طراحی سایت چندزبانه تجاری

طراحی سایت چندزبانه تجاری

هر تاجری باید یک وب سایت چندزبانه داشته باشد تا بتواند اطمینان طرف خارجی را به دست آورد و  از طریق آن درآمدش را چندین برابر کند. شاید بپرسید چرا داشتن وب سایت چندزبانه برای تاجران و بازرگانان تا این اندازه اهمیت دارد؟ در این نوشته همراه ما باشید تا جواب این پرسش را پیدا کنید.

چرا هر تاجری باید یک وب سایت چند زبانه داشته باشد؟

 • در دنیای امروز که در عصر ارتباطات به سر میبریم,شرکت هایی که وب سایت ندارند به عبارتی هویت ندارند و مورد اطمینان قرار نمیگیرند.
 • تاجران و بازرگانان ایرانی باید بتوانند با مشتریانی از سرتاسر دنیا ارتباط برقرار کنند. از آنجا که مشتریان از کشورهای مختلف آسیایی، آفریقایی و اروپایی هستند، زبان و ادبیاتشان با یکدیگر فرق دارد.
 • افرادی که شرکت های تجاری دارند و در زمینه واردات و صادرات فعالیت می کنند، باید برای افزایش سود خود، یک وب سایت چندزبانه طراحی کنند. داشتن وب سایت چند زبانه باعث می شود که تاجران بتوانند با تمام مشتری ها از سرتاسر دنیا ارتباط برقرار کنند.
 • وب سایت هر شرکت ویترین محصولات آن شرکت و درواقع حکم کارت شناسایی و معرف اعتبار آن شرکت است.
 • داشتن وب سایت چندزبانه، حتی در زمان های غیر کاری می تواند مشتری جذب کند و مانند پل ارتباطی میان صاحب شرکت و مشتریان عمل می کند.
 • تاجری موفق است که بتواند با همه مشتریان خود صحبت کند. با داشتن یک سایت چندزبانه می توان با افراد مختلف به زبان خودشان ارتباط برقرار کرد.
 • وب سایت چند زبانه، زیربنایی برای بازاریابی اینترنتی و آنلاین است. بازاریابی اینترنتی نیز به معنای جذب مشتریان حاضر در اینترنت است.

در دنیای تجارت شرکتی که وب سایت ندارد درواقع هویت ندارد.

بنابراین اگر کار شما به واردات و صادرات مربوط است و با مشتریان خارجی سروکار دارید، هرچه زودتر برای راه اندازی وب سایت چندزبانه خود اقدام کنید تا بتوانید درآمد خود را چندین برابر کنید.

چرا داشتن سایت سایت چندزبانه، باعث موفقیت شرکت های تجاری و بازرگانی می شود؟

در میان شرکت های تجاری و بازرگانی، شرکتی موفق است که یک سایت چندزبانه بازرگانی داشته باشد. این روزها، یکی از عوامل مهم موفقیت و غلبه بر رقبا در دنیای واردات و صادرات، داشتن سایت چندزبانه تجاری است.

وقتی شرکت های تجاری و بازرگانی وب سایتی داشته باشند، به کمک آن می توانند خودشان، محصولاتشان را به دیگران معرفی کنند. وقتی سایتی طراحی می شود، روزانه چندین نفر از سایت بازدید می کنند و همین موضوع باعث آشنایی افراد با محصولات و خدمات سایت می شود و به تدریج آنها را به سمت خرید سوق می دهد.

شما هم احتمالا تاکنون وب سایت های فروشگاهی زیادی را دیده اید که اجناس خود را نمایش می دهند و آنها را در اینترنت به فروش می رساند.

افرادی که از یک وب سایت بازدید می کنند، به یک کشور محدود نمی شود؛ بلکه از دیگر کشورها هم میتوانند به وب سایت بیایند و با نوع خدمات سایت آشنا شوند.

