولی که خرج کرده‌اید را به شما باز می‌گرداند.

نخستین جلوه ای از کسب و کار شما که مشتری با آن رو به رو می شود، بسته بندی محصولات شماست و کیفیت خودِ کالا در جایگاه دوم قرار می گیرد

بسته بندی مناسب و جذاب محصول چه تاثیراتی به دنبال دارد؟

 • بسته بندی مناسب محصول، باعث برندسازی آن کسب‌و‌کار می‌شود.
 • اگر بسته بندی محصول زیبا و جذاب باشد، در ذهن مشتریان ماندگار خواهد شد.
 • بسته بندی درست یک محصول، تاثیرات مثبتی روی ذهن افراد بر جای خواهد گذاشت.
 • بسته بندی درست محصول می‌تواند باعث غلبه بر رقیبان شود.
 • بسته بندی حرفه ای محصول باعث جذب مشتریان بیشتر و فروش بیشتر می‌شود.
 • بسته بندی محصول باعث حفظ محصول از آسیب‌های محیط می‌شود.
 • به کمک بسته بندی محصول می‌توان اطلاعات و سودمندی‌های محصول را به افراد منتقل کرد.
 • به دنبال بسته بندی مناسب برای محصولات، سود بیشتری به دست می‌آید.
 • با بسته بندی زیبا و مناسب، فروش محصولات گران‌قیمت به راحتی انجام می‌شود.
 • اگر بسته بندی محصول به درستی انجام شده باشد، در نقل مکان‌ها و جابه‌جایی‌ها آسیبی نمی‌بیند.
 • محتویات محصول توسط بسته بندی درست محصول محافظت می‌شود.
 • محصولی که می خواهد به بازارهای جهانی وارد شود و در آن بازارها رقابت کند، باید بسته بندی جذابی داشته باشد.
 • طرح و تصویر محصول، به تجسم و فهم محتویات درونی محصول کمک می‌کند.

بسته بندی محصول، ترکیبی از هنر، خلاقیت و شناخت رفتار مخاطب است. کسی که می‌خواهد بسته بندی محصول را طراحی کند، باید با اصول علم تبلیغ نویسی آشنا باشد و علاقه مندی های مخاطبان را در نظر داشته باشد. بسته بندی محصول با توجه به بازار هدف و خصوصیات مشتریان باید طراحی شود. آیا تا به حال به بسته بندی پفک توجه کرده‌اید؟ در بسته بندی پفک از رنگ‌های هیجان انگیز مانند زرد، نارنجی و قرمز استفاده می‌شود تا افراد را تحریک کرده و آنها را به سمت خرید پفک بکشاند. در دیگر محصولات نیز باید بسته بندی به گونه‌ای انجام شود که مخاطبان را به سمت خود جذب کند و آنها را برای خرید آن محصول تشویق کند.

بسته بندی امروز حکم پیام فروشنده به خریدار را دارد. در اصل تولید کننده برای موفقیت در این ارتباط دوطرفه باید بتواند به زبان خریدار صحبت کند

بسته بندی محصول باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

 • بسته بندی محصول باید مدرن و منحصر‌به‌فرد باشد.
 • طراحی بسته بندی محصول باید به خوبی بتواند ویژگی‌ها و امتیازات محصول را نمایش دهد.
 • بسته بندی محصول باید در عین جذاب بودن، ساده هم باشد.
 • طراحی محصول باید بخشی از هویت و رسالت آن شرکت باشد.
 • بسته بندی محصول باید به گونه‌ای طراحی شده باشد که بتواند بلافاصله توجه بیننده را به خود جلب کرده و او را ترغیب به خرید محصول کند.
 • تصویر به کار رفته در طراحی بسته بندی محصول باید معرف محصول و شرکت باشد.
 • در بسته بندی محصول باید از رنگ‌های مناسب استفاده شود تا توجه بیننده را به خود جلب کند.
 • بسته بندی محصول باید جذابیت‌های لازم را برای جذب، جلب توجه و ترغیب مشتری داشته باشد.
 • بسته بندی محصول باید احساسات افراد را تحریک کند.
 • طراحی بسته بندی محصول باید به گونه‌ای انجام شود که در ذهن مشتری ماندگار شود و مشتری آن را دیرتر فراموش کند.
 • بسته بندی محصول باید با سلیقه‌های متفاوت مشتریان هماهنگی داشته باشد.
 • بسته بندی محصول باید تکراری و شبیه محصولات دیگر موجود در بازار نباشد تا بتواند توجه افراد را به سمت خود جذب کند.

