چگونه به کمک یوتیوب و تیک تاک درآمد بالای 100 هزار دلار در ماه داشته باشیم؟

سلام به صفر تا صدی‌های عزیز، توی چنلم هیچ روشی را نمی‌توانید پیدا کنید که به اندازه روش امروز که قرار است آموزش دهم کسب درآمد دلاری بالا داشته باشید. منظورم از درآمد دلاری بالا ۵۰ میلیون و ۱۰۰ میلیون تومان در ماه نیست. از این ارقام بسیار بالاتر است. عدد دقیق را توی ویدیو به شما نشان می‌دهم و ثابت می‌کنم چطور می‌توانید به این اعداد برسید. روشی که به شما معرفی می‌کنم نیاز به تخصص یا سرمایه‌گذاری ندارد. با یکی دو ساعت کار روزانه می‌توانید به این میزان درآمدی که می‌گویم، بعد از مدتی که به شما خواهم گفت چقدر طول می‌کشد، برسید. این روش محدود به انجام یکی دو نفر نیست. ظرفیت این را دارد که حتی پانصد یا هزار نفر طبق این روش و دستورالعمل انجام دهند و همه به درآمدهای بالا برسند. پس از این لحاظ خیالتان راحت باشد. جا برای همه هست.
برای افرادی که در قسمت نظرات دنبال قاتل بروس لی هستند و مثلا می‌گویند اگر این روش خوب است و درآمدش بالاست، چرا خودم انجام نمی‌دهم؟ یا اگر خوب بود که به دیگران نمی‌گفتم! برای این افرادی که دنبال زیر بغل مار هستند، باید بگویم که اولا از کجا می‌دانید درآمدم چقدر است؟ یا کار یا کارهای اصلی‌م چیست؟ و دوم اینکه هیچ وقت مشکل ایده در زندگی‌ام نداشتم. هزاران ایده برای پول در آوردن داشتم. ایده‌های خوبی که خودم از پسش بر می‌آیم را انتخاب کردم، چند پروژه دارم و اگر به من بگویید این کار را انجام بده و بعد از چند ماه یا یک سال به درآمد ۱۰ میلیارد تومان در ماه می‌رسی، این کار را انجام نمی‌دهم. چون درگیر پروژه‌های خودم هستم. آدمی که از این شاخه به آن شاخه بپرد، قطعا نمی‌تواند موفق شود. از طرف دیگر، من که نمی‌توانم با یک دست ده تا هندوانه بردارم. حالا خیلی هنر کنم و توانایی‌هایم بالا باشد نهایتا دو سه تا هندوانه را می‌توانم بردارم. الان هم همین کار را دارم انجام می‌دهم. دیگر بیشتر از این جا ندارم. پس حیف است که این ایده‌های خوبم را که می‌دانم می‌توان از آنها درآمدهای بالایی داشت برای خودم نگه بدارم و خساست کنم و به کسی نگویم. حالا فرصتی پیش آمده است و دارم با شما به اشتراک می‌گذارم. اگر انجام دهید به من چیزی نمی‌رسد، و اگر انجام ندهید چیزی از من کم نمی‌شود. یعنی برایم فرقی ندارد. فقط اینجا می‌آیم و این روش‌ها را برایتان توضیح می‌دهم. پس از این کامنت‌ها زیر ویدیوهای من نگذارید چون بلاکتان می‌کنم و وقتی بلاک شدید دیگر نمی توانید ویدیوهای دیگرم را ببینید. سعی کنید فرصت طلب باشید و وقتی کسی از ایده‌ش می‌گوید توی هوا بزنید و به آن بچسبید تا موفق شوید. نه اینکه پرت و پلا بگویید. این توضیحات مربوط به تعداد کمی از افراد بود. امیدوارم بقیه دوستانی که این ویدیو را می‌بینند به خودشان نگیرند. دیگر بیشتر از این پر حرفی نمی‌کنم. قبل از اینکه برویم سر موضوع اصلی امروز، فقط یادتان باشد تا آخر ویدیو با من باشید چون جزییات این روش اهمیت زیادی دارد. یعنی اگر وسط ویدیو حدس زدید و به خودتان گفتید فهمیدید چه کار می‌خواهم بکنم، آن لحظه دارید اشتباه می‌کنید. حتما تا آخر باشید، تا آن جزییات و کدها برایتان باز شود.
قبل از اینکه به موضوع اصلی امروز برسیم، برای دوستانی که می‌پرسند با وبسایت‌های کلیکی چطور می‌توان درآمد داشت، در ادامه داخل این وبسایت‌ها می‌روم، روی تبلیغات و ویدیوها کلیک می‌کنم و می‌بینید چقدر و چگونه می‌توان درآمد داشت. اگر قبلا این قسمت از ویدیو را دیده‌اید، دو سه دقیقه جلو بزنید تا به موضوع اصلی امروز برسیم.

خب، یکی از وبسایت‌هایی که به راحتی فقط با انجام یک کلیک روی این تبلیغات به ما پول می‌دهد را داریم می‌بینیم. اینجا من سه تبلیغ می‌بینم.

سه تا یک سنت، به من سه سنت تا الان پول داده است. روی یکی از این تبلیغات که کلیک کنم فقط کافی است چند ثانیه صبر کنم تا تبلیغ لود شود. به همین راحتی الان پول به اکانت من اضافه شده است.

اینجا می‌بینید که شد ۴ سنت. یک سنت دیگر اضاف شد. روی هر کدام از این تبلیغ‌ها کلیک کنیم، به همین راحتی یک سنت به ما پول می‌پردازد.

خب، برویم وبسایت بعدی را به شما نشان دهم. این هم یک وبسایت دیگر است. یک وبسایت روسی است که من از اینجا زبانش را انگلیسی می‌کنم.

حالا زبان وبسایت به انگلیسی تغییر کرد. اینجا می‌بینید که میکروتسک‌های زیادی را می توان انجام داد. یکی از آنها مشاهده ویدیوهای یوتیوب است. اینجا هر یک از ویدیوها را که باز کنید به شما پول می‌پردازد. به روبل پول می‌دهد. مثلا من این ویدیو را باز می‌کنم. این را می‌زنم تا پلی شود. با ترفندی که بعدا به شما آموزش می‌دهم همزمان می‌توان چند تا را پلی کرد.

اینجا این ویدیو را که کلیک کنم، ده ثانیه که صبر کنید تا ویدیو نمایش داده شود، پول به حساب ما واریز می‌شود. نحوه کار هم به این صورت است که یوتیوبرها می‌آیند به این وبسایت پول می‌دهند تا بازدید واقعی بخرند. این وبسایت‌ها هم مقدار از پول را خودشان برمی‌دارند و به ازای هر بازدیدی که انجام می‌دهید یک مقدار از پول را به شما می‌پردازد. الان به همین راحتی تمام شد و پول به کیف پولم اضافه شد. اینجا من رفرش کنم، اینجا این مبلغ را ببینید. الان این عدد ۷ شد ۹. به همین راحتی. هزاران وبسایت‌ مثل این در اینترنت است، اما مشکلی که دارند این است که اکثرا کلاهبردارند و پولتان را نمی‌دهند یا اینکه احراز هویت با اطلاعات خارج از ایران می‌خواهند، یا اینکه با پیپل تسویه می‌کنند و داشتن پیپل در ایران هم مشکلات خاص خودش را دارد. اما من هشت تا وبسایت معرفی کردم که هیچ کدام نیاز به احراز هویت ندارند. از داخل ایران هم می‌توان کار کرد. با vpn هم به بعضی از آنها وصل شد. نیاز به پیپل هم ندارند و با ارز دیجیتال کمتر از یک دقیقه با شما، از طریق تراست والت، تسویه می‌کنند. آموزش نحوه نقد کردنش را هم توضیح دادم و اینکه کاملا مطمئن هستند و خود من جمعا در این هشت وبسایت رکوردی که زدم در عرض ۵ ساعت توانستم ۲۵ دلار در بیاورم. بیست بیست و پنج دلار شاید برای یک خارجی که در این وبسایت‌‌ها کار می‌کند پولی نباشد و صرفا پول غذای روزانه‌اش را تهیه کند اما در ایران می‌توان یکی دو زندگی را با آن چرخاند. خوبی دیگری که دارد این است که می‌توان با اکانت‌های دیگر در این وبسایت‌ها فعالیت کرد و به اصطلاح این پلتفورم‌ها را دور زد و درآمد بیشتری داشت. حالا این وبسایت‌ها را نه من و نه یوتیوبرهای دیگر اینجا معرفی نمی‌کنند. چرا؟ چون صدها هزار نفر هجوم می‌آورند به این وبسایت‌ها و بالانس یا تعادل عرضه و تقاضایشان به هم می‌خورد و حتی خود ما هم دیگر نمی‌توانیم درآمد داشته باشیم. بنابراین اگر می‌خواهید لیست این وبسایت‌ها و آموزش کار با آنها را داشته باشید، در گوگل عبارت «صفر تا صد درآمد دلاری بدون تخصص» را جستجو کنید و وارد وبسایت مؤسسه صفر تا صد شوید. آنجا توضیحات را می‌توانید مطالعه کنید.

درآمد از تیک تاک در ایران

خب، اینجا وبسایت گوگل است. تا آخر ویدیو حتما با من باشید تا تمام جزییات را متوجه شوید. توی گوگل weight loss transformation tiktok را جستجو می‌کنم، که به معنی تغییر شکل به علت کاهش وزن هست.


درآمد از تیک تاک در ایران

آخرش تیک‌تاک را هم اضافه می‌کنم تا ویدیوهای مربوط به تیک‌تاک را برای من بیاورد.

نحوه کار با تیک تاک در ایران (برای کسب درآمد دلاری)

این لینک اول را باز می‌کنم. این صفحه برای من باز می‌شود. اینجا میلیون‌ها ویدیو از افرادی هست که تغییر شکل بلند مدتشان را در تیک‌تاک قرار دادند. مثلا این در چهار هفته است. یا این شش ماهه است. هر کدام را که باز کنید بسیار جالب است. مثلا این آدمی که اضافه وزن دارد، ناگهان می‌شود هفتاد کیلو. وزنش خیلی کم می‌شود. این ویدیوها برای افرادی که می‌خواهند کاهش وزن داشته باشند خیلی پر طرفدار است و به نوعی انگیزه می‌دهند.

تیک تاک چیست و چه کاربردی دارد

حالا شما قرار است چه کار کنید؟ مثلا یکی‌ را باز می‌کنم. اینجا برای من باز می‌شود. این ویدیو را پلی نمی‌کنم تا کپی رایت برایم نخورد. بعدا خودتان جستجو کنید و ببینید این ویدیوها به چه صورت هستند. اینجا گزینه share را می‌زنم و بعد کپی لینک را می‌زنم و این لینک را برای خودم کپی می‌کنم.

بعد می‌روم به یک وبسایت دیگر به اسم savett.cc . لینک این وبسایت‌ها را در قسمت توضیحات همین ویدیو برایتان قرار می‌دهم. برای این وبسایت یا وبسایت‌های مشابه می‌توانید در گوگل عبارت download from tiktok را جستجو کنید تا این ویدیوها را برایتان بیاورد. اینجا لینک ویدیویی که از تیک‌تاک کپی کردم را قرار می‌دهم و search را می‌زنم. بعد صبر می‌کنم تا این ویدیو را برای من پیدا کند.

وقتی پیدا کرد روی دانلود کلیک می‌کنم و ویدیو برای من دانلود می‌شود. این ویدیوها را دانلود می‌کنم. حالا این مسئله را داشته باشید. می‌رویم توی یوتیوب.

توی یوتیوب هم عبارت weight loss transformation compilation را جستجو می‌کنم. می‌توانم آخر این عبارت تیک‌تاک را هم اضافه کنم. اینجا آمدند ویدیوهایی را که تعدادشان هم زیاد نیست با این مضمون آپلود کردند، اما هر چقدر که گشتم به جز یک چنل، چنل دیگری پیدا نکردم، که این ویدیوها را به صورت تخصصی قرار داده است.

این چنل را برایتان باز کردم که ویدیوهای مختلفی در زمینه‌های مختلف دارد، اما بیشترین تمرکزش روی هم transformation یا تغییر فرم بدن است. من فقط ویدیوهای short یا همان ویدیوهای زیر شصت ثانیه‌ای این چنل را که از تیک تاک برداشته و گذاشته است را بررسی کردم و می‌خواهم تعداد بازدیدهایش را به شما نشان دهم. مثلا این ویدیو ۳۳ میلیون بازدید داشته است. این یکی ۲۷ میلیون بازدید داشته است. و این یکی ۲۴ میلیون. همین طور پایین‌تر می‌آید. مدت زمان زیادی نیست که چنلش را شروع کرده است. در ادامه تحلیل دیگری روی این چنل برایتان دارم. هنوز ویدیو به جاهای اصلی نرسیده است.

به وبسایت digistore24.com می‌آییم. قبلا راجع به این وبسایت چند ویدیو ساختم. یک وبسایت affiliate marketing است. وبسایت‌های affiliate marketing معروف دنیا مثل کلیک‌بانک، warrior plus، cj junction و غیره وبسایت‌های معروفی هستند اما مشکلی که دارند این است که از داخل ایران نمی‌توانید به راحتی با آنها کار کنید. اما وبسایت digistore24 این طور نیست. شما با یک vpn می‌توانید ثبت نام و log in کنید. مرحله ثبت نام هم ساده است. فقط نام و ایمیل و پسورد می‌خواهد. نهایتا از شما می‌خواهند کشورتان را هم انتخاب کنید. بعد از ثبت نام و log in یک چنین صفحه‌ای برایتان باز می‌شود. اینجا گزینه marketplace را از بالا می‌زنید.

ببینید اینجا هم محصولات دیجیتال دارد و هم فیزیکی. محصولات فیزیکی یعنی محصولات واقعی، مثل این قرصی که مشاهده می‌کنید. محصولات دیجیتال هم که محصولات دانلودی هستند، مثل pdf، ebook ، ویدیو، فایل صوتی و چنین محصولات دانلودی محصولات دیجیتال هستند. قرار است چه کار کنیم؟ در این وبسایت weight loss را جستجو می‌کنیم. البته از این گوشه هم می‌توانستیم انتخاب کنیم ولی من این عبارت را جستجو کردم تا محصولات مختلف را برایمان بیاورد. مثلا این یک محصول دارویی، یک مکمل است. اگر این را بفروشید به ازای هر فروش به شما ۱۴۹ دلار می‌دهد. این یکی به ازای هر فروش ۶۰ دلار می‌دهد. اگر اشتباه نکنم این یک کتاب الکترونیکی است و گیاهان دارویی را برای کاهش وزن معرفی کرده است. هر کس این محصول را به واسطه شما خرید کند ۱۳ دلار به شما می‌رسد. محصولات دیگری هم هست.

کسب درآمد از یوتیوب و تیک تاک

می‌خواهم اینجا محصولات را فیلتر کنم. cart conversion را انتخاب می‌کنم. . ببینید، وقتی می‌گویم تا آخر ویدیو با من باشید منظورم از جزییات همین موارد است. در تجارت الکترونیک اصطلاحی داریم به نام نرخ تبدیل. یعنی از هر صد نفری که صفحه یک محصول را باز می‌کنند، حالا از هر جایی که وارد صفحه شوند، از این صد نفر چند نفری خرید می‌کنند. اگر یک نفر خرید کند، می‌گوییم نرخ تبدیل یک درصد است. اگر افراد بیشتری خرید کنند، مثلا دو نفر خرید کنند، می‌شود دو درصد.