اگر در ایران وب سایتی بتواند برای محصولاتش هم مشتریان داخلی و هم مشتریان خارجی پیدا کند، فروش محصولاتش بسیار بیشتر می شود و سود کلانی نیز به دست می آورد. مشخص است که افرادی که می خواهند از طریق وب سایتشان با خارج از مرزها ارتباط برقرار کنند، باید سایتی چند زبانه داشته باشند تا افراد خارجی بتوانند مطالب سایت را بخوانند و از اطلاعات موجود در سایت استفاده کنند.

در نتیجه داشتن یک وب سایت چند زبانه منجر به گسترش دایره ارتباطات افراد و آشنایی با مشتریان بیشتری می شود.

شما نیز اگر صاحب یک شرکت تجاری و بازرگانی هستید، باید یک وب سایت چندزبانه داشته باشید تا از طریق آن بتوانید اعتماد طرف تجاری خود را به دست آورید, سود بیشتری به دست آورید و از رقبای خود جلو بزنید.

همین الان برای داشتن یک سایت چندزبانه اقدام کنید تا در دنیای پر رقابت کسب و کار از دیگر رقیبان خود جلو بزنید.

داشتن یک وب سایت حرفه ای باعث جلب اطمینان خریدار میشود

برای داشتن یک وب سایت چند زبانه چه کار باید کنید؟

شما می توانید طراحی سایت چند زبانه را خودتان انجام دهید و هم می توانید طراحی وب سایت چندزبانه را به یک فرد دیگر بسپارید.

طراحی سایت چند زبانه تجاری را به چه کسی می توانید بسپارید؟

اگر فردی را می شناسید که در زمینه طراحی سایت حرفه ای فعالیت می کند و سابقه راه اندازی سایت های چندزبانه را نیز دارد، از او بخواهید سایت بازرگانی شما را نیز طراحی کند. هم چنین می توانید از شرکت های مطمئن برای طراحی سایت چندزبانه خود کمک بگیرید.

معرفی یک شرکت باتجربه در زمینه طراحی سایت چندزبانه تجاری

موسسه صفر تا صد، موسسه ای مطمئن و باتجربه است که در زمینه طراحی سایت های چندزبانه تجاری و بازرگانی فعالیت می کند. از آنجا که مجموعه صفر تا صد، در زمینه واردات و صادرات کالا فعالیت می کند، با ویژگی های مهم یک سایت چندزبانه برای تجارت و جذب مشتریان خارجی آشناست و به خوبی می تواند سایت مشتریان خود را طراحی کند. بعد از اتمام طراحی سایت توسط طراحان، کل سایت و بخش های مختلف آن توسط طراح برتر مجموعه صفر تا صد بررسی می شود و سفارش مشتری با کیفیتی عالی و زیبایی خاص  و از همه مهم تر با رعایت اصول حرفه ای اعتماد سازی به او تحویل داده می شود.

یک پیشنهاد شگفت انگیز

پیشنهاد می کنیم طراحی سایت چندزبانه تجاری خود را به مجموعه صفر تا صد بسپارید و وب سایتی بسیار زیبا و حرفه ای تحویل بگیرید. ما تضمین می کنیم که تمام نکات موردنیاز برای داشتن یک وب سایت چندزبانه تجاری را رعایت کنیم و وب سایتی درجه یک به شما تحویل دهیم. از شما می خواهیم به مجموعه صفر تا صد اعتماد کنید و همین الان برای سفارش طراحی سایت چند زبانه خود اقدام کنید. هرچه زودتر تصمیم بگیرید که یک وب سایت چند زبانه داشته باشید، زودتر می توانید به درآمدهای بیشتر دست پیدا کنید.