بسته بندی، هنر و علم آماده سازی کالاها برای جابجایی، انبار، بازاریابی و ارسال کالاها به مشتری نهایی با کمترین هزینه است

بسته بندی محصول و تاثیر آن در خرید محصول

در جامعه امروزی، افراد برای خرید محصولات وقت زیادی در اختیار ندارند و باید در مدت کوتاهی تصمیم‌گیری کنند که محصول را بخرند یا خیر. در مقایسه با بسته بندی محصول، کیفیت آن در جایگاه دوم قرار می‌گیرد. این موضوع به معنای بی‌توجهی افراد به کیفیت کالا نیست؛ بلکه منظور این است که ظاهر کالا امری بسیار مهم و تاثیر گذار است و می‌تواند توجه مشتری را به میزان زیادی به خود جلب کند.

در یکی از فروشگاه‌های آمریکا، رفتار مشتریان هنگام ورود به فروشگاه بررسی شد. بسیاری از افراد، کالاهایی را خریداری می‌کردند که به بیان خودشان هیچ نیازی به آن نداشتند و فقط مجذوب بسته بندی آن کالاها شده بودند. در نتیجه بسته بندی محصول، بهترین عامل برای تحریک افراد به خرید محصول است.

بسته بندی محصول و تاثیر آن بر تجربه مشتری

بسته بندی محصول به صورت مستقیم روی تجربه مشتری تاثیر می‌گذارد. تجربه مشتری بیشتر از هر چیز دیگری، میزان رشد و توسعه محصولات را مشخص می‌کنند. اگر مشتری از دیدن و خرید محصول، تجربه خوبی به دست بیاورد، دفعات بعدی نیز آن محصول را خریداری می‌کند.

محصولات خوش طرح و عالی، با کاربران ارتباطی احساسی برقرار می‌کند، وفاداری مشتری را افزایش می‌دهد و آنها را به مدافعان برند شما تبدیل می‌کند.

رمز پرفروش بودن محصول چیست؟

بسته بندی محصول، رمز پرفروش بودن محصول است. بسته بندی عالی محصول، لذت خرید افراد را افزایش می‌دهد و آنها را جذب می‌کند. بسته بندی محصول می‌تواند به اندازه هزار کلمه با مخاطبش حرف بزند؛ در نتیجه بسته بندی خلاقانه محصول قدرتمندترین راه برای برقراری ارتباط سازنده با مشتری است.

هر کدام از مشتریان، سلیقه‌های متفاوتی دارند، به همین دلیل، در هنگام طراحی بسته بندی محصول باید به سلیقه تمام مشتریان توجه شود و با توجه به سلیقه های متفاوت، بهترین گزینه برای بسته بندی کردن محصول انتخاب شود. اگر بسته بندی محصول به بهترین شکل انجام شود، باعث پیروزی تولید کننده‌اش می‌شود و تمام رقیبان را از میدان رقابت حذف می‌کند.

همه ی ما به عنوان مصرف کننده تجربه خرید محصولاتی را داریم که دلیل خریدمان را نمی دانیم یا قصدی برای انجام این خرید نداشته ایم و تنها دلیلش بسته بندی آن محصول بوده است.

چه کسانی می توانند طراحی بسته بندی محصول شما را انجام دهند؟

همانطور که دانستید بسته بندی محصول بر میزان فروش، جذب مشتری و اعتماد سازی، تاثیر بسیار زیادی می‌گذارد. به دلیل اهمیت بسیار زیاد بسته بندی محصول، باید طراحی بسته بندی محصول ، توسط فرد یا شرکتی متخصص و حرفه‌ای انجام شود.