کسب درآمد از یوتیوب و تیک تاک

یعنی دو نفر از صد نفر. هر چقدر نرخ تبدیل بالاتر باشد، فروش شما بالاتر می‌رود. خیلی ساده است. یعنی هر صد نفری که به این وبسایت می‌فرستید، و مثلا نرخ تبدیل ۲۰ درصد باشد، یعنی ۲۰ نفر از صد نفر این محصول را می‌خرند. حالا به چه بستگی دارد. به فاکتورهایی که توی landing page یا صفحه ورود که مربوط به معرفی آن محصول است بستگی دارد، یعنی پدیدآورنده‌اش این فاکتورها را رعایت کرده است و به صورت حرفه‌ای صفحه آن محصول را ساخته است و خود محصول هم آنقدر خوب بوده است از نظر قیمت، کیفیت، عکس و توضیحات که نرخ تبدیل بالاتر می‌رود. ما می‌آییم محصولاتی که نرخ تبدیل بالاتری دارند را انتخاب می‌کنیم. مثلا این ۲۲ درصد است. یعنی از هر ۱۰۰ نفری که می‌آیند ۲۲ نفر خرید می‌کنند. خیلی عدد بالایی است. حدود ۱۵۰ دلار هم به ما کارمزد می‌دهد که رقم بالایی است. من روی sales page کلیک می‌کنم تا صفحه فروشش یا landing page را به ما نشان دهد. اینجا صفحه ورودی است که وقتی هر مشتری به این وبسایت بیاید می‌بیند. پایین‌تر می‌آییم و می‌بینیم که توضیحات بیشتری هم برای این محصول گذاشته‌اند. صفحه این محصول حرفه‌ای است و اینها هم دکمه‌های خریدش هستند. این را تا اینجا داشته باشید.

قرار است چه کار کنیم؟ برمی‌گردم به این صفحه. این دکمه promote now را می‌بینید؟

اگر این دکمه را بزنید، صفحه‌ای باز می‌شود که دکمه دیگری به نام copy promolink دارد. اگر این دکمه را بزنید یک لینکی را برای ما کپی می‌کند. یک لینک مخصوص برای ما می‌سازد.

این لینک را من در صفحه جدید کپی پیست می‌کنم، ببینیم چه صفحه‌ای برای ما باز می‌شود. دقیقا صفحه همان محصول باز شد. این لینک را هر جا بگذارید و دیگران رویش کلیک کنند به این صفحه می‌آیند. وقتی این محصول را بخرند این وبسایت به صورت هوشمندانه و اتوماتیک متوجه می‌شود این خرید از طرف شما، از طرف لینک شما بوده است، و آن کمیسیون را به شما می‌دهد. به این فرایند می‌گویند affiliate marketing یا همکاری در فروش. کاری که قرار است برای این محصول یا محصولات مشابه بکنیم این است که این لینک را کپی می‌کنیم، بعد می‌رویم یک چنل یوتیوب می‌سازیم. مثلا این چنلی که به شما نشان دادم و به این اندازه بازدید داشت ۱۴۰۰ تا ویدیو ساخته است. شاید فکر کنید ۱۴۰۰ تا ویدیو زیاد است ولی قرار نیست شما خودتان این ویدیوها را بسازید و تولید محتوا کنید. اگر شما روزی هفت هشت ویدیو از تیک‌تاک دانلود کنید و بعد در چنل یوتیوبتان آپلود کنید، در عرض پنج شش ماه از این چنل جلو می‌زنید. کپی رایت نمی‌خورد، ولی به خاطر نوع ویدیوهایی که از تیک‌تاک برداشتید شاید monetize نشوید، یعنی پارتنر رسمی یوتیوب نشوید. و یوتیوب بابت کلیک‌های روی ویدیویتان به شما پول نمی‌پردازد. این مسئله بگیر نگیر دارد. شاید monetize شوید و شاید هم نشوید. این مسئله ریزه‌کاری‌های مخصوص خودش را دارد. اصلا روی monetize شدن و درآمد از یوتیوب برای این نوع کاری که دارم به شما یاد می‌دهم حسابی باز نکردم. چیزی که می‌خواهم به شما یاد دهم چیست؟ شما می‌روید ویدیو می‌سازید، توی هر ویدیو یک قسمت مربوط به توضیحات یا description هست. در قسمت توضیحات لینک آن محصول را قرار می‌دهید. محصول در رابطه با چیست؟ کاهش وزن. این ویدیوها را چه افرادی می‌بینند؟ افرادی که افزایش وزن دارند و به دنبال وزن کم کردن هستند. نکته مهم دیگر این است که برای اینکه نرخ کلیک را بالا ببرید که مردم بیایند توضیحات را بخوانند و روی این لینک‌ها کلیک کنند خود ویدیو را توی برنامه‌هایی مثل InShot یا CapCut می‌برید یا هر برنامه‌ای که خودتان بلدید و آخر ویدیو اضافه می‌کنید که برای کاهش وزن به قسمت توضیحات مراجعه کنید. وقتی شخص متن توضیحات را خواند، و شما هم نوشته‌اید که اگر خواستید مثل این شخص کاهش وزن بالا داشته باشید روی این لینک کلیک کن، یا شخصی که در ویدیو می‌بینید برای کاهش وزن از این محصول استفاده کرده است. بعد لینک آن محصول را می‌گذارید. با این روش نرخ کلیکتان خیلی بالا می‌رود. حالا می‌خواهیم ببینیم اگر این کار را انجام دهید، از طریق affiliate marketing و وبسایت digistore24 چقدر می‌توانید با این روش درآمد داشته باشید.

حالا می‌خواهیم به درآمد برسیم.

میزان درآمد از تیک تاک

به وبسایت socialblade.com می‌رویم. این وبسایت درآمد یوتیوبرها را تخمین می‌زند و چنلشان را آنالیز می‌کند. چنلی که الان داشتیم با هم می‌دیدیم را این وبسایت به خوبی تحلیل کرده است. می گوید در یک ماه گذشته ۶۵۳۲۲۰۰۰ بازدید داشته است. ما رند می‌کنیم و می‌گوییم ۶۵ میلیون بازدید داشته است. می‌خواهم برایتان در بیاورم حداقل چقدر می‌توان با این روش درآمد داشت. از ۶۵ میلیون نفری که ماهانه این ویدیوهای transformation را می‌بینند، فرض می‌کنیم یک دهم درصدشان توضیحات هر ویدیو را بخوانند و روی لینک کلیک کنند. عددی که گفتم کمترین مقدار بود. اگر شما آخر هر ویدیو متنی که گفتم را اضافه کنید نرخ کلیک بسیار بالاتر می‌رود.

یک دهم درصد یعنی از هر ۱۰۰۰ نفر یک نفر. ۶۵ میلیون را ضرب در یک دهم درصد می‌کنم، می‌شود ۶۵ هزار نفر. یعنی هر ماه ۶۵ هزار نفر روی آن لینک کلیک می‌کنند. تازه، اگر اندازه این چنل باشد. این چنل مدت‌ها بود که به فعالیتش ادامه نداده بود، چون احتمالا راه درآمدزایی از چنل را بلد نبود. وگرنه روزی سی تا ویدیو آپلود می‌کرد. حالا وقتی شما سه چهار ماه فعالیت کردید می‌توانید از این چنل رد شوید. وقتی ۶۵ هزار نفر روی لینک کلیک کردند، طبق تخصص و تجربه‌ای که در زمینه تجارت الکترونیک داشتم و صدها محصول را promote کردم، حداقل نرخ تبدیل یک درصد است، دوستان. یعنی از هر صد نفری که صفحه این محصول را می‌بینند، در بدترین حالت یک نفرشان می‌آید خرید می‌کند.

اما این محصولی که به شما نشان دادم نرخ تبدیلش ۲۲ درصد بود. ما می‌گوییم ۲۰ درصد که می‌شود ۰.۲. ۶۵ هزار نفر را ضرب در ۰.۲ می‌کنیم که می‌شود ۱۳۰۰۰ نفر. یعنی ۱۳۰۰۰ نفر در ماه این محصول را خریداری می‌کنند. اینها همه مستنداتی بود که با اعداد و ارقام دارم به شما نشان می‌دهم. شاید اعداد برایتان عجیب و غریب باشد اما باید بدانید که در بحث تجارت الکترونیک اگر حرفه‌ای کار کنید اعدادی که رد و بدل می‌شود حتی از این هم خیلی بزرگ‌تر است. پس چیز عجیب و غریب و نشدنی نیست. ۱۳ هزار نفر می‌آیند می‌خرند.

۱۳ هزار را ضرب در کمیسیونی که آن وبسایت می‌داد یعنی حدود ۱۵۰ دلار می‌کنیم، می‌شود ۱۹۵۰۰۰۰ دلار.

حالا این مبلغ را می‌خواهیم به ریال خودمان تبدیل کنیم، بنابراین ضرب در دلار ۵۰ هزار تومانی می‌کنیم، می‌شود ۹۷۵۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان. می‌گوییم ۱۰۰ میلیارد تومان. ببینید دوستان، اگر فکر کردید این رقم تخیلی و عجیب و غریب و نشدنی هست، یک بار دیگر این ویدیو را ببینید. ببینید آن چنل طبق آمار و ارقام چند تا ویدیو گذاشته بود. ویدیوهایش چند بار بازدید شده بود. ماهیانه چند بازدید داشت. همه اینها را مستند به شما نشان دادیم. ۶۵ میلیون نفر در ماه دارند از این چنل دیدن می‌کنند و از این ۶۵ میلیون نفر، گفتیم فقط ۰.۱ درصدشان روی این لینک کلیک کنند. ۰.۱ درصد هم یعنی از هر ۱۰۰۰ نفر، یک نفر کلیک کنند به عدد ۶۵ هزار نفر رسیدیم. از این ۶۵ هزار نفر طبق نرخ تبدیلی که آن محصول در وبسایت digistore24 داشت، این را هم در نظر بگیرید که آن نرخ تبدیل را خودشان به صورت دستی وارد نکردند، وبسایت digistore24 وبسایتی هست که هزاران محصول را درش آگهی می‌کنند، و چون خرید و فروش و کلیک‌ها داخل این وبسایت اتفاق می‌افتد، این وبسایت با هوش مصنوعی که دارد کلیک‌ها و خریدها را ثبت می‌کند و به صورت اتوماتیک به نرخ تبدیل خاص هر محصول می‌رسد، که برای این محصول ۲۲ درصد بود. حالا شاید نرخ تبدیل محصول دیگر ۱۰ درصد باشد. ما برای محصولی که نرخ تبدیل بالایی داشت را حساب کردیم. گفتیم ۲۲ درصد هم نه، ۲۰ درصد باشد تا مقدار کمتر را حساب کنیم. مقدار کمتر را هم که حساب کردیم به رقم عجیب و غریبی رسیدیم. حالا شاید پیش خودتان فکر کنید اگر یک نفر برود دنبال این کار، دیگر برای بقیه جا نیست! نه، به شما قول می‌دهم صدها نفر می‌توانند بروند توی یوتیوب انگلیسی که آنقدر تعداد ویدیوهایش زیاد است شاید پنج سال طول بکشد این ویدیوها را بخواهید آپلود کنید. یعنی از تیک‌تاک بردارید بیاورید توی یوتیوب. برای همه فرصت هست. اگر هم از تیک‌تاک نخواستید، در اینستاگرام #weightlosschallenge یا #weightlosstransformation را جستجو کنید میلیون‌ها ویدیو و عکس می‌آید. اگر حوصله دارید می‌توانید آن عکس‌ها را بردارید و با نرم‌افزاری که خودتان می‌شناسید کنار هم بچینید و تبدیل به یک ویدیوی مثلا یک دقیقه‌ای بکنید. اگر ویدیوهای طولانی‌تر هم بخواهید بگذارید باز اشکالی ندارد و یوتیوب از شما قبول می‌کند. اما ویدیوهای short یا زیر شصت ثانیه معمولا بازدیدهای بیشتری دارند. یعنی یوتیوب به خاطر رقابتی که با تیک‌تاک و ریلز اینستاگرام دارد، این ویدیوهای short را اضافه کرد و در الگوریتمی که دارد به افراد بیشتری نشان می‌دهد. ویدیوهای short سئوی خاصی هم ندارد. فقط یک عنوان برایش باید بنویسید. اگر عنوان‌هایتان یک تفاوت کوچکی با هم داشته باشند، و از گوگل ترنسلیت استفاده کنید، بهتر است و ویدیوی یونیک یا تک به حساب می‌آید، و کلیک می‌خورد. حالا این ویدیو اگر وایرال شود ۳۰ میلیون بازدید می‌خورد و یک ویدیو هم ممکن است ۱۰ هزار بازدید داشته باشد. اما مجموع این ویدیوهایی که تعدادشان هم زیاد است، بعد از سه چهار ماه، قطعا به بازدیدهای میلیونی می‌رسید، و به این درآمدی که گفتم قطعا می‌رسید. حالا دوباره یک نکته دیگر! اگر آمدید و دیدید که یوتیوب انگلیسی از چنین چنل‌هایی اشباع شده است یعنی افراد زیادی بعد از تماشای این ویدیوها هجوم بردند، می‌توانید چنل جدیدی به یک زبان دیگر، مثلا آلمانی، فرانسوی، چینی، یا ژاپنی، بسازید. و عنوان را هم به همان زبان بنویسید. مثلا اگر به آلمانی بنویسید، آلمانی ها می‌آیند ویدیوهایتان را می‌بینند. پس این کار پتانسیل این را دارد که به زبان‌های دیگر ساخته شود تا مردم کشورهای مختلف این ویدیوها را ببینند. من فقط دارم روشش را می‌گویم، اگر بخواهم مرحله به مرحله انجام دهم و به درآمد برسم چند هفته یا چند ماه طول می‌کشد. و عملا چنین چیزی غیرممکن است. این جزییاتی که به شما می‌گویم را می‌توانید خودتان انجام دهید. اگر به زبان‌های دیگر خواستید انجام دهید، بروید به پلتفورم‌های آلمانی را پیدا کنید.

اصلا چرا پلتفورم آلمانی پیدا کنید، فکر کنم اینجا در این وبسایت بتوان زبانش را عوض کرد. یعنی محصولاتی به زبان‌های دیگر هم دارد.

مثلا اگر deutch را بزنم، ببینید، همان محصول است اما به زبان آلمانی درآورد. یعنی عنوان و متنش آلمانی شده است. زبان‌های دیگر را هم ببینید. فرانسوی، اسپانیایی و پرتغالی هم دارد. کارتان را خیلی راحت کرده است. اصلا یادم نبود. خوب شد یادم آمد. اگر خواستید به زبان‌هایی مثل چینی کار کنید، بروید به پلتفورم‌های affiliate marketing چینی را پیدا کنید. بروید تویشان و از گوگل ترنسلیت استفاده کنید. محصولات مرتبط با لاغری را، چه محصولات دیجیتال و چه محصولات فیزیکال، پیدا کنید و لینکشان را اینجا بگذارید. تمام شد و رفت. و با این روش می‌توانید درآمدهای بسیار بالایی داشته باشید. اگر این ویدیو برایتان جالب بود، واقعا نامردی است برای حمایت از من لایک را نزنید. در هر صورت خیلی ممنونم که تا اینجا با من بودید و وقتتان را در اختیار من گذاشتید. اگر این روش را پیش رفتید، دو سه ماه یا شش ماه دیگر به درآمدهای بالا رسیدید خواهش می‌کنم شخصا به من بگویید که خیلی خوشحالم می‌کند. چیزی از شما نمی‌خواهم، فقط می‌خواهم خوشحال شوم. مرسی.