مراحل لازم برای طراحی سایت چند زبانه تجاری

برای طراحی یک سایت چند زبانه تجاری، باید مراحل زیر طی شود:

 1. ثبت دامنه: در ابتدا، دامنه سایتی که قرار است چند زبانه باشد، ثبت می شود. دامنه، نام سایت شما است که در مرورگرهایی مثل کروم یا فایرفکس تایپ می‌شود تا سایت شما نمایش داده شود. مثلا نام این سایت 0ta100.net است. کسی که می خواهد وارد سایت شما شود با نوشتن این آدرس به وب سایت شما می آید. برای ثبت دامنه ابتدا باید مطمئن شوید که این نام قبلا توسط شخص دیگری ثبت نشده باشد. دامنه ها به صورت یک ساله یا چندساله اجاره داده می شوند. برای ثبت دامنه های خارجی مانند .com شما باید سالانه حدود 40 تا 50 هزار تومان بپردازید. هزینه ثبت دامنه های .ir حدود 5 هزار تومان است.
 2. ثبت هاست: بعد از اینکه دامنه سایت را گرفتید، حالا نوبت به ثبت هاست می رسد. در سایت شما تعدادی فایل و مقاله وجود دارد که کاربر با تایپ آدرس شما آن را می بیند. این فایل ها باید در کامپیوتری بزرگ نگهداری شود که به صورت شبانه روزی آماده باشد و بتواند اطلاعات سایت شما را به خوبی نمایش دهد. شرکت های ارائه کننده خدمات میزبانی یا هاستینگ، دقیقا این کار را انجام می دهند و شما باید برای نگهداری اطلاعات سایتتان به شرکت های هاستینگ پول بپردازید.
 3. طراحی وب سایت: برای راه اندازی سایتتان میتوانید طراحی سایت خود را به فردی حرفه ای بسپارید تا او این کار را برای شما انجام دهد. البته خودتان هم قادر به انجام این کار هستید، اما شاید این کار برایتان وقت گیر باشد و دانش فنی این کار را نداشته باشید؛ در این صورت وب سایتی که طراحی می کنید، جذاب و حرفه ای نباشد. زمانی که طراحی سایت خود را به یک شرکت طراحی سایت می سپارید، آنها کار طراحی سایت شما را با سایت سازها انجام می دهند. سایت سازها، برنامه هایی برای طراحی سایت که قبلا نوشته شده است و در اختیار شما قرار می گیرد. بهترین سایت ساز در حال حاضر، سایت ساز وردپرس (WordPress) است؛ زیرا هم سیستمی به روز است و هم افزونه های متعددی دارد که می توان با استفاده از آنها، امکانات جالبی را به سایت اضافه کرد. بسیاری از سایت های بزرگ دنیا با استفاده از وردپرس آماده شده اند. وردپرس تعداد زیادی پوسته دارد و می توانید با استفاده از آنها ظاهری جذاب به سایت خود بدهید.
 4. بازاریابی اینترنتی: حتی اگر بهترین و زیباترین سایت دنیا را هم داشته باشید، باید برای درآمدزایی مشتری جذب کنید. برای اینکه بتوانید مشتری ها را به سمت خودتان جذب کنید، باید رتبه سایت را در گوگل سئو کنید، ایمیل های اطلاع رسانی و تبلیغاتی بفرستید، مقالات مرتبط قرار دهید، تبلیغ کنید، برای سایتتان بازدیدکننده جذب کنید و کارهای دیگری انجام دهید.

