مشاوره صادرات

ما در این مطلب در رابطه با مشاوره صادرات و کمک هایی که دیگر شرکت های صادراتی در این حوزه می توانند ارائه دهند، با شما صحبت خواهیم کرد. در ادامه همراه ما باشید تا از این موضوع بیش تر بدانیم.

چرا باید در حوزه صادرات مشاوره بگیریم؟

اهمیت مشاوره بازرگانی در دنیای امروز بر کسی پوشیده نیست. برقراری روابط تجاری نیاز به آشنایی با منابع تهیه کالا، خرید، ورود کالا، آشنایی با شرایط پرداخت، مقررات اعتبارات اسنادی، گشایش اعتبار، انواع بیمه حمل و نقل، بازرسی کالا، اسناد حمل، بارنامه، عدل‎بندی،گواهی بازرسی و مراحل ترخیص کالا دارد.
همچنین تصمیم‎گیری در خصوص شروع یک فعالیت تجاری مستلزم این آشنایی‎ها و داشتن برآوردی از هزینه‎های مربوط به خرید و فروش اعم از قیمت کالا، هزینه‎های حمل، هزینه‎های گمرکی و … می‎باشد.

مشاوره صادرات

مشاوره صادرات و واردات

اطلاعاتی که هر تاجری باید در مورد آن بداند

واردات و صادرات نیازمند تجربه و تخصص بالایی می باشند. شناخت کافی از بازار ایران، بازارهای بین المللی، امور گمرکی و ضوابط و مقررات حاکم بر سازمان های مرتبط با کالای مدنظر، اصلی ترین نیازهای هر واردکننده و صادرکننده ای هستند. هر محصول شرایط و قوانین خاص خود را در فرآیند صادرات و واردات دارد، بنابراین تسلط بر این اصول ریسک مواجهه با هر مشکلی را کاهش می دهد.
مشاوره در حوزه صادرات به طور کاملا اجرائی می باشد و کلیه مراحل فرآیند از تحقیقات بازار بین المللی تا مرحله ارسال محموله صادراتی را شامل می شود.

چگونه کالای خود را صادر کنیم؟‌ چه مجوزها و استانداردهایی بایستی اخذ گردد؟‌ کدام درگاه‌­های گمرکی برای صادرات و واردات مناسب‌ترند؟

خدمات مشاوره صادرات در حوزه بازرگانی عبارتند از:

مشاوره صادرات کالا
مشاوره واردات کالا
مشاوره و معرفی استانداردهای مورد نیاز برای صادرات محصولات
مشاوره بازرگانی، گمرکی و بیمه‌ای
معرفی درگاه‌های صادرات و واردات به فعالان تجاری
مشاوره حمل‌و‌نقل کالا و برآورد کلیه هزینه‌های حمل و ترخیص
مشاوره ترخیص گمرکی در بنادر