چگونه کسب درآمد دلاری اتوماتیک داشته باشیم؟با ارسال ایمیل

اگر مایل به مشاهده ویدئو کسب درآمد دلاری اتوماتیک نیستید، مقاله را بخوانید

سلام به صفر تا صدی‌های عزیز، امروز هم با یک روش جدید و خلاقانه‌ی کسب درآمد دلاری اتوماتیک در خدمت شما عزیزان هستم. روشی که قرار است به شما نشان دهم، روشی است که نیاز به سرمایه یا تخصص ندارد. تضمین می‌کنم که حتما این روش جواب می‌دهد. فقط کافی است روزانه یکی دو ساعت وقت بگذارید و وقتی به درآمد رسیدید و انگیزه پیدا کردید می‌توانید تمام وقتتان را صرف این روش کنید و درآمدهای زیادی را از آن کسب کنید.
قبل از اینکه سر موضوع جذاب امروز برویم، برای دوستانی که می‌پرسیدند وبسایت‌های کلیکی چطور کار می‌کنند و چطور به ما درآمد می‌دهند، مثلا با کلیک کردن روی تبلیغات یا روی ویدیو چطور می‌توان درآمد دلاری اتوماتیک داشت، در ادامه فضای این وبسایت‌ها را نشان می‌دهم و روی تبلیغات یا ویدیوها کلیک می‌کنم. می‌بینید که چطور می‌توان درآمد داشت. اگر قبلا این قسمت از ویدیو را دیدید این دو سه دقیقه را رد کنید تا به موضوع اصلی برسیم.

خب، یکی از وبسایت‌هایی که به راحتی فقط با انجام یک کلیک روی این تبلیغات به ما پول می‌دهد را داریم می‌بینیم. اینجا من سه تبلیغ می‌بینم.

سه تا یک سنت، به من سه سنت تا الان پول داده است. روی یکی از این تبلیغات که کلیک کنم فقط کافی است چند ثانیه صبر کنم تا تبلیغ لود شود. به همین راحتی الان پول به اکانت من اضافه شده است.

اینجا می‌بینید که شد ۴ سنت. یک سنت دیگر اضاف شد. روی هر کدام از این تبلیغ‌ها کلیک کنیم، به همین راحتی یک سنت به ما پول می‌پردازد.

خب، برویم وبسایت بعدی را به شما نشان دهم. این هم یک وبسایت دیگر است. یک وبسایت روسی است که من از اینجا زبانش را انگلیسی می‌کنم.

حالا زبان وبسایت به انگلیسی تغییر کرد. اینجا می‌بینید که میکروتسک‌های زیادی را می توان انجام داد. یکی از آنها مشاهده ویدیوهای یوتیوب است. اینجا هر یک از ویدیوها را که باز کنید به شما پول می‌پردازد. به روبل پول می‌دهد. مثلا من این ویدیو را باز می‌کنم. این را می‌زنم تا پلی شود. با ترفندی که بعدا به شما آموزش می‌دهم همزمان می‌توان چند تا را پلی کرد.

اینجا این ویدیو را که کلیک کنم، ده ثانیه که صبر کنید تا ویدیو نمایش داده شود، پول به حساب ما واریز می‌شود. نحوه کار هم به این صورت است که یوتیوبرها می‌آیند به این وبسایت پول می‌دهند تا بازدید واقعی بخرند. این وبسایت‌ها هم مقدار از پول را خودشان برمی‌دارند و به ازای هر بازدیدی که انجام می‌دهید یک مقدار از پول را به شما می‌پردازد. الان به همین راحتی تمام شد و پول به کیف پولم اضافه شد. اینجا من رفرش کنم، اینجا این مبلغ را ببینید. الان این عدد ۷ شد ۹. به همین راحتی. هزاران وبسایت‌ مثل این در اینترنت است، اما مشکلی که دارند این است که اکثرا کلاهبردارند و پولتان را نمی‌دهند یا اینکه احراز هویت با اطلاعات خارج از ایران می‌خواهند، یا اینکه با پیپل تسویه می‌کنند و داشتن پیپل در ایران هم مشکلات خاص خودش را دارد. اما من هشت تا وبسایت معرفی کردم که هیچ کدام نیاز به احراز هویت ندارند. از داخل ایران هم می‌توان کار کرد. با vpn هم به بعضی از آنها وصل شد. نیاز به پیپل هم ندارند و با ارز دیجیتال کمتر از یک دقیقه با شما، از طریق تراست والت، تسویه می‌کنند. آموزش نحوه نقد کردنش را هم توضیح دادم و اینکه کاملا مطمئن هستند و خود من جمعا در این هشت وبسایت رکوردی که زدم در عرض ۵ ساعت توانستم ۲۵ دلار در بیاورم. بیست بیست و پنج دلار شاید برای یک خارجی که در این وبسایت‌‌ها کار می‌کند پولی نباشد و صرفا پول غذای روزانه‌اش را تهیه کند اما در ایران می‌توان یکی دو زندگی را با آن چرخاند. خوبی دیگری که دارد این است که می‌توان با اکانت‌های دیگر در این وبسایت‌ها فعالیت کرد و به اصطلاح این پلتفورم‌ها را دور زد و درآمد بیشتری داشت. حالا این وبسایت‌ها را نه من و نه یوتیوبرهای دیگر اینجا معرفی نمی‌کنند. چرا؟ چون صدها هزار نفر هجوم می‌آورند به این وبسایت‌ها و بالانس یا تعادل عرضه و تقاضایشان به هم می‌خورد و حتی خود ما هم دیگر نمی‌توانیم درآمد داشته باشیم. بنابراین اگر می‌خواهید لیست این وبسایت‌ها و آموزش کار با آنها را داشته باشید، در گوگل عبارت «صفر تا صد درآمد دلاری بدون تخصص» را جستجو کنید و وارد وبسایت مؤسسه صفر تا صد شوید. آنجا توضیحات را می‌توانید مطالعه کنید.

کسب درآمد دلاری اتوماتیک

خب، رسیدیم به موضوع جذاب امروزمان. وبسایتی که می‌بینید وبسایت levelup-socialinfluencer.com هست که لینکش را در قسمت توضیحات ویدیو می‌گذارم.

وب سایت level up-social influencer و کسب درآمد دلاری اتوماتیک

چه وبسایتی است؟ این وبسایت خدمات فروش فالوئر، لایک، سابسکرایبر و کلا خدمات شبکه‌های اجتماعی را ارائه می‌کند. پکیج‌های بسیار زیادی دارد و وبسایت معتبری است. به طور کل در زمینه‌ی کاری خودش وبسایت حرفه‌ای است. چه کاری قرار است انجام دهیم؟ ما در این وبسایت ثبت نام می‌کنیم. ثبت نام بسیار ساده است. اسم، نام کاربری، پسورد و ایمیل را از شما می‌خواهند و ثبت نام تمام می‌شود. این مراحل را دیگر در ویدیوهایم نشان نمی‌دهم. اگر قرار است از اینترنت کسب درآمد داشته باشید باید بتوانید ثبت نام را به راحتی انجام دهید. بعد از ثبت نام log in می‌کنیم و چنین داشبوردی برای ما باز می‌شود.

اینجا پنل کاربری این وبسایت است. مثلا all services را می‌زنم تا به شما نشان دهم که چه خدماتی را ارائه می‌کند.

مثلا نوشته است: «ما کامنت اینستاگرام می‌فروشیم که مرتبط با پستتان باشد.» و قیمتش ۴۹۹ دلار است. این بالا هم نوشته است برای هر هزار تا. حداقل سفارش را هم گفته است ۲۵ تا و حداکثر سفارش هم ۲۵۰۰ تاست. البته این قیمتی که بر اساس ۱۰۰۰ تا داده بود برای پکیج بود. اما حداقل یا حداکثر سفارش را می‌توانید بر این اساس انتخاب کنید و قیمت را برای شما تغییر می‌دهد. کاری به اینستاگرام، توییتر یا تیک‌تاک و غیره نداریم.

من اینجا sub را جستجو می‌کنم. منظورم از sub ابتدای کلمه subscriber است. همان طور که می‌دانید وقتی در یوتیوب یک چنل را دنبال می‌کنید به شما می‌گویند subscriber آن چنل. مثل فالوئر یا دنبال کننده یک صفحه اینستاگرام. بعد از جستجو برای من پکیج‌های subscriber را می‌آورد. ببینید اینقدر پیشرفته است که مثلا از کشورهای مختلف دارد. مثلا subscriber واقعی از ایالات متحده دارد، به قیمت ۱۲۴ دلار. و از فرانسه دارد به قیمت ۳۸۶ دلار. قیمت‌های مختلفی دارد از کشورهای مختلف. انواع مختلف subscriber که کیفیت‌هایشان و توضیحاتشان را نوشته است. بعدا اگر دوست داشتید می‌توانید بخوانید. قرار است چه کار کنیم؟ اگر بیایید در این وبسایت هر یک از این پکیج‌ها را بفروشید به شما ۲۰ درصد الی ۳۰ درصد کمیسیون می‌دهد. اگر فروشتان کم باشد، برای شروع ۲۰ درصد می‌دهند و اگر فروشتان افزایش یابد، ۳۰ درصد هم به شما کمیسیون می دهند. اما صبر کنید. به شما توضیح می‌دهم چه کار باید انجام دهید.

لول آپ در نتورک
راهی برای کسب درآمد دلاری اتوماتیک

لول آپ در نتورک

اگر از سیستم affiliate marketing این وبسایت بخواهیم استفاده کنیم، کافی است به قسمت affiliate dashboard در قسمت منوی کناری.

وقتی رویش کلیک کنید در صفحه جدید به شما referral link می‌دهد. Referral link همان لینک زیرمجموعه‌گیری است. اینجا هم گفته است کمیسیونش ۲۰ درصد است و به ۵۰ دلار که رسیدید می‌توانید درخواست برداشت بزنید. این لینک را هر کجا بگذارید و هر کس رویش کلیک کند و چیزی بخرد، چه ساسبکرایبر بخرد، یا هر یک از این پکیج‌هایی که به شما نشان دادم، ۲۰ درصد مبلغ خریدش به کیف پول شما در این وبسایت اضافه می‌شود و می‌آید این بالا. از آنجایی که این اکانت را تازه ساختم اینجا صفر است ولی اینجا هم به شما نشان می‌دهد چند نفر روی لینکتان کلیک کردند، چند نفر از این طریق ثبت نام کردند و چقدر به دست آوردید و همه آمار و ارقام را به شما می‌دهد. کاری که ما می‌کنیم این است که این لینک را کپی می‌کنیم. قرار است به راحتی کارمان را انجام دهیم. نیاز به ساخت وبسایت نیست. هیچ کاری قرار نیست انجام دهید. این لینک را بر می‌دارید و می‌روید توی یوتیوب. چنل‌هایی که قرار است در یوتیوب monetize شوند، یعنی شرایط درآمدزایی را داشته باشند. شرایط monetize شدن در یوتیوب دو چیز است. یک اینکه اول ۱۰۰۰ سابسکرایبر را به دست بیاورید و در کنارش ۴۰۰۰ ساعت ویدیوهای شما را در یک سال اخیر دیده باشند و تا به این تعداد نرسید، کانال شما به درآمدزایی نمی‌رسد.

حالا کاری که قرار است انجام دهیم و جواب می‌دهد این است که مثلا می‌آیم موضوعی را در یوتیوب به انگلیسی جستجو می‌کنم. مثلا weight loss به معنی کاهش وزن را جستجو می‌کنم. اینجا برای ما ویدیوهای مربوطه را می‌آورد. حالا سرعت اینترنت کمی پایین است. می‌دانید که میلیون‌ها چنل یوتیوب داریم.

اینجا گزینه‌ای داریم به اسم filters. یعنی جستجویمان را می‌توانیم فیلتر کنیم تا جستجوهای دقیق‌تری داشته باشیم.

من filters را می‌زنم و به قسمت type می‌روم، گزینه channel ، گزینه دوم را انتخاب می‌کنم. یعنی به یوتیوب می‌گویم که چنل‌هایی که مرتبط با این کلمه weight loss هستند که جستجو کردم را به من نشان بدهد. اینجا لیست چنل‌ها را می‌آورد. هر چقدر پایین برویم تمام نمی‌شود. هزاران چنل است. حالا این کاری که می‌خواهم به شما نشان دهم فقط در زمینه weight loss نیست. هزاران موضوع، شاید هم میلیون‌ها موضوع، می‌توانید در یوتیوب جستجو کنید. در زمینه بازی، زیبایی، غذا، سلامتی، کار هر موضوعی که جستجو کنید اینجا هزاران چنل برای شما می‌آورد. شما بیایید پایین.

کسب درامد دلاری اتوماتیک از یوتیوب چگونه است؟

اینجا تعداد سابسکرایبر چنل‌ها را نوشته است. مثلا اینجا نوشته است 157 k. این چنل 30 k دارد. این چنل ۱۴۲۰ تاست. می‌آییم پایین.

مثلا این چنل ۲۲۳ تا سابسکرایبر دارد. این چنل‌ها به کارمان می‌آیند. چنل‌هایی که زیر ۱۰۰۰ تا سابسکرایبر دارند را انتخاب می‌کنیم. این زیر ۱۰۰۰ تایی را باز می‌کنم. ببینید این چنل باز شده است.

این چنلی است که در زمینه کاهش وزن و تغذیه فعالیت می‌کند. ۶۸ تا ویدیو گذاشته است و ۲۲۳ تا سابسکرایبر دارد. اسمش را هم اینجا نوشته است. ژاکوییتو یا یک چنین چیزی. مخفف اسمش جِی است. من می‌آیم روی این قسمت کلیک می‌کنم، about یا درباره شخص را می‌آورد.

می‌آیم پایین‌تر که view Email address را برایم می‌آورد.

روی این قسمت کلیک می‌کنم code captcha را حل می‌کنم و submit را می‌زنم.

ایمیل این شخص را به من نشان می‌دهد. این ایمیل را بر می‌دارم. برای تمام این چنل‌ها همین کار را می‌کنیم. به ایمیل خودم می‌روم. اینجا ایمیلش را کپی پیست می‌کنم.

بعد می‌روم گوگل ترنسلیت متنی را به فارسی می‌نویسم و ترجمه انگلیسی را می‌گیرم. می‌گویم سلام فلانی، اسمش را اینجا می‌نویسم که از همان پروفایلش برداشتم. نوشتم: «همان طور که می‌دانید برای اینکه چنلت توسط یوتیوب monetize شود و به درآمد برسید باید به ۱۰۰۰ سابسکرایبر برسید. اگر بخواهید صبر کنید تا با تولید محتوا به این رقم برسید شاید چند ماه طول بکشد. پیشنهاد من این است که مانند بسیاری از یوتیوبرهای دیگر از سیستم افزایش سابسکرایبر ما استفاده کنید. در پکیج‌هایی که داریم امکان خرید سابسکرایبر واقعی از کشورهای مختلف فراهم است. ما به صورت طبیعی سابسکرایب‌های تو را افزایش می‌دهیم. برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید.»

این متن را کپی می‌کنم و اینجا می‌آیم و پیست می‌کنم. اینجا نوشتم روی لینک زیر کلیک کنید و بعد دو نقطه را می‌گذارم و می‌آیم پایین.

حالا کدام لینک را می‌گذارم؟ لینک affiliate را برمی‌دارم و اینجا پیست می‌کنم.

اگر این شخص روی این لینک کلیک کند و به این سایت بروید و یک پکیج سابسکرایبر را بخرد حداقل ۲۰ درصد مبلغ به حساب من می‌آید.

شما حساب کنید مثلا برای دویست نفر این متن را به همین طریق که توضیح دادم کپی پیست کنید و یک درصد از این تعداد خرید کنند می‌شود دو نفر. دو نفر خرید ۱۰۰ دلاری داشته باشند روزانه دو کمیسیون ۲۰ دلاری، یعنی ۴۰ دلار، دریافت می‌کنید. من مقدار حداقلی را حساب کردم. معمولا تعداد خریدارها بیشتر است. بسیاری از افراد هم نمی‌دانند چنین سیستمی وجود دارد و می‌توانند سابسکرایبر بخرند. وبسایتی که معرفی کردم ساسکرایبر واقعی از کشورهای مختلف با کیفیت‌های واقعی ارائه می‌کند، نه سابسکرایبرهای فیک یا قلابی. برای همین تأکیدی که در متنمان کردیم این است که این سابسکرایبرها واقعی هستند. این هم روش امروز. شما در موضوع‌های مختلف می‌توانید چنل‌های زیادی را در یوتیوب پیدا کنید و این متن را برایشان بفرستید.
خیلی ممنون که تا اینجا با من بودید. اگر این ویدیو برایتان جالب بود برای حمایت از من لایک کنید. لایک کردن شما باعث می‌شود انگیزه بیشتری بگیرم، ویدیوهای بیشتری بسازم. حتما چنلم را سابسکرایب کنید چون هر روز ویدیوهای جدید و عجیب و غریب کسب درآمد دلاری اتوماتیک را برایتان آپلود می‌کنم. ممنون که وقتتان را در اختیارم قرار دادید.

