تجارت چین

ما در این مطلب قصد داریم در ربطه با تجارت با چین با شما صحبت کنیم.

درادامه همراه ما باشید تا به برخی از سوال های شما در این حوزه پاسخ دهیم.

سوال های متداول تاجران هنگام تجارت با چین

از چه شرکت هایی می توانیم خرید کنیم؟

چگونه شرکتی معتبر پیدا کنیم؟

آیا فاکتورهایی برای تشخیص شرکت های معتبر از غیر معتبر وجود دارد؟

بعد از انتخاب کالا که بیش تر سوال هی تاجران در حوزه انتخاب شرکت ها می باشد. برای انتخاب شرکت های مناسب برای تجارت در چین، راه های زیادی پیش روی شما قرار دارد.

به طور مثال می توانید از شرکت های مشاوره دهنده در این حوزه کمک بگیرید و یا خودتان دست به کار شوید.در این رابطه ما لیستی از معتبر ترین شرکت های چینی را به شما معرفی خواهیم کرد.

برای دانلود فایلی که مربوط به این شرکت ها می باشد از این لینک اقدام نمایید.

نکات مهمی که قبل از تجارت با چین باید از آن ها بدانید

از ابتدای دهه هشتاد میلادی درشهرهای شن تو، شن جن، شیامن و استانهای فوجیان و گواندونگ چین چند منطقه ویژه اقتصادی بنا نهاده شده است آشنایی با مناطق ویژه اقتصادی این کشور و شهرهای ساحلی آن مانند تیان چین، چینگ دائو ، نان تو، دالیان، نینگ بو ، هوانگ دائو ، ون جو، لیانیون گانگ ، فوجو ، بوخای ، جان جیانگ ، یان تائو، شانگهای، نان تون و گوانجو می تواند در توسعه تجارت شما راهگشا باشد .

از تجارت درون صنعت ایران و چین بیش تر بدانید

بررسی ها نشان می دهد تجارت ایران با چین بیش تر در حوزه کالاهای با کیفیت پایین بوده و هم چنین این کالاها بیش تر در گروه کالاهای واسطه ای هستند تا نهایی!

عوامل فرهنگی تاثیر گذار در تجارت با چین

نه تنها در چین در تجارت با همه کشورها باید حتما موارد فرهنگی را در نظر بگیریم. کشور ما با چین از لحاظ فرهنگی تفاوت های بسیاری دارد، یکی از ساده ترین این تفاوت ها مربوط به مذهب می شود و البته در بسیاری موارد دیگر ما با چین تفاوت های بسیاری را داریم.

به طور مثال می توانید از رفتارهای رایج در کشورهای مختلف بیش تر بخوانید و یا رفتارهایی که بیش تر در کشورها مورد پذیرش قرار می گیرد را فرا بگیرید.

علاوه بر همه این موارد بهتر است در مورد زبان بدن و قوانین آن نیز بیش تر بدانید؛ زیرا زبان بدن تاثیر بسیار زیادی بر موفقیت آمیز بودن روابط تجاری خواهد داشت.

سخن پایانی

برای موفقیت در تجارت با هر کشوری، شما نیاز به دانستن اطلاعات بسیار زیادی دارید که این اطلاعات می تواند مجموعه ای از عوامل، فرهنگی، قانونی، علمی و اقتصادی باشد.

اگر آماتور هستید بهتر است در مراحل اولیه از شرکت های ارائه دهنده این خدمات کمک بگیرید.

پیشنهاد میکنیم از پکیج  صادرات به چین و پکیج  واردات از چین دیدن نمایید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب های مرتبط

تجارت در چین ، ساده ترین تجارت در چین ،