طراحی بسته بندی محصول باید به دست افرادی انجام شود که با علم گرافیک، طراحی خلاقانه، تبلیغ نویسی و متقاعدسازی دیگران آشنا باشند. سادگی، زیبایی، کاربری آسان و توجه به جزئیات از جمله رموز موفقیت در طراحی بسته بندی محصول است. در طراحی بسته بندی محصول، توجه به انگیزه‌ها و رفتارهای انسانی بسیار اهمیت دارد.

طراحان معمولا برای خلق بسته بندی محصول، هنر، علم و تکنولوژی را با هم ترکیب می‌کنند تا اثری خاص و منحصر‌به‌فرد بیافریند.

وقتی بسته بندی محصول را به عنوان کارت تبلیغ کسب‌و‌کار خود بدانید، برای طراحی مناسب بسته بندی محصول هزینه بیشتری در نظر خواهید گرفت.

اگر محصول شما بخواهد وارد بازار جهانی شود، باید بسته بندی آن به گونه‌ای طراحی شود که قابل رقابت با رقیبان بین‌المللی باشد.

به دلیل اهمیت بسته بندی محصول در فروش، در هنگام انتخاب طراحی بسته بندی محصول خود باید مطمئن شوید این بهترین و کامل‌ترین طرح پیشنهادی برای بسته بندی محصول است.

نقش بسته بندی محصول در توسعه صادرات محصول

از آنجا که در بازارهای بین المللی، رقابت کسب و کارها بسیار شدید است، واردکنندگان و صادرکنندگان محصولات، به بسته بندی محصول بسیار توجه می کنند. هنر طراحی بسته بندی محصول می‌تواند درک مشتریان را نسبت به محصول تغییر دهد و شانس خرید محصول را در بازارهای جهانی افزایش دهد. در بسته بندی های صادراتی، نکات مهمی وجود دارد که رعایت آن نکات باعث موفقیت و پیروزی تولیدکننده محصول می‌شود.

معرفی یک شرکت باتجربه در زمینه طراحی بسته بندی محصول

موسسه شرکت صفر تا صد، موسسه ای مطمئن و باتجربه است که در زمینه طراحی بسته بندی انواع محصولات صادراتی به صورت حرفه ای و تخصصی فعالیت می‌کند. این شرکت تمام فاکتورهای مهم برای طراحی بسته بندی محصول را به خوبی رعایت می‌کند و بهترین و زیباترین بسته بندی را برای محصول شما و با توجه به بازار کشور هدف طراحی می‌کند.

مجموعه صفر تا صد، در زمینه واردات و صادرات کالا فعالیت می‌کند و به همین دلیل با فاکتورهای مهم در طراحی بسته بندی محصول آشناست و به خوبی می‌تواند بسته بندی محصولات را طراحی کند. بعد از اتمام طراحی بسته بندی محصول، طرح نهایی توسط طراح برتر مجموعه صفر تا صد بررسی می‌شود و سفارش مشتری با کیفیتی عالی و زیبایی خاص به او تحویل داده خواهد شد.

شرکت صفر تا صد برای طراحی بسته بندی محصولات مشتریان چه کارهایی انجام خواهد داد؟

اصول شرکت صفر تا صد برای طراحی بسته بندی محصول از این قرار است:

 • طراحی بسته بندی محصول ساده و زیبا انجام می‌شود.
 • بسته بندی محصول باید طوری طراحی شود که منحصربه‌فرد باشد.
 • طراحی بسته بندی محصول باید به گونه‌ای طراحی شود که توجه مخاطب را به خود جلب کند و او را برای خرید محصول ترغیب کند.
 • در طراحی بسته بندی محصول باید به نیازها و خواسته‌های بازار هدف توجه شود.
 • طراحی بسته بندی محصول باید مطابق با استانداردها انجام شود.
 • بسته بندی محصول باید بتواند توقعات و انتظارات مشتریان را برآورده کند.
 • در هنگام طراحی بسته بندی محصول به سلایق خرید کشور هدف توجه می‌شود.