کسب درآمد دلاری از یوتیوب با روشی به شدت آسان

اگر مایل به مشاهده ویدئو کسب درآمد دلاری از یوتیوب نیستید، مقاله را بخوانید

سلام به صفر تا صدی‌های عزیز، قرار است یک روش جدید کسب درآمد دلاری از یوتیوب را به شما نشان دهم که برای انجام آن نیاز به هیچ تخصصی ندارید و می‌توانید درآمدهای بسیار بالایی داشته باشید. حالا اینکه چقدر می‌توانید درآمد داشته باشید را در ادامه به شما نشان می‌دهم. پس تا آخر این ویدیو حتما با من باشید.
برای دوستانی که می‌پرسند چطور درآمد کلیکی می‌توان داشت، یعنی چطور می‌توان از کلیک روی ویدیوها یا کلیک روی تبلیغات درآمد دلاری داشته باشید، در ادامه داخل این وبسایت‌های کلیکی می‌روم و در دو سه دقیقه محیط این وبسایت‌ها را نشان می‌دهم و می‌بینید که از این طریق چقدر می‌تونید درآمد داشته باشید، و به طور کل این وبسایت‌ها چطور کار می‌کنند. اگر قبلا این قسمت از ویدیو را دیدید این قسمت از ویدیو را جلو بزنید تا به موضوع اصلی امروزمان برسید.

خب، یکی از وبسایت‌هایی که به راحتی فقط با انجام یک کلیک روی این تبلیغات به ما پول می‌دهد را داریم می‌بینیم. اینجا من سه تبلیغ می‌بینم.

سه تا یک سنت، به من سه سنت تا الان پول داده است. روی یکی از این تبلیغات که کلیک کنم فقط کافی است چند ثانیه صبر کنم تا تبلیغ لود شود. به همین راحتی الان پول به اکانت من اضافه شده است.

اینجا می‌بینید که شد ۴ سنت. یک سنت دیگر اضاف شد. روی هر کدام از این تبلیغ‌ها کلیک کنیم، به همین راحتی یک سنت به ما پول می‌پردازد.

خب، برویم وبسایت بعدی را به شما نشان دهم. این هم یک وبسایت دیگر است. یک وبسایت روسی است که من از اینجا زبانش را انگلیسی می‌کنم.

حالا زبان وبسایت به انگلیسی تغییر کرد. اینجا می‌بینید که میکروتسک‌های زیادی را می توان انجام داد. یکی از آنها مشاهده ویدیوهای یوتیوب است. اینجا هر یک از ویدیوها را که باز کنید به شما پول می‌پردازد. به روبل پول می‌دهد. مثلا من این ویدیو را باز می‌کنم. این را می‌زنم تا پلی شود. با ترفندی که بعدا به شما آموزش می‌دهم همزمان می‌توان چند تا را پلی کرد.

اینجا این ویدیو را که کلیک کنم، ده ثانیه که صبر کنید تا ویدیو نمایش داده شود، پول به حساب ما واریز می‌شود. نحوه کار هم به این صورت است که یوتیوبرها می‌آیند به این وبسایت پول می‌دهند تا بازدید واقعی بخرند. این وبسایت‌ها هم مقدار از پول را خودشان برمی‌دارند و به ازای هر بازدیدی که انجام می‌دهید یک مقدار از پول را به شما می‌پردازد. الان به همین راحتی تمام شد و پول به کیف پولم اضافه شد. اینجا من رفرش کنم، اینجا این مبلغ را ببینید. الان این عدد ۷ شد ۹. به همین راحتی. هزاران وبسایت‌ مثل این در اینترنت است، اما مشکلی که دارند این است که اکثرا کلاهبردارند و پولتان را نمی‌دهند یا اینکه احراز هویت با اطلاعات خارج از ایران می‌خواهند، یا اینکه با پیپل تسویه می‌کنند و داشتن پیپل در ایران هم مشکلات خاص خودش را دارد. اما من هشت تا وبسایت معرفی کردم که هیچ کدام نیاز به احراز هویت ندارند. از داخل ایران هم می‌توان کار کرد. با vpn هم به بعضی از آنها وصل شد. نیاز به پیپل هم ندارند و با ارز دیجیتال کمتر از یک دقیقه با شما، از طریق تراست والت، تسویه می‌کنند. آموزش نحوه نقد کردنش را هم توضیح دادم و اینکه کاملا مطمئن هستند و خود من جمعا در این هشت وبسایت رکوردی که زدم در عرض ۵ ساعت توانستم ۲۵ دلار در بیاورم. بیست بیست و پنج دلار شاید برای یک خارجی که در این وبسایت‌‌ها کار می‌کند پولی نباشد و صرفا پول غذای روزانه‌اش را تهیه کند اما در ایران می‌توان یکی دو زندگی را با آن چرخاند. خوبی دیگری که دارد این است که می‌توان با اکانت‌های دیگر در این وبسایت‌ها فعالیت کرد و به اصطلاح این پلتفورم‌ها را دور زد و درآمد بیشتری داشت. حالا این وبسایت‌ها را نه من و نه یوتیوبرهای دیگر اینجا معرفی نمی‌کنند. چرا؟ چون صدها هزار نفر هجوم می‌آورند به این وبسایت‌ها و بالانس یا تعادل عرضه و تقاضایشان به هم می‌خورد و حتی خود ما هم دیگر نمی‌توانیم درآمد داشته باشیم. بنابراین اگر می‌خواهید لیست این وبسایت‌ها و آموزش کار با آنها را داشته باشید، در گوگل عبارت «صفر تا صد درآمد دلاری بدون تخصص» را جستجو کنید و وارد وبسایت مؤسسه صفر تا صد شوید. آنجا توضیحات را می‌توانید مطالعه کنید.

کسب درآمد دلاری از یوتیوب

خب، دوستان اینجا وبسایت یوتیوب است.

ویدیوهای یوتیوب

ما اینجا عبارت kideo game را جستجو می‌کنیم. Kideo game چنلی هست که چهار میلیون و صد و بیست هزار سابسکرایبر دارد. این چنل را باز می‌کنم برای شما و قرار است چیزهایی را به شما نشان دهم که قطعا حیرت می‌کنید که چطور می‌توان از طریق یوتیوب به راحتی پولدار شد. روشی که به شما یاد می‌دهم فقط از طریق یوتیوب نیست. یعنی با یک تیر دو نشان می‌زنید و از دو جا می‌توانید درآمد بسیار بالایی داشته باشید. به شما نشان می‌دهم که چطور این مسیر ساده و راحت است، اما نیاز به تلاش و استمرار دارد.

سایت درامد یوتیوب

اینجا videos را می‌زنم.

چطور کسب درآمد دلاری از یوتیوب داشته باشم؟

قبل از آن بهتر است این چنل را تحلیل کنم. کلا ۱۷۲۰۰ ویدیو دارد. در یک ماه اخیر ۵۰۴ تا ویدیو گذاشته است و ۲۰۵ میلیون بازدید داشته است. دوستان، ۲۰۵ میلیون در یک ماه رقم بزرگی است. البته این چنل بیشترین بازدیدش را از ویدیوهای short می‌گیرد. یعنی ویدیوهای کوتاه زیر شصت ثانیه. قرار است تحلیل کنیم و ببینیم این یوتیوبر چه می‌کند و چقدر درآمد دارد. و به شما می‌گویم چرا این مسائل را به شما نشان می‌دهم.

ببینید درآمد ماهانه‌اش در وبسایت socialblade.com که وبسایتی است که درآمد و میزان بازدید چنل‌های یوتیوب را تخمین می‌زند، اینجا نوشته است که حداقل ۵۲ هزار دلار تا ۸۳۵ هزار دلار در ماه بازدید دارد. حالا چرا این بازه اینقدر بزرگ است، و عددهایش فرق دارد؟ به خاطر بازدیدهای زیادی است که از طریق ویدیوهای short می‌گیرد. ویدیوهای short با توجه به ویدیوهای live یا ویدیوهای معمولی بسیار کوتاه‌تر است. منظور از ویدیوهای معمولی همین ویدیوهایی است که در چنل من تماشا می‌کنید . بالای یک دقیقه است. به ویدیوهای زیر یک دقیقه ویدیوهای short می‌گویند. به ویدیوهای طولانی، به ازای هر ۱۰۰۰ بازدید، چهار پنج دلار می‌دهند که بستگی به موضوع دارد. این مبلغ را یوتیوب به یوتیوبرها می‌پردازد. میزان کسب درآمد از ویدیوهای short کمتر است و مثلا ۰.۲ دلار به ازای هر ۱۰۰۰ بازدید می‌پردازند، اما اگر به تعداد مشخصی رسید و مثلا چند میلیون بازدید داشت پاداش یا پول قابل توجهی را هم می‌پردازد. برای همین و با در نظر گرفتن این مسائل این وبسایت میزان درآمد را در چنین بازه‌ای قرار داده است.

حالا همین مبلغ را حساب کنیم که ۵۲ هزار دلار کمترین میزان است و اصلا می‌گوییم ۵۰ هزار دلار. ۵۰ هزار دلار را در ۵۰ هزار تومان به ازای هر دلار می‌کنیم که می‌شود ۲۵۰۰۰۰۰۰۰۰ میلیارد تومان. این مبلغ مقدار درآمد ماهانه این چنل از طریق یوتیوب است. حالا از طریق affiliate marketing چطور؟ آن را جداگانه به شما می‌گویم. حالا اصلا این چنل چه کار می‌کند؟

آموزش رایگان کسب درآمد از یوتیوب

با هم برویم نیم نگاهی به این چنل داشته باشیم. وقتی روی قسمت videos کلیک کنم لیست آخرین ویدیوهایش را می‌آورد. مثلا آخرین بار هشت روز پیش یک ویدیو آپلود کرده است. یعنی هشت روز است که هیچ ویدیویی قرار نداده است. یک ویدیوی یک دقیقه و هفت ثانیه‌ای هم بود. این ویدیو long یا طولانی به حساب می‌آید چون بیشتر از ۶۰ ثانیه است. ویدیوی قبلی را دو روز پیش از ویدیوی آخر، یعنی ده روز پیش، گذاشته است. یعنی هر دو سه روز یک بار، یا هر پنج شش روز یک بار، می‌آید عشقی یک ویدیوی یک دقیقه و نیمی آپلود می‌کند و می‌رود. حالا موضوع ویدیوهایش چیست؟ به این هم می‌رسیم!

برویم محبوب‌ترین ویدیوهایش را ببینیم تا متوجه شدیم چقدر بازدید داشته‌اند. الان سه هفته پیش این ویدیو را آپلود کرده است.

بهترین راه برای کسب درآمد از یوتیوب در ایران

قبل از آن ویدیوهای short را انتخاب کنم و نشان دهم.

راه‌های امن برای کسب درآمد از یوتیوب در ایران

مثلا ببینید این ۱۱۷ میلیون بازدید داشته است. الگوریتم یوتیوب به صورتی است که می‌خواهد با اینستاگرام و تیک‌تاک رقابت کند این ویدیوهای short را اضافه کرده است. مثل همان‌هاست و توی تلفن همراه می‌توان دید. و فکر می‌کنم متناسب با اندازه گوشی است و اگر اشتباه نکنم باید ۹:۱۶ باشد. زیر ۶۰ ثانیه است و و الگوریتمشان به صورتی ساخته شده است که بازدیدشان بالاست. یعنی به کاربران یوتیوب زیاد نشان داده می‌شوند. بنابراین احتمال اینکه ویدیوها بازدید بالایی بخورند بسیار زیاد است. مثلا نگاه کنید به بازدیدهای این ویدیوها: ۱۱۷ میلیون، ۸۷ میلیون، ۷۹ میلیون و همین طور که پایین می‌آییم می‌بینیم که هر یک از این ویدیوها چند ده میلیون بازدید داشته‌اند. همان طور که گفتم این چنل ماهانه حدود ۲۰۰ میلیون بازدید دارد. تازه، این اواخر چندان پر کار نبوده است. قبلا شاید هر ساعتی می‌آمد و دو تا ویدیو آپلود می‌کرد. حالا چه کار می‌کند؟ نمی‌توانم این مسئله را باز کنم چون ملزم به رعایت کپی رایت هستم. فقط همین قدر می‌گویم که ساده‌ترین بازی‌ها را دانلود می‌کند، بازی‌هایی که با ساده‌ترین گوشی‌ها هم می‌توانید اجرا و بازی کنید، بعد لحظاتی بازی می‌کند و این زمان کوتاه را ضبط می‌کند، مثلا ۶۰ ثانیه یا یک دقیقه و نیم، در پایان می‌آید اینجا آپلود می‌کند. به همین راحتی! کار خاص دیگری نمی‌کند. نه تخصصی هست و نه هیچ چی! شما هم می‌توانید بیایید بازی‌های زیادی را دانلود کنید، کمی بازی کنید و دوباره آن بازی را پاک کنید تا حافظه گوشی‌تان پر نشود. بعد آن ویدیو را توی یوتیوب آپلود کنید. البته قبل از آن باید چنل خودتان را بسازید. حالا اینکه چنلمان را چطور بسازیم و چطور آپلود کنیم، این مسائل را در ویدیوهای دیگر باید بگویم. هر چند اگر خودتان جستجو کنید هم در یوتیوب، هم در آپارات و هم در وبسایت‌ها نحوه ساخت چنل از ایران و monetize شدنش را به شما توضیح دادند. اما چون این مسئله موضوع اصلی امروز ما نیست، به آن نمی‌پردازم چون مدت ویدیو ممکن است یکی دو ساعت طول بکشد. فقط بدانید که مسیر به این شکل است که این مدت کوتاهی از بازی‌ها را ضبط می‌کند و اینجا می‌گذارد. مثلا اگر شما روزی هشت تا هم ویدیو بگذارید، فکر می‌کنم سالی سه هزار تا شود. اجازه بدهید حساب کنم. هشت را ضرب در ۳۶۵ می‌کنم، می‌شود ۲۹۲۰. بله، همان ۳۰۰۰ تا را درست گفتم. به این ترتیب شما می‌توانید رقابت کنید و بازدیدهای بالایی بگیرید. حالا آن درآمد اصلی که خود یوتیوب می‌دهد به کنار، که درآمدش بسیار بالاست. مثلا اگر بخواهید به حد این چنل برسید، این چنل چند سال است فعال است. البته بعد از تحلیل این چنل متوجه شدم حدود یک سال اصلا ویدیو نگذاشته بود. بعد از آن مثلا هر ساعت دو ویدیو می گذاشت. بعدتر روزی چهار تا می‌گذاشت. و الان هر هفته یا هر پنج شش روز یک بار یک ویدیو می‌گذارد. این شخص دارد عشقی کار می‌کند، اما اگر شما به صورت مرتب بگذارید و مثلا روزانه هشت ویدیو آپلود کنید بعد از سه ماه اگر این شخص ۲۰۰ میلیون بازدید می‌گیرد شما به ده میلیون بازدید می‌رسید. البته شما ویدیوهای بیشتری هم می‌توانید بگذارید که بستگی به خودتان دارد. به جز درآمدی که یوتیوب به شما می‌دهد، می‌توانید از طریق affiliate marketing هم درآمد بالایی داشته باشید. Affiliate marketing یعنی همکاری در فروش، و به این صورت است که به بعضی از وبسایت‌ها می‌روید و لینک محصولی را، فرقی نمی‌کند محصول دیجیتال یا واقعی، دریافت می‌کنید و در قسمت توضیحات ویدیوها قرار می‌دهید و هر بازدیدکننده‌ای که روی آن لینک کلیک کند و به آن وبسایت‌ها برود و خرید کند، آن سایت متوجه می‌شود که این خریدار از طرف شما آمده است و یک کمیسیونی بابت هر خرید به شما می‌دهد.
حالا می‌خواهم به شما نشان دهم از چه وبسایتی استفاده کنید که از داخل ایران بتوانید کار کنید. ببینید، وبسایت‌های affiliate marketing معتبری در دنیا وجود دارد، مثل clickbank، گیبیزو، داریا پلاس و سی جی جانکشن. اینها وبسایت‌های بسیار معتبری هستند. این وبسایتی که می‌خواهم به شما معرفی کنم هم معتبر است، اما فرقی که با قبلی‌ها دارد این است که وبسایت‌هایی که نام بردم از داخل ایران نمی‌توانید فعالیت کنید. احراز هویت می‌خواهند، قوانین خاص خودشان را دارند. Vps لازم دارید و اگر بفهمند از داخل ایران هستید اکانتتان را به حالت تعلیق در می‌آورند.