مجموعه صفر تا صد چگونه وب سایت چند زبانه تجاری را طراحی خواهد کرد؟

بعد از تعیین نام وب سایت و آدرس آن، کار طراحی سایت آغاز می شود(البته که در انتخاب نام نیز به شما مشاوره خواهیم داد). ابتدا روی حوزه کاری و امکانات شرکت شما فکر خواهیم کرد و یک استراتژی و پلن اختصاصی برای معرفی شرکت شما و تکنیک های اعتبار سازی در وب سایت را تهیه و تنظیم میکنیم.سپس قالب سایت را مشخص می کنیم. قالبی انتخاب می کنیم که سرعت، کارایی و زیبایی و متناسب با رشته کاری شما داشته باشد. ما سایت چند زبانه را با زیباترین عکس ها و گرافیک تصویری همراه می کنیم و با توجه به تحلیل و  روانشناسی مخاطبین بیزینس شما این صفحات را طراحی میکنیم. بعد از آن قابلیت چند زبانه بودن را به سایت اضافه می کنیم و وب سایت را بنا به زبان های سایت تغییر می دهیم. سپس امکاناتی برای ارسال ایمیل مارکتینگ در سایت مهیا می کنیم تا مدیر سایت بتواند در زمانهای مختلف برای مشتریانش ایمیل بفرستد و اطلاع رسانی کند. سپس روی متن صفحات “درباره ما” و “تماس با ما” و همین طور” کاتالوگ محصولات” شما با رعایت اصول نورومارکتینگ کار خواهیم کرد. ما تکنیک هایی را در وب سایت چندزبانه شما پیاده سازی میکنیم تا تجار خارجی هنگام بازدید از وبسایت شما به شرکت شما اعتماد کنند.حتی اگر شرکتی تازه تاسیس هستید!

مراحل لازم برای طراحی سایت چند زبانه تجاری

ما تکنیک هایی را در سایت شما پیاده سازی میکنیم که تاجر خارجی به شما اطمینان کند . حتی اگر شرکتی تازه تاسیس هستید!

هنگامی که طراحی سایت خود را به مجموعه صفر تا صد بسپارید، به شما قول می دهیم که…

 • وب سایتی برای شما طراحی کنیم که از نظر نکات فنی، بدون نقص و حرفه ای باشد.
 • وب سایتی که به شما تحویل می دهیم زیبا باشد و سریع بالا بیاید.
 • تکنیک هایی را پیاده سازی میکنیم تا طرف تجاری به شرکت شما اعتماد کند.
 • وب سایت شما به درستی قابلیت چند زبانه شدن را داشته باشد و بتواند مخاطبان سایر کشورها را به خود جذب کند.
 • برای شما وب سایتی طراحی کنیم که از دیگر رقبای شما برتر و متمایزتر باشد.
 • در ازای طراحی وب سایت چند زبانه تجاری پول کلانی از شما نمی گیریم.
 • در تحویل سفارش شما خوش قولی می کنیم و سایت شما را در زمان مقرر به شما تحویل می دهیم.
 • بعد از پایان کار طراحی وب سایت چند زبانه، توسط کارشناسان مجموعه صفر تا صد پشتیبانی می شوید.
 • هر سوالی که داشته باشید را می توانید از کارشناسان و طراحان مجموعه صفر تا صد بپرسید تا پاسخ آن را دریافت کنید.

ما این امتیازات را برای شما قائل هستیم و می خواهیم با این کار رضایت شما را به دست بیاوریم؛ زیرا رضایت و موفقیت مشتری یکی از اهداف اصلی مجموعه صفر تا صد است.

بعد از راه اندازی سایت چند زبانه چه اتفاقی برای شما و تجارتتان می افتد؟

بعد از اینکه سایت تجاری شما راه اندازی شد و بالا آمد، باید مطالب مناسب و مرتبط با تجارت شما در سایتتان قرار بگیرد. این مطالب به چندین زبان باید نوشته شوند و هر بار که زبان سایت تغییر کرد، مقاله نیز با توجه به زبان سایت تغییر کند. اگر محصولی دارید، باید آن را برای فروش در سایت خود قرار دهید تا مشتریان با آن آشنا شوند.

با قرار دادن منظم مطالب مناسب، اخبار مربوط به تجارت و دیگر مقالات، رتبه وب سایت تجاری شما در گوگل بالاتر می آید. در دنیای کسب و کارهای اینترنتی به این موضوع سئو شدن یا بهینه شدن سایت گفته می شود. وب سایت هایی که از نظر گوگل سئوی خوبی دارند، در صفحه اول گوگل قرار می گیرند. در نتیجه بازدیدکنندگان بیشتری روی آن کلیک می کنند، خریداران بیشتری پیدا می کنند، آمار فروش محصولات افزایش پیدا می کند و سود بیشتری حاصل می شود.