ما رفتار مصرف کننده محصول شما را در کشور هدف تحلیل میکنیم و بر اساس آن بسته بندی را طراحی میکنیم

وقتی طراحی بسته بندی محصول خود را به شرکت صفر تا صد می‌سپارید چه اتفاقی می‎افتد؟

ما ابتدا محصول شما و ویژگیهای آن بررسی می‌کنیم. در گام بعدی بسته بندی محصول رقیبان شما را تحلیل می‌کنیم. اگر رقیبان شما از رنگ و تصویر خاصی استفاده کرده‌اند و توانسته‌اند سهم خوبی از بازار را در اختیار بگیرند، به این معناست که بسته بندی محصول رقیب توانسته است با مشتریان ارتباط خوبی برقرار کند. بعد از آن با بهره‌گیری از ایده‌های نو و ترکیب آن با تجربیات رقیبان بسته بندی محصول را طراحی خواهیم کرد. در هنگام طراحی بسته بندی محصول از تصاویر و رنگهای مناسب استفاده می‌کنیم تا جذابیت و قدرت انتقال پیام بسته بندی محصول بیشتر شود. طراحی انجام شده توسط متخصصین صفر تا صد در گذر زمان کهنه نمی‌شود و همچنان جذاب باقی خواهد ماند. بسته بندی محصول به گونه ای طراحی می‌شود که یادآور فعالیت سازمانی شرکت تولید کننده آن باشد. در هنگام طراحی بسته بندی محصولات، تمام تلاش خود را می‌کنیم تا آن محصول ارزشمند و باکیفیت نشان داده شود. به علاوه در طراحی بسته بندی محصول طوری عمل می‌کنیم که مشتری برای خرید آن محصول ترغیب و تحریک شود.

یک پیشنهاد شگفت انگیز

پیشنهاد می‌کنیم طراحی بسته بندی محصول را به مجموعه صفر تا صد بسپارید و یک طراحی بسیار زیبا و حرفه‌ای تحویل بگیرید. ما تضمین می‌کنیم که تمام نکات موردنیاز برای طراحی بسته بندی محصول تجاری را به خوبی رعایت کنیم و طرحی خاص و بی‌نظیر به شما تحویل دهیم. از شما می‌خواهیم به مجموعه صفر تا صد اعتماد کنید و همین الان برای سفارش طراحی بسته بندی محصول خود اقدام کنید. هرچه زودتر تصمیم بگیرید که محصولی پرفروش با بسته بندی جذاب داشته باشید، زودتر می توانید به سود بیشتر دست پیدا کنید.

با افتخار اطمینان داریم که شرکت صفر تا صد برای طراحی بسته بندی کالاهای صادراتی بهترین گزینه است.

نیمکره چپ مغز به تحلیل نوشته ها و کلمات می پردازد در حالیکه نیمکره راست به تحلیل تصاویر می پردازد. همین مساله طراحان را ترغیب کرد تا نوشته ها را در سمت چپ بسته بندی و عکسها را متمایل به قسمت راست بسته بندی قرار دهند تا فرایند دریافت سیگنال از کالا به مغز سریعتر شکل گرفته و کالا در میان چندین محصول از رقبای دیگر، سریعتر خودنمایی کند