اما وبسایت digistore24.com که قبلا در ویدیوهایم به شما نشان دادم خیلی وبسایت خوب و قوی‌ای است و از داخل ایران هم می‌توانید کار کنید.

اینجا register را بزنید و ثبت نام کنید، اسم و نام خانوادگی، ایمیل و موارد این چنینی را از شما می‌خواهد. وقتی ثبت نام کردید چنین فضایی را به شما نشان می‌دهد.

این بالا دو حالت دارد، یا vendor است که یعنی به صورت فروشنده می‌خواهید در این وبسایت فعالیت کنید، یا به صورت affiliate است که همان بازاریابی است. یادتان باشد این گزینه را روی affiliate بگذارید.

بعد گزینه marketplace را کلیک کنید. این صفحه را برایم آورد. من اینجا یک توضیحاتی به شما دهم.

این محصول فیزیکال است. احتمالا یک قرص مکمل است برای لاغری، سلامتی یا یک چنین چیزی. نوشته است هر یک از اینها را یک بار بفروشید ۱۲۵ دلار به شما می‌دهند. یعنی لینک این محصول را به راحتی به شما می‌دهد و هر کجا بگذارید و کسی رویش کلیک کند و به این وبسایت بیاید و خرید کند، ۱۲۵ دلار به صورت اتوماتیک به حساب شما می‌آید.

حالا ما می‌خواهیم چه کار کنیم؟ موضوع ما game یا بازی است. اول به قسمت digital product می‌روم، چون می‌خواهیم یک محصول دیجیتال باشد. بعد game and fun را انتخاب می‌کنیم. محصولاتی که مرتبط با این دسته‌بندی هست را برایمان می‌آورد. مثلا این محصول با عنوان games for traveling یعنی بازی‌هایی که توی سفر به دردتان می‌خورد. کسی که اهل game است و ویدیوهای شما را در یوتیوب می‌بیند، احتمالا چنین موضوعی برایش جذاب است. هر فروشی که از این کتاب با قیمت ۱۶ دلار و ۱۲ سنت داشته باشید، ۱۱ دلار و ۲۹ سنت به شما می‌پردازند.

کاری که لازم است انجام دهید این است که promote now را بزنید.

بعد copy promolink را بزنید تا لینکی به شما دهد. این لینک را در قسمت توضیحات ویدیوهایتان در چنل خودتان می گذارید. بالای لینک هم می‌نویسید: «اگر می‌خواهید که در سفر بازی‌های جذابی داشته باشید، این کتاب الکترونیکی را دانلود کنید.» بعد لینکی که این وبسایت داده است را می گذارید و با یک تیر دو نشان می‌زنید. هم از بازدیدهایتان در یوتیوب پول می‌گیرید، و هم از این وبسایت و محصولات مختلف و از طریق affiliate marketing می‌توانید درآمد کسب کنید. مثلا اگر بخواهیم تخمین بزنیم نگاهی به این چنل می‌اندازیم. همان طور که می‌دانیم حدود ۲۰۰ میلیون ویدیوهایش بازدید می‌خورد. از این ۲۰۰ میلیون اگر ۰.۰۱ درصد، یعنی از هر ۱۰۰۰۰ نفر یک نفر، روی چنین لینک‌هایی کلیک کند می‌خواهیم حساب کنیم درآمدش چقدر می‌شود.

۲۰۰ میلیون را ضرب در ۰.۰۰۰۱ می‌کنیم که می‌شود ۲۰۰۰۰. یعنی ۲۰ هزار نفر کلیک می‌کنند و آن محصول را می‌بینند. نرخ تبدیل در تجارت الکترونیک حداقل ۱ است. یعنی از هر ۱۰۰ نفر که یک محصول را می‌بیند، یک نفر حتما خریداری می‌کند. حالا نرخ تبدیل در بعضی از محصولات به فاکتورهای مختلف بستگی دارد و ممکن است به ۱۰ درصد یا حتی بالاتر هم برسد. ما می‌گوییم حداقل یک باشد.

حالا ۲۰ هزار را ضرب در ۰.۰۱ می‌کنیم، می‌شود ۲۰۰. آن محصول که محصول ارزانی هم بود به ما ۱۱ دلار و ۲۹ سنت کارمزد می‌داد.

۲۰۰ را ضرب در مقدار این کارمزد می‌کنیم، که می‌شود ۲۲۵۸ دلار.

اگر این مبلغ را ضرب در ۵۰۰۰۰ تومان یعنی قیمت دلار امروز کنیم، می‌شود حدود ۱۱۳ میلیون تومان. یعنی ۱۱۳ میلیون تومان که در کمترین حالت ممکن حساب کردم از طریق affiliate marketing این شخص می‌تواند درآمد داشته باشد. حالا شما نه ۲۰۰ میلیون بازدید، ولی تا چهار پنج ماه دیگر می‌توانید به ۲۰ میلیون بازدید برسید. یک صفر از این کم کنید. ببینید چقدر می‌توانید از طریق affiliate marketing در بیاورید. تازه، من حداقل مقدار را حساب کردم و برای یک محصول ارزان. محصولاتی هستند که کارمزد بیشتری می‌توانید داشته باشید. مثلا این محصول را ببینید که ۲۴ دلار است، یعنی دو برابر قیمت قبلی دارد کمیسیون یا کارمزد می‌دهد. در زمینه game کمی قیمت محصولات پایین‌تر است. مثلا اگر موسیقی خاصی روی این ویدیوها می‌گذارید می‌توانید از دسته music استفاده کنید و ببینید در این دسته‌بندی چه محصولاتی هست. چون افرادی که آن موسیقی را می‌شنوند و دوست دارند شاید بخواهند یک استفاده‌ای از این موسیقی می‌کنند. من روی dance and music کلیک می‌کنم.

اگر به محصولات این دسته نگاه کنید می‌بینید مثلا برای هر فروش این محصول ۲۶۱ دلار به شما می‌دهند. حساب کنید اگر ۲۰۰ عدد از این محصول را بفروشید چه رقم قابل توجهی می‌شود. یعنی درآمدتان در ماه میلیاردی می‌شود. این فقط یک ایده بود. یعنی در باره‌ی یک موضوع مثلا game برایتان توضیح دادم. ویدیوهای کوتاه یا short دیگری در زمینه‌های مختلف می‌توانید بسازید و حتی از هوش مصنوعی می‌توانید استفاده کنید. یعنی حتما نیاز نیست خودتان کار خاصی کنید. هوش مصنوعی قوی‌ای را در گوگل پیدا می‌کنید. در ویدیوهای بعدی به شما معرفی می‌کنم که به کمک آنها می‌توانید سریع ویدیو بسازید و می‌توانید روزانه هر چقدر که وقت بگذارید بیست سی تا ویدیو آپلود کنید و در یک موضوع به صورت میلیونی بالا بروید، و درآمد میلیاردی در ماه داشته باشید. خیلی ممنون که تا این لحظه با من بودید. اگر از جنس این ویدیو خوشتان آمد در قسمت نظرات بگویید تا چنین ویدیوهایی را بیشتر بسازم. اگر خوشتان آمد برای حمایت از من این ویدیو را لایک کنید. حمایت شما برای من دلگرمی است تا ویدیوهای بیشتری بسازم. اگر ویدیوهای کسب درآمد برای شما جذاب است حتما چنلم را سابسکرایب کنید، هر روز ویدیوهای جذابی با روش‌های ابداعی برای شما در چنل آپلود می‌کنم. موفق و پیروز باشید.

کسب درآمد به دلار بالای 50 میلیون در ماه با واسطه گری اینترنتی

اگر مایل به مشاهده ویدئو کسب درآمد به دلار نیستید، مقاله را بخوانید

سلام به صفر تا صدی‌های عزیز، با یک ویدیوی جدید دیگر آمدم تا به شما نشان دهم چطور می‌توانید بدون تخصص و با سرمایه کمتر از یک میلیون تومان کسب درآمد دلاری بالا داشته باشید و ماهانه چند ده میلیون تومان از این روش درآمدزایی کنید. روشی که به شما معرفی می‌کنم پتانسیل این را دارد که تبدیل به شغل اصلی‌تان شود و جای رشد و پیشرفت و درآمدزایی بسیار بالایی دارد.
اما قبل از اینکه سر موضوع امروز برویم و این روش را به شما نشان دهم، برای دوستانی که می‌پرسند وبسایت‌های کلیکی چطور به ما درآمد می‌دهند، یعنی چطور می‌شود از روی کلیک کردن روی تبلیغات یا روی ویدیوها کسب درآمد به دلار داشته باشیم، در ادامه داخل این وبسایت‌ها می‌روم و از مراحل کارم فیلم گرفتم که در دو سه دقیقه نشان می‌دهم این وبسایت‌ها چطور کار می‌کنند. اگر این قسمت را دیدید این دو سه دقیقه را جلو بزنید تا به موضوع جذاب امروز برسیم.

خب، یکی از وبسایت‌هایی که به راحتی فقط با انجام یک کلیک روی این تبلیغات به ما پول می‌دهد را داریم می‌بینیم. اینجا من سه تبلیغ می‌بینم.

سه تا یک سنت، به من سه سنت تا الان پول داده است. روی یکی از این تبلیغات که کلیک کنم فقط کافی است چند ثانیه صبر کنم تا تبلیغ لود شود. به همین راحتی الان پول به اکانت من اضافه شده است.

اینجا می‌بینید که شد ۴ سنت. یک سنت دیگر اضاف شد. روی هر کدام از این تبلیغ‌ها کلیک کنیم، به همین راحتی یک سنت به ما پول می‌پردازد.

خب، برویم وبسایت بعدی را به شما نشان دهم. این هم یک وبسایت دیگر است. یک وبسایت روسی است که من از اینجا زبانش را انگلیسی می‌کنم.

حالا زبان وبسایت به انگلیسی تغییر کرد. اینجا می‌بینید که میکروتسک‌های زیادی را می توان انجام داد. یکی از آنها مشاهده ویدیوهای یوتیوب است. اینجا هر یک از ویدیوها را که باز کنید به شما پول می‌پردازد. به روبل پول می‌دهد. مثلا من این ویدیو را باز می‌کنم. این را می‌زنم تا پلی شود. با ترفندی که بعدا به شما آموزش می‌دهم همزمان می‌توان چند تا را پلی کرد.

اینجا این ویدیو را که کلیک کنم، ده ثانیه که صبر کنید تا ویدیو نمایش داده شود، پول به حساب ما واریز می‌شود. نحوه کار هم به این صورت است که یوتیوبرها می‌آیند به این وبسایت پول می‌دهند تا بازدید واقعی بخرند. این وبسایت‌ها هم مقدار از پول را خودشان برمی‌دارند و به ازای هر بازدیدی که انجام می‌دهید یک مقدار از پول را به شما می‌پردازد. الان به همین راحتی تمام شد و پول به کیف پولم اضافه شد. اینجا من رفرش کنم، اینجا این مبلغ را ببینید. الان این عدد ۷ شد ۹. به همین راحتی. هزاران وبسایت‌ مثل این در اینترنت است، اما مشکلی که دارند این است که اکثرا کلاهبردارند و پولتان را نمی‌دهند یا اینکه احراز هویت با اطلاعات خارج از ایران می‌خواهند، یا اینکه با پیپل تسویه می‌کنند و داشتن پیپل در ایران هم مشکلات خاص خودش را دارد. اما من هشت تا وبسایت معرفی کردم که هیچ کدام نیاز به احراز هویت ندارند. از داخل ایران هم می‌توان کار کرد. با vpn هم به بعضی از آنها وصل شد. نیاز به پیپل هم ندارند و با ارز دیجیتال کمتر از یک دقیقه با شما، از طریق تراست والت، تسویه می‌کنند. آموزش نحوه نقد کردنش را هم توضیح دادم و اینکه کاملا مطمئن هستند و خود من جمعا در این هشت وبسایت رکوردی که زدم در عرض ۵ ساعت توانستم ۲۵ دلار در بیاورم. بیست بیست و پنج دلار شاید برای یک خارجی که در این وبسایت‌‌ها کار می‌کند پولی نباشد و صرفا پول غذای روزانه‌اش را تهیه کند اما در ایران می‌توان یکی دو زندگی را با آن چرخاند. خوبی دیگری که دارد این است که می‌توان با اکانت‌های دیگر در این وبسایت‌ها فعالیت کرد و به اصطلاح این پلتفورم‌ها را دور زد و درآمد بیشتری داشت. حالا این وبسایت‌ها را نه من و نه یوتیوبرهای دیگر اینجا معرفی نمی‌کنند. چرا؟ چون صدها هزار نفر هجوم می‌آورند به این وبسایت‌ها و بالانس یا تعادل عرضه و تقاضایشان به هم می‌خورد و حتی خود ما هم دیگر نمی‌توانیم درآمد داشته باشیم. بنابراین اگر می‌خواهید لیست این وبسایت‌ها و آموزش کار با آنها را داشته باشید، در گوگل عبارت «صفر تا صد درآمد دلاری بدون تخصص» را جستجو کنید و وارد وبسایت مؤسسه صفر تا صد شوید. آنجا توضیحات را می‌توانید مطالعه کنید.

کسب درآمد به دلار

اینجا گوگل است و خرید پیچ اینستاگرام را جستجو می‌کنم.

کسب درامد به دلار در ایران چگونه است؟

بعد از جستجو می‌بینید که چند وبسایت برایم می‌آورد که در صفحه اول گوگل است.

چند تا را به صورت رندوم برایتان باز کردم و می‌توانید ببینید که وبسایت parsinsta.ir صفحه ۵۰۰۰ تایی یا 5 k را به قیمت ۲۲۰ هزار تومان برای فروش گذاشته است. و 10 k را ۳۹۰ هزار تومان و الی آخر.

کسب درامد دلار با گوشی چگونه است؟

حالا یک وبسایت دیگر را باز می‌کنم، وبسایت inbo.ir. همان طور که می‌بینید صفحه 10 k را با قیمت ۹۰۰ هزار تومان برای فروش گذاشته است. و صفحه ۳۰ هزار تایی را ۲.۵ میلیون تومان. و صد هزار تایی را ۷.۵ میلیون تومان. قیمت‌ها متفاوت هستند.

اینجا هم وبسایت ariatech.online است. مثلا صفحه ۳۰۰ هزار تایی را با قیمت ۱۸ میلیون تومان برای فروش گذاشته است. و صفحه ۵۰ هزار تایی را ۳ میلیون تومان.
خب، می‌خواهیم چه کار کنیم؟ ما چند نوع پیچ داریم. پیچ فروشگاهی داریم که می‌آیند اجناسی را برای فروش می‌گذارند. پیچ آموزشی داریم. پیچ بلاگری داریم. پیچ‌هایی هم هستند که باینری‌اند. یعنی افراد می‌آیند محتواهایی را در یک زمینه خاص، مثلا طنز، منتشر می‌کنند. یا شخص دیگر محتوای تخصصی در زمینه خودرو می‌گذارد. یا در زمینه تاریخ و غیره. ما از این وبسایت‌ها می‌پرسیم کدام صفحات باینری هستند، و درباره‌ی چه موضوع‌هایی هستند.