یکی از مزایای مهم داشتن یک سایت چند زبانه تجاری این است که می توان از طریق ایمیل اطلاع رسانی های لازم را انجام داد، مخاطبان را از وجود محصولات جدید مطلع کرده و آنها را به بازدید از سایت دعوت کرد.

فواید داشتن یک سایت چندزبانه

 • وقتی یک سایت چندزبانه داشته باشید، می توانید با تجار مختلف از سرتاسر دنیا ارتباط برقرار کنید و با آنها صحبت کنید.
 • طراحی وب سایت چندزبانه به شما کمک می کند که به تفاوت های فرهنگی ملل توجه کنید.
 • وب سایت چند زبانه، بر اساس IP کاربران، زبان سایت را به زبان کاربر تغییر می دهد.
 • وقتی وب سایت چند زبانه داشته باشید، از مشاهده آمار کلیک مخاطبان، می توانید بفهمید که مشتریان بیشتر از کدام کشورها هستند و روی همان مناطق متمرکز خواهید شد.
 • وقتی بازدیدهای ناگهانی بالایی صورت می گیرد، وب سایت چندزبانه این ترافیک زیاد را تحمل می کند.
 • وقتی سایت شما چندزبانه باشد، درواقع از نماد ملی هر کشوری استفاده می کند و با این کار توجه و اعتماد مشتری را جلب می کند.
 • هنگامی که سایت شما روی سرورهای بین المللی بالا بیاید، امنیت بالاتری دارد و احتمال هک شدن آن به حداقل می رسد.
 • وقتی زبان سایت بنا به بازدیدکننده تغییر می کند، پرچم کشور او نشان داده می شود و همین کار ساده اطمینان و شادی کاربر را افزایش می دهد.

در طراحی سایت چندزبانه تجاری باید چه امکانات و خدماتی را برای سایت ایجاد کرد؟

 • در طراحی سایت چندزبانه بازرگانی باید:
 • هنگام طراحی سایت، قابلیت چندزبانه بودن در اولویت کار قرار بگیرد.
 • قسمتی از سایت را به معرفی محصولات و کالاهای صادراتی و وارداتی اختصاص داد.
 • معرفی نامه شرکت را در بخشی از وب سایت قرار داد تا اعتماد مشتریان جلب شود.
 • اگر شرکت، خدماتی تخصصی ارائه می دهد، آن ها را نیز در وب سایت نمایش داد.
 • برای مشاهده مقالات و اخبار مرتبط بخشی در نظر گرفت.
 • نام نمایندگی های شرکت(در صورت دارا بودن) در سرتاسر دنیا باید در وب سایت تجاری و بازرگانی قرار بگیرد.
 • در وب سایت، باید مکانی را برای نمایش نقشه شرکت و آدرس آن در نظر گرفت.

چرا مجموعه صفر تا صد برای طراحی سایت چند زبانه تجاری از وردپرس استفاده می کند؟

زیرا:

 • پلاگین‌های وردپرسی، از چندزبانگی پشتیبانی می کنند.

وردپرس، در زبان های مختلف، پلاگینهای مختلفی دارد که هرکدام از آنها به یک منظور خاص استفاده می شوند. اگر وردپرس برای طراحی سایت چندزبانه تجاری انتخاب شود، طراح سایت می تواند با خیال راحت برای پیاده سازی اهداف سایت از پلاگینهای وردپرسی استفاده کند. تعداد پلاگین هایی که از انگلیسی پشتیبانی می کنند بسیار زیاد است و به همین دلیل مدیریت سایت چندزبانه با آن بسیار راحت است.

 • وردپرس، ابزاری قوی برای سئو کردن سایت است.

سئو کردن سایت، تحلیل کلمات کلیدی و پیدا کردن کلیدواژه ها به زبان سایت وابسته است. بعضی ابزارها فقط در زبان انگلیسی قوی هستند؛ اما در وردپرس، افزونه سئو یوست برای زبان فارسی نیز بهینه سازی شده است. با استفاده از این ویژگی هم در کلمات فارسی و هم در کلمات انگلیسی می توان در صفحه اول گوگل قرار گرفت.