چرا  مجموعه صفر تا صد برای طراحی بسته بندی محصول بهترین گزینه است؟

 • کارشناسان مجموعه صفر تا صد با عناصر بصری و مفاهیم نهفته شده در پشت آنها آشنا هستند و می‌دانند در طراحی بسته بندی محصول از چه عناصری استفاده کنند.
 • کارشناسان و طراحان صفر تا صد در تحلیل روانشناختی مشتریان بازار هدف خبره هستند.
 • موسسه صفر تا صد، بسته بندی محصول را به گونه‌ای انجام دهد که مشتری را برای خرید آن کالا ترغیب و تشویق کند.
 • در موسسه صفر تا صد، برای طراحی بسته بندی محصول، علم تبلیغ نویسی، هنر، خلاقیت و اصول روانشناسی و طراحی با هم ترکیب می‌شود تا بسته بندی زیبا و منحصر به فردی تولید شود.
 • در طراحی گرافیکی بسته بندی محصول، طرحی زیبا و جذاب آفریده می‌شود که بتواند در ایران و در بازارهای جهانی ار رقیبانش جلو بزند.
 • بسته بندی محصول به گونه‌ای طراحی می‌شود که نام تجاری شرکت سازنده را به خوبی نشان دهد.
 • مجموعه صفر تا صد محصول را طوری طراحی می‌کند که ارزش محصول بسیار بیشتر شود.
 • بسته بندی هر محصول با توجه به مخاطبان خاص همان محصول انجام می‌شود.
 • بسته بندی هر محصول با توجه به ویژگی‌های محصول انجام می‌شود.

اینکه محصول شما در یک بازار بین المللی با رقبای بزرگ می جنگد یا در یک بازار محلی و با محصولات تازه وارد, تاثیری بسیار زیادی روی نوع طراحی ما خواهد داشت

برای طراحی بسته بندی محصول خود پول خرج کنید!

نگران هزینه‌ای که باید برای طراحی بسته بندی محصول بپردازید نباشید. با کمی بیشتر هزینه کردن برای طراحی بسته بندی محصول می‌توانید درآمد بیشتری داشته باشید. اگر بسته بندی محصول شما به درستی انجام شده باشد، مشتریان زیادی جذب می‌شود، میزان خرید محصول بیشتر می‌شود و در نتیجه میزان درآمد و سود شما نیز افزایش پیدا می‌کند.

یکی از مهم‌ترین مراحل مدیریت کسب و کار و رشد و پیشرفت در کار، بسته بندی مناسب محصول است. در یک فضای شلوغ که تعداد محصولات مشابه زیاد است، بسته بندی محصول می‌تواند به‌ عنوان یک ابزار تبلیغاتی عمل کند. بسته بندی محصول می‌تواند نام تجاری شرکت شما را بر سر زبان‌ها بیندازد و رقیبان شما را مغلوب کند. با طراحی خوب محصول، شما می‌توانید خلاقیت و ویژگی های پیشرفته محصول خود را به مشتریانتان نشان دهید.

مارتی نویمیر در کتاب معروف خود به نام The Brand Gap نوشته است :«بسته بندی محصول آخرین و بهترین شانس فروش یک محصول است.» بنابراین باید به طراحی بسته بندی محصول، به دید بهترین عامل برای ترغیب مشتریان برای فروش محصولتان نگاه کنید. در این صورت برای طراحی بسته بندی محصول سرمایه گذاری می‌کنید و با این کار از افزایش آمار فروشتان شگفت زده خواهید شد.

ما کاری میکنیم که محصول شما هرگز برای مدت طولانی در قفسه فروشگاه ها باقی نماند

همین الان برای سفارش خدمات طراحی بسته بندی محصول اقدام کنید!

همین حالا برای سفارش خدمات طراحی بسته بندی محصول خود اقدام کنید تا فروش محصول شما چندین برابر شود، محصول شما در ذهن مشتریان باقی بماند، نام تجاری برند شما بر سر زبانها بیفتد و از تمام رقیبان خود جلو بزنید.

اگر دوست دارید به سود بیشتر و فروش بیشتر دست پیدا کنید؛ خدمات طراحی بسته بندی محصول خود را به مجموعه صفر تا صد بسپارید. هرچه زودتر برای بسته بندی زیباتر محصولاتتان اقدام کنید، زودتر به سود بیشتر و درآمد بیشتر دست پیدا خواهید کرد.

با طراحی خلاقانه و زیبای محصولات خود، کل دنیا را به مشتریان خود تبدیل خواهید کرد…

لطفا قبل از تماس با ما ، ویدئوی بالا و متن این صفحه را با دقت مطالعه نمایید.و در آخر روی دکمه سفارش محصول کلیک کنید و توضیحات مختصری راجع به زمینه فعالیتتان برایمان بنویسید.
با شما تماس خواهیم گرفت