سایت آریاتک

بعد به وبسایت‌های خارجی می‌رویم و موضوع‌هایی را که اینجا پر طرفدار است و بقیه هم برای فروش آگهی گذاشته‌اند، با هم آمار می‌گیریم تا ببینیم به چه صورت است. مثلا اینجا پیچی هست در حوزه تتو و بیشتر از ۶۵۰۰ فالوئر هم ندارد. قیمتش ۳۷۰ دلار است.

اگر ۳۷۰ دلار را ضرب در ۵۰۰۰۰ تومان کنم، می‌شود ۱۸۵۰۰۰۰۰ تومان. وبسایت‌های ایرانی اصلا صفحات 6 k را برای فروش نگذاشتند. حالا مثلا ما صفحه 10 k را که قیمتش ۳۹۰ هزار تومان است در نظر می‌گیریم. ۱۸ میلیون تومان کجا و ۳۹۰ هزار تومان کجا. حالا چند مورد دیگر را هم به شما نشان می‌دهم. صفحات اینستاگرام مختلفی را گذاشته است و از اینجا می‌توانید دسته‌بندی مورد نظرتان را انتخاب کنید. مثلا از وبسایت‌های ایرانی بپرسید مثلا در زمینه ماشین پیچ یا صفحه اینستاگرام دارند یا نه. اگر گفتند دارند، آمارش را بگیرید و بعد اینجا می‌آیید.

یک کار دیگر هم می‌توانید انجام دهید. صفحاتی که در حوزه خودرو فعال هستند را می‌توانیم جستجو کنیم و به ادمین آن صفحه اینستاگرامی بگوییم آیا صفحه‌شان فروشی هست یا نه. اگر فروشی هست قیمت پیشنهادی‌شان را می‌پرسیم. بعد می‌آییم اینجا و دسته‌بندی را روی cars and bikes می‌گذاریم. اینجا می‌بینید که در حوزه ماشین صفحه‌ای هست که 30 k بیشتر نیست. و قیمتش ۴۷۰ دلار است. می‌آیم حساب می‌کنم.

۴۷۰ دلار ضرب در ۵۰۰۰۰ تومان، می‌شود ۲۳۵۰۰۰۰۰ تومان. فرض کنیم ۳۵۰۰۰۰۰ کمیسیون خود وبسایت شود، و ۲۰ میلیون تومان برای شما می‌ماند که اختلاف قیمت زیادی با صفحات فروشی وبسایت‌های ایرانی دارد. چون طرف ما قیمت‌ها به ریال است و آن طرف قیمت‌ها به دلار. شما هم می‌توانید در این وبسایت‌ها بفروشید.

اینجا گزینه sell را می‌زنید و بعد ثبت نام می‌کنید. بعد هم صفحات خودتان را اینجا ثبت می‌کنید و مشخصاتش را می‌نویسید و فرمی که دارد را تکمیل می‌کنید. در پایان می‌توانید صفحاتتان را بفروشید.

سایت fameswap و راه استفاده از آن برای کسب درآمد به دلار

به جز این وبسایت، وبسایت‌های دیگری هم هست. مثلا وبسایت fameswap.com که بسیار معروف است. اینجا علاوه بر صفحات اینستاگرام، اکانت‌های تیک‌تاک و یوتیوب و همه چی را می‌توانید اینجا خرید و فروش کنید. مثلا اینجا صفحه‌ای راجع به فیتنس هست، که از اسمش می‌توانم بفهمم، و 13 k فالوئر دارد و قیمتش را ۱۰۰ دلار گذاشته است. یعنی می‌شود ۵ میلیون تومان. قیمت‌ها اختلاف زیادی با قیمت‌های داخل ایران دارد. صفحات دیگر هم هست. مثلا اینجا صفحه 405 k را با قیمت ۵۲۰۰ دلار می‌فروشد.

یک وبسایت دیگر را هم می‌خواهم نشان دهم. وبسایت insta-sale.com هم معتبر است. این وبسایت قبلی را ببینید، اگر اینجا هم گزینه sell را بزنید می‌توانید ثبت نام را انجام دهید و صفحه اینستاگرامتان را برای فروش بگذارید.

قسمت فیلتر insta-sale.com کمی پیشرفته‌تر است. می‌توانید از قسمت دسته‌بندی موضوع دلخواهتان را انتخاب کنید. من اینجا cars and bikes را می‌زنم و فیلتر می‌کنم. می‌توانید حداقل و حداکثر قیمت را هم بزنید. میزان فالوئر را می‌توانید مشخص کنید.

کسب درآمد به دلار از اینستگرام

مثلا اینجا یک صفحه 18 k یا تقریبا 19 k را با قیمت ۱۰۵ دلار برای فروش گذاشته است. این یکی صفحه 13 k را گذاشته است ۱۰۰ دلار. فرقی هم ندارد ایرانی یا خارجی باشد، چون شاید بعضی‌ها برایشان این سؤال پیش بیاید پیچ یا صفحه ما فارسی هست و فالوئرهای ایرانی دارد، ولی صفحات خارجی نه. ببینید، برای همین گفتم باینری. یک زمانی هست مثلا اگر صفحه بلاگری بود، می‌گفتیم بله، اگر ایرانی باشد با بلاگر انگلیسی‌زبان فرق دارد و فالوئرهایش هم کلا فرق دارند. ولی صفحه‌ای که در زمینه خودرو است و عکس و ویدیوی ماشین می‌گذارد و نهایتا یک کپشن فارسی گذاشته است، در اصل ماجرا چندان فرق نمی‌کند. چنین صفحات اینستاگرامی را می‌توان فروخت. اینجا هم می‌توانید اول sign up یا ثبت نام کنید و بعد log in کنید و بعد صفحه‌تان را آگهی کنید. از طریق واسطه‌گری‌های اینترنتی می توان پول خوبی در آورد و تصور کنید اگر در این کار مهارت پیدا کنید و یک بار انجام دهید و راه و چاه کار دستتان بیاید، هر چند راه و چاه عجیب و غریبی ندارد، به درآمد خوبی می‌رسید. اگر خواستند با ارز دیجیتال با شما تسویه کنند که مشکلی نیست. اگر بعضی هم خواستند با پیپل تسویه حساب کنند و برای شروع پیپل ندارید، عبارت «نقد کردن اکانت پیپل» یا «نقد کردن ارز بین المللی» را گوگل می‌کنید. وبسایت‌هایی مثل ایران‌کارت یا وبسایت‌های دیگر هستند که اکانت پیپل خودشان را به شما می‌دهند شما هم به این وبسایت‌ها می‌دهید تا پول را به حسابشان بریزند. این وبسایت‌های ایرانی هم کارمزدشان را کسر می‌کنند و بقیه را به صورت ریالی به حساب شما واریز می‌کنند. یعنی بحث تحریم‌ها هم نمی‌تواند چالش خاصی برای شما باشد. وقتی در این مسیر قرار بگیرید به جز این وبسایت‌های ایرانی که امروز فقط سه تا را معرفی کردم و صفحه برای فروش دارند، می‌توانید مستقیم با ادمین صفحات اینستاگرام مکاتبه و از آنها خریداری کنید. و در وبسایت‌های خارجی بفروشید. امیدوارم از این ویدیو خوشتان آمده باشد. اگر ایده جالبی بود برای حمایت از من ویدیو را لایک کنید تا انگیزه بگیرم و ویدیوهای بیشتری برای شما بسازم. چنلم را سابسکرایب کنید. هر روز ایده‌های جدید و ویدیوهای آموزشی در زمینه کسب درآمد به دلار را در چنلم قرار می‌دهم. ممنون که وقتتان را در اختیارم گذاشتید.

بیشتر بخوانید:

آموزش کسب درآمد میلیاردی از وب‌سایت دیوار

اگر مایل به مشاهده ویدئو کسب درآمد از دیوار نیستید، مقاله را بخوانید

قرار استیک فرصت جذاب کسب درآمد از دیوار را به شما نشان دهم که با سرمایه کمتر از ۱۰ میلیون تومان می‌توانید شروع کنید و پتانسیل درآمدزایی بالای صد میلیون تومان در ماه را دارد. قبل از اینکه برویم سر اصل مطلب و روش امروز را به شما نشان دهم، برای دوستانی که می‌پرسیدند وبسایت‌های کلیکی چطور به ما درآمد می‌دهند، چطور با کلیک روی تبلیغات یا روی ویدیو می‌توانیم درآمد دلاری داشته باشیم، در ادامه ویدیویی دو سه دقیقه‌ای مشاهده می‌کنید که به این وبسایت‌ها می‌روم و روی تبلیغات و ویدیوها کلیک می‌کنم و می‌بینید که چطور می‌توان از این طریق درآمد داشت. دوستانی که قبلا این قسمت از ویدیو را دیده‌اند، این دو سه دقیقه را جلو بزنند تا به اصل موضوع جذاب امروز برسیم.

خب، یکی از وبسایت‌هایی که به راحتی فقط با انجام یک کلیک روی این تبلیغات به ما پول می‌دهد را داریم می‌بینیم. اینجا من سه تبلیغ می‌بینم.

سه تا یک سنت، به من سه سنت تا الان پول داده است. روی یکی از این تبلیغات که کلیک کنم فقط کافی است چند ثانیه صبر کنم تا تبلیغ لود شود. به همین راحتی الان پول به اکانت من اضافه شده است.

اینجا می‌بینید که شد ۴ سنت. یک سنت دیگر اضاف شد. روی هر کدام از این تبلیغ‌ها کلیک کنیم، به همین راحتی یک سنت به ما پول می‌پردازد.

خب، برویم وبسایت بعدی را به شما نشان دهم. این هم یک وبسایت دیگر است. یک وبسایت روسی است که من از اینجا زبانش را انگلیسی می‌کنم.

حالا زبان وبسایت به انگلیسی تغییر کرد. اینجا می‌بینید که میکروتسک‌های زیادی را می توان انجام داد. یکی از آنها مشاهده ویدیوهای یوتیوب است. اینجا هر یک از ویدیوها را که باز کنید به شما پول می‌پردازد. به روبل پول می‌دهد. مثلا من این ویدیو را باز می‌کنم. این را می‌زنم تا پلی شود. با ترفندی که بعدا به شما آموزش می‌دهم همزمان می‌توان چند تا را پلی کرد.

اینجا این ویدیو را که کلیک کنم، ده ثانیه که صبر کنید تا ویدیو نمایش داده شود، پول به حساب ما واریز می‌شود. نحوه کار هم به این صورت است که یوتیوبرها می‌آیند به این وبسایت پول می‌دهند تا بازدید واقعی بخرند. این وبسایت‌ها هم مقدار از پول را خودشان برمی‌دارند و به ازای هر بازدیدی که انجام می‌دهید یک مقدار از پول را به شما می‌پردازد. الان به همین راحتی تمام شد و پول به کیف پولم اضافه شد. اینجا من رفرش کنم، اینجا این مبلغ را ببینید. الان این عدد ۷ شد ۹. به همین راحتی. هزاران وبسایت‌ مثل این در اینترنت است، اما مشکلی که دارند این است که اکثرا کلاهبردارند و پولتان را نمی‌دهند یا اینکه احراز هویت با اطلاعات خارج از ایران می‌خواهند، یا اینکه با پیپل تسویه می‌کنند و داشتن پیپل در ایران هم مشکلات خاص خودش را دارد. اما من هشت تا وبسایت معرفی کردم که هیچ کدام نیاز به احراز هویت ندارند. از داخل ایران هم می‌توان کار کرد. با vpn هم به بعضی از آنها وصل شد. نیاز به پیپل هم ندارند و با ارز دیجیتال کمتر از یک دقیقه با شما، از طریق تراست والت، تسویه می‌کنند. آموزش نحوه نقد کردنش را هم توضیح دادم و اینکه کاملا مطمئن هستند و خود من جمعا در این هشت وبسایت رکوردی که زدم در عرض ۵ ساعت توانستم ۲۵ دلار در بیاورم. بیست بیست و پنج دلار شاید برای یک خارجی که در این وبسایت‌‌ها کار می‌کند پولی نباشد و صرفا پول غذای روزانه‌اش را تهیه کند اما در ایران می‌توان یکی دو زندگی را با آن چرخاند. خوبی دیگری که دارد این است که می‌توان با اکانت‌های دیگر در این وبسایت‌ها فعالیت کرد و به اصطلاح این پلتفورم‌ها را دور زد و درآمد بیشتری داشت. حالا این وبسایت‌ها را نه من و نه یوتیوبرهای دیگر اینجا معرفی نمی‌کنند. چرا؟ چون صدها هزار نفر هجوم می‌آورند به این وبسایت‌ها و بالانس یا تعادل عرضه و تقاضایشان به هم می‌خورد و حتی خود ما هم دیگر نمی‌توانیم درآمد داشته باشیم. بنابراین اگر می‌خواهید لیست این وبسایت‌ها و آموزش کار با آنها را داشته باشید، در گوگل عبارت «صفر تا صد درآمد دلاری بدون تخصص» را جستجو کنید و وارد وبسایت مؤسسه صفر تا صد شوید. آنجا توضیحات را می‌توانید مطالعه کنید.

کسب درآمد از دیوار

صفر تا صدی‌های عزیز، با یک روش جدید دیگر در خدمتتان هستم.

سایت همکاری در فروش دیوار راهی آسان برای کسب درآمد

اینجا وبسایت دیوار است. روزانه میلیون‌ها نفر بازدیدکننده دارد و خودتان بهتر می‌دانید که از شیر مرغ تا جان آدمیزاد در این وبسایت پیدا می‌شود. موضوعی که می‌خواهم امروز به شما نشان دهم یک محصول جذابی است که پتانسیل بالایی برای کسب درآمد دارد. حالا چطور قرار است این کار را انجام دهیم؟ با من مراحل را تا آخر پیش بیایید تا متوجه منظورم شوید.

در این وبسایت دوچرخه bmx را جستجو می‌کنیم. دوچرخه bmx از آن دوچرخه‌هایی است که کارهای نمایشی انجام می‌دهند، پرش روی پله و از این نوع مسائل. دوچرخه پر طرفداری است و اگر در گوگل ترند شما جستجو کنید می‌بینید که جستجوی این محصول سیر صعودی دارد و تعداد طرفدارانش در ایران دارد روز به روز بیشتر می‌شود. من اینجا این محصول را برای شهر تهران جستجو کردم. شما هم می‌توانید شهر مربوط به خودتان را جستجو کنید و نمونه‌ها را ببینید. قیمت‌های مختلفی دارد. ما با نوع بچه‌گانه‌اش کار نداریم. مثلا این را ببینید که ۳۷ میلیون تومان است. یا مثلا این ۲۳ میلیون تومان است. این یکی ۳۰ میلیون تومان، این یکی ۵۰ میلیون تومان و الی آخر.

من صفحه مربوط به چند دوچرخه را برای شما باز کردم تا ببینید. مثلا قیمت این ۳۰ میلیون تومان مقطوع است. می‌توانید توضیحات این آگهی را هم بخوانید. یا مثلا صفحه یک مورد دیگر را باز کردم و اینجا نوشته است در حد نو. دقت کنید که اینها دست دوم هستند که با این قیمت دارند می‌فروشند.

و این دوچرخه را با قیمت ۲۰ میلیون تومان برای فروش گذاشته است.

کسب درآمد بالا از طریق کار در منزل دیوار

اینجا یک دوچرخه دیگر در حد نو را با قیمت ۳۷ میلیون تومان برای فروش گذاشته است. کاری که می‌خواهیم بکنیم این است که می‌خواهیم برویم ببینیم این دوچرخه‌ها خارج از کشور چه قیمتی دارد، و اگر بخواهیم یکی از اینها را بخریم از کجا بخریم و چطور وارد کنیم. و چقدر روی هر دوچرخه سود می‌کنیم.