 • کار با پنل مدیریت وردپرس بسیار ساده است و برای ایجاد تغییرات در سایت هیچ نیازی به دانش کدنویسی ندارید.
 • وردپرس از تقویم های سایر ملل پشتیبانی می کند.

وردپرس، سیستمی جهانی است و از تقویم های دیگر ملل پشتیبانی می کند. یکی از مزایای ساخت سایت دوزبانه در وردپرس این است که از تقویم های میلادی، شمسی، قمری و… پشتیبانی می کند.

پاسخ به سوالات متداول

چه افرادی می توانند از خدمات طراحی وب سایت چندزبانه تجاری استفاده کنند؟

افرادی که شرکت بازرگانی خود را ثبت کرده اند و در زمینه واردات و صادرات کالا کار می کنند، با داشتن یک وب سایت چند زبانه می توانند مشتریان بیشتری پیدا کنند،اعتماد مشتریان (یا تامین کنندگان) را جذب کنند ،قراردادهایی با سود بیشتر ببندند و درآمد خود را چندین برابر کنند.

هزینه طراحی وب سایت چند زبانه چقدر است؟

اگر در اینترنت عبارت «طراحی وب سایت چندزبانه» را جستجو کنید، به افراد و شرکت های مختلفی برخورد می کنید که در ازای دریافت مبالغ بالا این کار را برای شما انجام می دهند. مشاهده شد که فردی در ازای دریافت 40 میلیون تومان طراحی سایت چند زبانه مشتری خود را قبول کرد. به علاوه بسیاری از این افراد بدقولی می کنند و سایت را در زمان مشخص به دست مشتری نمی رسانند. در حالی که در مجموعه صفر تا صد، قیمتها منطقی و ارزان هستند و وب سایت مشتری در بازه تعیین شده و با رعایت اصول حرفه ای اعتماد سازی آماده خواهد شد.

آیا برای فعالیت در سایت چندزبانه تجاری به مجوز نیاز است؟

خیر . با توجه به اینکه مخاطبان شما تجار کشورهای خارجی هستند الزامی به اخذ مجوزهای داخل کشور نخواهید داشت.

تا 5 سال آینده شرکت هایی که در اینترنت برند سازی نکرده اند از بازار کاملا حذف خواهند شد.حتی قدیمی ترین و با سابقه ترین شرکت های بازرگانی!

زمانی برای تعلل کردن نیست!

اگر کار شما با واردات و صادرات کالا مرتبط است، باید یک وب سایت چند زبانه تجاری داشته باشید تا بتوانید از طریق آن با مشتریان بیشتری آشنا شوید و اطمینان آنها را جذب کنید. دنیای رقابت به قدری پیچیده و نفس گیر است که در آن تعلل کردن باعث شکست خوردن می شود. هرچه زودتر وب سایت چند زبانه تجاری خود را طراحی کنید، زودتر به پول می رسید و موفقیت بیشتری نیز به دست خواهید آورد. همواره سود بیشتر، فروش بیشتر و مشتریان بیشتر نصیب افرادی می شود که سریع تر اقدام می کنند. بخواهید که شما هم یکی از آن افراد موفق و مدرن در دنیای تجارت و واردات و صادرات باشید.

پس زمان را از دست ندهید و همین الان برای سفارش طراحی وب سایت چند زبانه تجاری خود اقدام کنید و از رقبای خود جلو بزنید.

واقعیت این است که با داشتن وب سایت چند زبانه تجاری، می توانید با کلِ دنیا معامله کنید…

لطفا قبل از سفارش یا هر گونه تماس در مورد طراحی سایت ,حتما ویدئوهای این صفحه را مشاهده کنید و متن بالا را با دقت مطالعه نمایید

جهت سفارش روی دکمه بالا کلیک کرده و فرم مربوطه را تکمیل نمایید . بعد از بررسی اطلاعات شما, پیش قرارداد برای شما ارسال میگردد.