به سایت علی‌بابا می‌روم که بزرگ‌ترین مرجع تجارت جهانی است و تمام تولیدکننده‌های چینی و سراسر دنیا در آن پروفایل دارند و محصولاتشان را آگهی کردند و به صورت عمده می‌توانید از آنها بخرید. البته فروش تکی هم دارند. اینجا در سرچ باکس وبسایت علی‌بابا bmx bike را جستجو می‌کنم. ثبت نام هم نکردم. اگر Alibaba.com را باز کنید می‌توانید bmx bike را جستجو کنید. البته لینک تمام وبسایت‌ها را در قسمت توضیحات ویدیو قرار خواهم داد.

اینجا نمونه‌های مختلف با قیمت‌های مختلف را برای ما می‌آورد. مثلا قیمت این ۳۹ الی ۴۹ دلار است. حداقل سفارشی که می‌توانید داشته باشید دست کم ۲۰ تاست.

یا این دوچرخه قیمتش ۵۵ تا ۵۶ دلار است و حداقل تعداد سفارش ۱۰۰ تاست. یا این یکی را حداقل یک عدد می‌توانید سفارش دهید.

آموزش فروش در دیوار
جهت کسب درآمد میلیاردی

تا اینکه می‌رسیم به این دوچرخه که ظاهرش شبیه به دوچرخه‌هایی است که در دیوار آگهی کرده بودند. مشخص است از دوچرخه‌های حرفه‌ای است. اینجا نوشته است قیمتش ۱۶ تا ۳۰ دلار است که با توجه به تعداد سفارش تغییر می‌کند. شما حداقل می‌توانید یک عدد سفارش دهید و برایتان می‌فرستد. تعداد ریویوهایش این است و حدود ۶ سال است که مدیریت الماسی در وبسایت علی بابا دارد و آگهی دهنده در چین است.

کسب درآمد از وب سایت دیوار

صفحه آگهی را باز می‌کنم. اینجا نوشته است اگر بین ۱ تا ۹۹۹ عدد سفارش دهید قیمت هر دوچرخه ۳۰ دلار می‌شود. و بیشتر از ۱۰۰۰ تا می‌شود ۲۸ دلار. و اگر بیشتر از ۳۰ هزار تا سفارش دهید قیمت هر دوچرخه را ۱۶ دلار حساب می‌کنند. به این مسائل کار نداریم. فرض می‌کنیم می‌خواهیم یک عدد از این دوچرخه را سفارش دهیم چون گفته بود که یک عدد را هم ارسال می‌کند.

اینجا هم ۱۶ اینچ دارد، و هم ۲۱ اینچ. همان طور که می‌بینید ۲۱ اینچ ۳۰ دلار است. ما اگر ۲۰ اینچ را بخواهیم بیاوریم محاسبه می‌کنیم چقدر برایمان تمام می‌شود.

مزایای سایت دیوار برای درآمدزایی

فرض می‌کنیم که یک عدد از این دوچرخه را بخواهیم سفارش دهیم. ۳۰ دلار ضرب در ۵۰۰۰۰ تومان می‌کنیم که می‌شود ۱۵۰۰۰۰۰ تومان. که واقعا رقم خنده‌داری است با توجه به ارقامی که دارند در سایت دیوار می‌فروشند. آن هم دست دوم. تا اینجا یک و نیم میلیون تومان فقط قیمت خود دوچرخه شده است. حالا فرض می‌کنیم خودمان بلد نیستیم چطور از علی بابا خرید کنیم و نمی‌توانیم مرحله پرداخت را انجام دهیم. از آنجایی که ارزش این محصول هم بالا نیست کالای تجاری به حساب نمی‌آید. و یک عدد مسائل ترخیص و گمرک را ندارد. فرض می‌کنیم که به این وبسایت‌هایی که خدمات خرید از علی‌بابا را دارند و داخل ایران هستند و شعبه‌ای در چین دارند مرحله خرید را می‌سپاریم تا صفر صدش را برایمان انجام دهند. لینک را برایشان می‌فرستیم تا خرید کنند و برایمان ارسال کنند و درب منزل تحویل دهند. تحقیقاتی که کردم نشان می‌دهد این شرکت‌ها برای دوچرخه‌ای با این ابعاد که البته باید مونتاژ کنید و قطعات را به صورت جداگانه توی جعبه می‌گذارند. کار ساده‌ای است و آموزشش را هم در کاتالوگ برایتان ارسال می‌کنند. نهایتا هم اگر خودتان نخواستید به یک دوچرخه‌سازی می‌سپارید تا برایتان درست کند. وزنش هم پنج شش کیلو بیشتر نیست. اگر بخواهید خرید را به این شرکت‌ها بسپارید هزینه‌ش حدود یک و نیم تا دو میلیون تومان می‌شود. یعنی هزینه نهایی دوچرخه می‌شود حداکثر سه و نیم میلیون تومان تا به شما تحویل دهند و در ایران تحویل بگیرید. حالا شما حساب کنید این سه و نیم میلیون تومان است و با توجه به قیمت‌هایی که در وبسایت دیوار دیدیم ببینید چه رقمی می‌توانید سود کنید. وقتی در این مسیر قرار گرفتید و در شهرهای مختلف آگهی‌تان را بگذارید جالب است که فروش خوبی هم دارد، چون عرضه‌اش کم است. عرضه‌اش زیاد نیست. شاید میدان گمرک تهران حضوری بروید با چنین قیمتی گیر بیاورید. شاید تنوع بیشتری داشته باشد اما قیمتش خیلی بالاتر است. شما می‌توانید مثلا از عرف بازار یکی دو میلیون تومان ارزان‌تر بگذارید و سریع بفروشید. از آنجایی که نو است سریع‌تر به فروش می‌رود. انواع و اقسام مختلف هم دارد. وقتی توی کار بیافتید می‌بینید که نیاز بازار به چه صورت است. مثلا ۱۶ اینچ است یا ۲۰ اینچ و کدام یک طرفدار بیشتری دارد. جالب است که توی دیجی‌کالا هم بروید دوچرخه bmx اصلا ناموجود است. توی سایت ترب هم بروید معمولا ناموجود است. مخصوصا این مدل که توی دیوار بود. و مدل پرشی چندان عرضه نشده است. فرصت بسیار خوبی است تا بتوانید از این درآمدهای بالا داشته باشید. تصور کنید وقتی در این مسیر افتادید و راه و چاه را یاد گرفتید مثلا دست کم ماهانه ده تا دوچرخه بفروشید. حساب کنید ببینید چه سودی خواهید داشت. روی هر کدام اگر ده میلیون تومان سود کنید می‌شود صد میلیون تومان. البته بسیار بیشتر از اینها می‌توانید سود کنید. این هم روش امروز بود. اگر از چنین ویدیوهایی خوشتان می‌آید که فرصت‌هایی که در دیجی‌کالا یا دیوار هست را به شما معرفی کنم این ویدیو را لایک کنید و در کامنت‌ها هم بنویسید تا چنین ویدیوهایی را بیشتر بسازم. خیلی ممنون که وقت ارزشمندتان را در اختیارم قرار دادید. موفق و پیروز باشید.

بیشتر بخوانید:

کسب درآمد از یوتیوب (پردرآمدترین روشی که معرفی کردم)

کسب درآمد دلاری اتوماتیک با ارسال ایمیل

درآمد میلیاردی فروشندگان دیجی‌کالا (آموزش رقابت با فروشندگان دیجی کالا)

اگر مایل به مشاهده ویدئو بالا نیستید، مقاله را بخوانید

قرار است به شما نشان دهم که چطور دیجی‌کالا می تواند به عنوان ماشین پولسازی اتوماتیک برای شما عمل کند. احتمالا بعد از دیدن این ویدیو بزرگترین پشیمانی شما این خواهد بود که چطور تا الان از این فرصت ارزشمند غافل بودید و به آن توجه نداشتید. خب، حق هم دارید. فروشندگانی که داخل دیجی‌کالا هستند در رابطه با روش کارشان و سودهای کلانی که می‌کنند معمولا جایی حرف نمی‌زنند. قرار است در این ویدیو چه کنیم؟ قرار است یک فروشنده را زیر نظر بگیریم و ببینیم از یک دسته‌بندی کالا چقدر سود می‌کند، چقدر می‌فروشد، درآمدش چقدر است و فرمول موفقیتش را هم به شما نشان می‌دهم. یعنی از صفر تا صد چگونگی کارش را نشان می‌دهم که چطور این کالاها را وارد می‌کند و قرار است به همه این مسائل بپردازیم. چیزی که شما در این ویدیو یاد می‌گیرید این است که نه فقط برای یک کالا، بلکه برای تمام کالاهایی که در دیجی‌کالا هست می‌توانید این فرمول را پیاده‌سازی کنید و بازار را از رقبا بگیرید. و با آنها رقابت کنید. و شما هم در این سودهای کلان شریک شوید. اصلا کار سختی نیست، چون بزرگ‌ترین مبحثی که در رابطه با اقتصاد و فروشندگی هست مبحث مارکتینگ است. مارکتینگ یا بازاریابی را قرار نیست حتی یک ریال انجام دهید. روزانه یک میلیون و دویست‌ هزار نفر مشتری بالقوه به وبسایت دیجی‌کالا می‌آیند و این فرصت را این وبسایت برای شما فراهم کرده است. فقط کافی است محصولانی را هوشمندانه انتخاب کنید و به شما بگویم چطور می‌توانید با سرمایه بسیار کم وارد بازار شوید. برویم سر اصل مطلب. قبل از اینکه شروع کنیم برای حمایت از من حتما همین الان لایک را بزنید تا ادامه ویدیوی جذاب امروز را با هم ببینیم.

بیشتر بخوانید: صفر تا صد درآمد دلاری بدون تخصص

اینجا وبسایت دیجی‌کالا، بزرگ‌ترین مارکت‌پلیس و فروشگاه اینترنتی ایران، به قول بعضی‌ها حتی در خاورمیانه، است. اینجا هزاران دسته‌بندی کالاهای مختلف هست و چند سالی است که فروشندگان مختلف می‌توانند بیایند داخل دیجی‌کالا ثبت نام کنند. دیجی‌کالا به این افراد ویترین می‌دهد و آنها می‌توانند محصولاتشان را بفروشند. دیجی‌کالا هم بابت هر فروش هفت درصد را برمی‌دارد. این هفت درصد شامل کمیسیون، بسته‌بندی و ارسال به مشتری است. این هفت درصد را در ذهنتان داشته باشید.

محصولی که امروز برایتان انتخاب کردم قایق بادی هست. می‌خواهیم ببینیم فروشش چقدر است. در گوگل جستجو می‌کنیم تا ببینیم فروشندگان این محصول را با چه قیمتی می‌گذارند. هر کس که می‌خواهد قایق بادی بخرد دو حالت دارد. بزرگ‌ترین و معتبرترین فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالاست. همه اول در این وبسایت جستجو می‌کنند. افرادی هم که به دیجی‌کالا مراجعه نمی‌کنند در گوگل جستجو می‌کنند. پس می‌خواهیم ببینیم چند نفر در گوگل قایق بادی را جستجو می‌کنند.

این عدد را اینجا می‌بینید؟ این عدد در این ابزار عدد واقعی گوگل نیست. مثلا اگر اینجا نوشته است قایق بادی در گوگل ۸۰۰ بار در ماه جستجو می‌شود، شما باید این را حداقل ضرب در ۴ یا ۵ کنید تا عدد واقعی که در گوگل جستجو می‌شود به دست بیاید. این مثلا قایق بادی است. کلمات مشتقش که مورد جستجو قرار می‌گیرد و پسوند و پیشوند دارد. قیمت قایق‌های بادی اینتکس که برند معروفی است و امروز می‌خواهم به شما نشان دهم هم مورد جستجو قرار می‌گیرد.

جمعا ۱۳۰۰ تا جستجو مربوط به این موارد است. اگر بخواهیم عدد واقعی‌اش را به دست بیاوریم، قرار شد ضرب در ۴ یا ۵ کنیم، ما ضرب در ۴ می‌کنیم. می‌شود ۵۲۰۰ تا مورد جستجو در ماه است. همان طور که گفتم خود دیجی‌کالا هم بازدیدکننده‌های زیادی دارد. یک میلیون و دویست هزار کاربر هر روز به وبسایت می‌آیند. عدد بسیار بزرگی است. حالا بسیاری از این افراد که دنبال هر محصولی هستند اول وارد وبسایت دیجی‌کالا می‌شوند، یعنی کالا را در دیجی‌کالا جستجو می‌کنند، نه در گوگل. حالا حساب کنید حداقل ۵۰۰۰ نفر، که به نظر من بالا ده بیست هزار تاست، به دیجی‌کالا می‌آیند و این عبارت را جستجو می‌کنند. به طور کل ۱۰ هزار نفر را به عنوان کسانی که ماهانه دنبال قایق بادی هستند و از طریق اینترنت می‌خواهند خریداری کنند در نظر می‌گیریم.

همان طور که می‌بینید اگر قایق بادی را در گوگل جستجو کنم لینک اول مربوط به دیجی‌کالاست. یعنی بیشتر افرادی که جستجو می‌کنند باز همه‌شان به دیجی‌کالا می‌آیند. چون اکثر افراد زمان جستجو معمولا روی لینک اول کلیک می‌کنند. مخصوصا اگر لینک اول دیجی‌کالا باشد که اعتبارش بیشتر است و بیشتر کلیک‌ها را می‌گیرد. من این لینک را باز می‌کنم. ببینید اینجا مدل‌های مختلف قایق را برایمان می‌آورد. برند اینتکس برندی است که این روزها در ایران خوب می‌فروشد. اینجا کلا دو فروشنده دارد قایق‌های اینتکس. بعضی از مدل‌ها را هم که بررسی کردم فقط یک فروشنده دارد. یعنی در فروش این کالا رقابتی وجود ندارد و فروشندگان دیگر در این مارکت نیستند. می‌توان گفت بازار بکری دارد.

مثلا excursion 4 قیمتش ۱۲۴۸۰۰۰۰ تومان است که از قایق‌های پر فروش است. می‌خواهیم ببینیم این فروشنده این را چند خریده و چطور وارد کرده است. و روی هر کدام دارد چقدر سود می‌کند. و این سود به صورت ماهانه چقدر است. آن عدد ۱۰۰۰۰ را که داشتیم و بعدا به آن می‌پردازیم.

من صفحه این قایق را باز کردم. اینجا توضیحات و عکس‌های مربوط به این قایق هست. اسم این قایق یعنی excursion 4 را در گوگل جستجو می‌کنم و آخرش هم علی بابا را اضافه می‌کنم.

کسب درآمد از سایت علی بابا

همان طور که می‌دانید Alibaba.com بزرگ‌ترین مرجع تجارت جهانی است. تمام تولیدکنندگان چینی و سایر کشورها محصولاتشان را آنجا می‌گذارند و تاجرها از سراسر دنیا به صورت عمده خریداری می‌کنند. هر جنسی که می‌بینید در ایران یا در کشورهای دیگر، مخصوصا از چین، است همگی از علی بابا تولیدکننده آن محصول را پیدا می‌کنند و از آنها خریداری می‌کنند.

کسب درآمد از سایت علی بابا

بعد از اینکه گوگل کردم لینک اول را برایمان می‌آورد. وقتی صفحه را باز کنم مشاهده می‌کنید که وبسایت علی بابا هست و فروشندگان قایق اینتکس را برایم می‌آورد. فروشندگان معتبری هم هستند.

اموزش کار با علی بابا

مثلا این یکی هفت سال است که در این وبسایت عضو هست و دارد می‌فروشد. اکانتش هم از طرف وبسایت علی‌بابا وریفای شده است و معتبر است. حالا اینکه چطور باید اعتبارسنجی کنیم را در ویدیوهای دیگر توضیح می‌دهم. ببینید مثلا این قایق که دقیقا همان قایقی است که در دیجی کالا دیدیم. مخصوصا این عکس که عکس اصلی است دقیقا همان محصول است. اینجا ببینید قیمت را ۱۰۴ دلار تا ۱۱۱ دلار گذاشته است. این عدد با توجه به تعدادی که سفارش می‌دهیم تغییر می‌کند. نوشته است حداقل تعداد سفارش ۵۰ تاست. باید ۵۰ عدد سفارش دهید تا برای شما بفرستند.

اینجا را ببینید! مثلا این یکی از بقیه ارزان‌تر است. قیمت را ۹۵ دلار گذاشته است و حداقل تعداد سفارش ۲ تاست. یعنی شما می‌توانید ۲ تا سفارش دهید و نیازی نیست حتما یک کانتینر یا هزار تا را سفارش دهید. می‌آیم مبلغ را حساب می‌کنم. ۹۵ دلار را ضرب در دلار امروز می‌کنیم. تقریبی دارم حساب می‌کنم. می‌شود ۴۷۵۰۰۰۰ تومان. این هم که حجم و وزن زیادی ندارد. فرض می‌کنیم که خودمان هم وارد نکنیم، یعنی از علی بابا مستقیم خریداری کنیم، بابت هزینه‌های جانبی مثل ارسال و ترخیص و این مسائل (البته چون رقمش پایین است دیگر هزینه گمرک و ترخیص ندارد. چون بسته‌های پستی به حساب می‌آیندو محموله تجاری نیست) ۱۵۰۰۰۰۰ تومان برای هر یک اضافه می‌کنیم. حالا یک راه دیگر دارد، اگر تعداد بالاتر بخواهید خرید کنید. حتی برای تعداد پایین‌تر هم می‌توانید این کاری که می‌‌خواهم بگویم را انجام دهید. یک شرکت‌هایی هستند خرید مستقیم از علی بابا را برای شما انجام می‌دهند. و داخل ایران، درب منزل به شما تجویل می‌دهند. هر کالایی که بخواهید و به هر تعداد. به نوعی وارد کننده هستند و دفتر توی چین دارند. مذاکرات و همه کارها را خودشان انجام می دهند. فقط کارمزدتان کمی بالاتر می‌رود.

فرض می‌کنیم به چنین شرکت‌هایی بسپارید. مثلا می‌خواهید ده بیست تا بخرید. و برای هر کدام هم ۱۵۰۰۰۰۰ تومان اضافه کردیم. رقمی که به ما می‌دهد می‌شود ۶۲۵۰۰۰۰ تومان.

کسب درآمد از دیجی کالا

همان طور که می‌بینید این قیمت در دیجی‌کالا ۱۲۴۸۰۰۰۰ تومان است.

کسب درآمد از دیجی کالا

. مثلا این فروشنده دارد با قیمت ارزان می‌فروشد. ببینید! دو فروشنده دارد. یکی بادی‌سنتر است و یکی هم اینتکس کالا. مثلا اینتکس کالا گذاشته است ۱۴۵۶۰۰۰۰ تومان، یعنی تقریبا ۱۵ میلیون تومان، و آن یکی هم حدود ۱۲۵۰۰۰۰۰ تومان. یعنی ۲۵۰۰۰۰۰ تومان ارزان‌تر از آن یکی دارد می‌فروشد. اگر خواستید این مسیر را بروید، شما هم می‌توانید ارزان‌تر قیمت بگذارید. مثلا با قیمت ۱۲ میلیون تومان یا ۱۱۹۹۰۰۰۰ تومان بفروشید تا بتوانید بازار را بگیرید. البته بعضی از این فروشنده‌ها که ممکن است از این راه ثروتمند شده باشند و سرمایه بیشتری داشته باشند و خودشان وارد کنند و توی هزینه‌ها کاهش بدهند و تعداد بالاتری کالا می‌آورند، دیگر لازم نیست برای هر یک کارمزد زیادی بپردازند. احتمالا برایشان ارزان‌تر حساب می‌شود. ولی ما حساب کردیم اگر دو تا قایق بخواهیم بیاوریم چقدر می‌شود. ۶۲۵۰۰۰۰ تومان شده بود. می‌گوییم ۶۵۰۰۰۰۰ تومان. این مبلغ را از ۱۲۵۰۰۰۰۰ تومان کم می‌کنیم، و ۵۰۰ هزار تومان را هم به خاطر دیجی‌کالا کسر می‌کنیم هر چند دیجی‌کالا ۷ درصد بیشتر نمی‌گیرد، ۶ میلیون تومان می‌ماند. فقط این محصول را ندارد. بقیه قایق‌ها را هم دارد می‌فروشد. حالا حساب کنید در این دسته‌بندی یکی این قایق را بخرد و شخص دیگر قایق دیگری بخرد، به عدد میانگینی می‌رسیم، چون بعضی از قایق‌ها از آن ۱۲ میلیون تومانی ارزان‌تر هستند. می‌گوییم روی هر قایق به صورت میانگین مثلا ۲۵۰۰۰۰۰ تومان سود بکنند. این عدد ۲۵۰۰۰۰۰ تومان را فراموش نکنید. چطور به دست آمد؟ بعضی از قایق‌ها مثلا ۱۲ یا ۱۳ میلیون تومان بود و فروشنده رویشان شش میلیون تومان سود می‌کرد. بعضی از قایق‌ها هست مثلا سه چهار میلیون تومان قیمتشان است. روی اینها فروشنده شاید دو میلیون تومان سود کند. از اینها که میانگین گرفتیم به ۲۵۰۰۰۰۰ تومان رسیدیم که البته بیشتر از این حرف‌هاست. من همیشه رقم کم را حساب می‌کنم که یک عدد واقعی به دست بیاوریم و به واقعیت نزدیک‌تر باشد. حالا ۲۵۰۰۰۰۰ تومان را اینجا داشته باشیم و برویم سراغ آن عدد ۱۰۰۰۰ جستجویی که اول بحث به دست آورده بودیم. ۱۰۰۰۰ نفر در ماه شاید دنبال قایق باشند. این تعداد هم میزان حداقلی بود که در نظر گرفتیم.

از این ۱۰۰۰۰ نفر، با توجه به تجربه‌ای که دارم در زمینه تجارت الکترونیک، حداقل برای چنین کالایی آن هم از وبسایتی مثل دیجی کالا نرخ تبدیلش ۵ الی ۱۰ درصد است که به صورت تجربی اعلام کردم. یعنی نرخ تبدیل بازدیدکننده به خریدار است. یعنی از این ۱۰ هزار نفر در ماه چند نفرشان تبدیل به خریدار می‌شوند؟ ما می‌گوییم ۵ تا ۱۰ درصد. عدد بینشان را بگیریم می‌شود ۷.۵ درصد. ما باز هم کم می‌کنیم و می‌گوییم ۷ درصد.

خب، ۱۰ هزار را ضرب در ۷ درصد می‌کنیم، می‌شود ۷۰۰. ۷۰۰ را در این عدد ۲۵۰۰۰۰۰ یعنی متوسط سود روی تمام قایق‌ها بود ضرب می‌کنیم. می‌شود ۱۷۵۰۰۰۰۰۰۰ تومان. و دیدیم که این دسته‌بندی کلا دو فروشنده داشت و از این دو فروشنده یکی آنقدر اختلاف قیمت داشت که احتمالا بازار را قبضه کرده است. و می‌گوییم حالا از این ۱۷۵۰۰۰۰۰۰۰ تومان ۲۵۰ میلیون تومان را فروشنده دومی سود به دست می‌آورد و یک میلیارد و پانصد میلیون تومان هم سود کسی است که دارد قایق‌های ارزان‌تر می‌فروشد. این عدد تخمینی است اما با هم جلو رفتیم و نشان دادم که چطور به این نتیجه رسیدم. یعنی چشم به دست غیب نمی‌گویم. از روی حدس و گمان هم حرف نمی‌زنم. شاید سودی که این افراد به دست می‌آورند از این رقمی که به دست آوردم بالاتر باشد. شاید هم پایین‌تر باشد. اما بالاخره سود قابل توجهی است. سود میلیاردی در ماه است. حساب کنید یک قایقی که کسی فکرش را نمی‌کند می‌تواند چنین سودهایی داشته باشد. شما هم اگر بخواهید وارد کنید، مثلا دو تا را اگر حساب کنیم. یعنی با حدود ۱۲ میلیون تومان می‌توانید وارد کنید و در دیجی‌کالا فروشنده شوید. البته قبل از اینکه اقدام کنید جزییات کار را بدانید و یک بزینس پلن یا طرح تجاری داشته باشید، و یک طرح توجیهی داشته باشید، بهتر است که تحقیقاتتان را تکمیل‌تر کنید، تمام صفر تا صد کار را در نظر بگیرید و ریز هزینه‌ها را به صورت دقیق در بیاورید و ببینید که دیجی‌کالا چه شرایطی دارد. همه اینها را که تا آخر رفتید، در نهایت می‌بینید که چندان هم سخت نیست. داخل دیجی‌کالا بیاییم و فروشنده شویم و سودهای میلیاردی داشته باشیم. چنل من را سابسکرایب کنید. اگر از ویدیو خوشتان آمد لایک را هم فراموش نکنید. اگر هم خوشتان نیامد که هیچ. همین که وقت ارزشمندتان را در اختیارم قرار دادید. از شما ممنونم. اگر سابسکرایب کنید ویدیوهای بعدی و روش‌های مختلف درآمد دلاری را از دست نمی‌دهید. همچنین بقیه محصولات پر فروش که بازار بکری در دیجی‌کالا دارند را در ویدیوهای بعدی تحلیل می‌کنم و امیدوارم موفق و پیروز باشید.

بیشتر بخوانید:

کسب درآمد دلاری اتوماتیک

درآمد دلاری آسان با اپلود فایل

کسب درآمد به دلار با واسطه گری اینترنتی ماهی 50 میلیون

درآمد دلاری به کمک هوش مصنوعی در وب‌سایت Latium.org

سلام به صفر تا صدی‌های عزیز، با یک ویدیوی جدید دیگر آمدم تا به شما اثبات کنم با کمک این روش می‌توانید بدون تخصص و مهارت درآمد دلاری داشته باشید. و همین طور از داخل ایران به کمک ارز دیجیتال پولتان را بگیرید. خب، قبل از اینکه سر اصل مطلب برویم و روش جذاب امروز را به شما معرفی کنم، برای دوستانی که همیشه می‌پرسند چطور می‌توان از وبسایت‌های کلیکی درآمد داشت، وبسایت‌هایی که کلیک می‌کنیم روی تبلیغات یا روی ویدیوها و به ما پول می‌دهند، آیا این وبسایت‌ها واقعی هستند یا نه؟ داستان چیست؟ در ادامه در دو سه دقیقه از فضای داخل این وبسایت‌ها برای شما یک ویدیو آماده کردم و به شما نشان می‌دهم که چطور می‌توان درآمد داشت؟ این ویدیو را از دست ندهید. اگر هم قبلا این قسمت را دیدید این دو سه دقیقه را جلو بزنید تا به اصل موضوع امروز برسیم.

خب، یکی از وبسایت‌هایی که به راحتی فقط با انجام یک کلیک روی این تبلیغات به ما پول می‌دهد را داریم می‌بینیم. اینجا من سه تبلیغ می‌بینم.

سه تا یک سنت، به من سه سنت تا الان پول داده است. روی یکی از این تبلیغات که کلیک کنم فقط کافی است چند ثانیه صبر کنم تا تبلیغ لود شود. به همین راحتی الان پول به اکانت من اضافه شده است.

اینجا می‌بینید که شد ۴ سنت. یک سنت دیگر اضاف شد. روی هر کدام از این تبلیغ‌ها کلیک کنیم، به همین راحتی یک سنت به ما پول می‌پردازد.

خب، برویم وبسایت بعدی را به شما نشان دهم. این هم یک وبسایت دیگر است. یک وبسایت روسی است که من از اینجا زبانش را انگلیسی می‌کنم.

حالا زبان وبسایت به انگلیسی تغییر کرد. اینجا می‌بینید که میکروتسک‌های زیادی را می توان انجام داد. یکی از آنها مشاهده ویدیوهای یوتیوب است. اینجا هر یک از ویدیوها را که باز کنید به شما پول می‌پردازد. به روبل پول می‌دهد. مثلا من این ویدیو را باز می‌کنم. این را می‌زنم تا پلی شود. با ترفندی که بعدا به شما آموزش می‌دهم همزمان می‌توان چند تا را پلی کرد.

اینجا این ویدیو را که کلیک کنم، ده ثانیه که صبر کنید تا ویدیو نمایش داده شود، پول به حساب ما واریز می‌شود. نحوه کار هم به این صورت است که یوتیوبرها می‌آیند به این وبسایت پول می‌دهند تا بازدید واقعی بخرند. این وبسایت‌ها هم مقدار از پول را خودشان برمی‌دارند و به ازای هر بازدیدی که انجام می‌دهید یک مقدار از پول را به شما می‌پردازد. الان به همین راحتی تمام شد و پول به کیف پولم اضافه شد. اینجا من رفرش کنم، اینجا این مبلغ را ببینید. الان این عدد ۷ شد ۹. به همین راحتی. هزاران وبسایت‌ مثل این در اینترنت است، اما مشکلی که دارند این است که اکثرا کلاهبردارند و پولتان را نمی‌دهند یا اینکه احراز هویت با اطلاعات خارج از ایران می‌خواهند، یا اینکه با پیپل تسویه می‌کنند و داشتن پیپل در ایران هم مشکلات خاص خودش را دارد. اما من هشت تا وبسایت معرفی کردم که هیچ کدام نیاز به احراز هویت ندارند. از داخل ایران هم می‌توان کار کرد. با vpn هم به بعضی از آنها وصل شد. نیاز به پیپل هم ندارند و با ارز دیجیتال کمتر از یک دقیقه با شما، از طریق تراست والت، تسویه می‌کنند. آموزش نحوه نقد کردنش را هم توضیح دادم و اینکه کاملا مطمئن هستند و خود من جمعا در این هشت وبسایت رکوردی که زدم در عرض ۵ ساعت توانستم ۲۵ دلار در بیاورم. بیست بیست و پنج دلار شاید برای یک خارجی که در این وبسایت‌‌ها کار می‌کند پولی نباشد و صرفا پول غذای روزانه‌اش را تهیه کند اما در ایران می‌توان یکی دو زندگی را با آن چرخاند. خوبی دیگری که دارد این است که می‌توان با اکانت‌های دیگر در این وبسایت‌ها فعالیت کرد و به اصطلاح این پلتفورم‌ها را دور زد و درآمد بیشتری داشت. حالا این وبسایت‌ها را نه من و نه یوتیوبرهای دیگر اینجا معرفی نمی‌کنند. چرا؟ چون صدها هزار نفر هجوم می‌آورند به این وبسایت‌ها و بالانس یا تعادل عرضه و تقاضایشان به هم می‌خورد و حتی خود ما هم دیگر نمی‌توانیم درآمد داشته باشیم. بنابراین اگر می‌خواهید لیست این وبسایت‌ها و آموزش کار با آنها را داشته باشید، در گوگل عبارت «صفر تا صد درآمد دلاری بدون تخصص» را جستجو کنید و وارد وبسایت مؤسسه صفر تا صد شوید. آنجا توضیحات را می‌توانید مطالعه کنید.

درامد دلاری با هوش مصنوعی رایگان

خب، وبسایت‌هایی هستند که فریلنسری‌اند. یعنی وبسایت‌هایی هستند که به عنوان فریلنسر می‌روید آنجا ثبت نام می‌کنید و اعلام می‌کنید مهارت‌هایی دارید که می‌توانید بعضی از کارها را انجام دهید. از آن طرف، افرادی به عنوان کارفرما از سراسر دنیا می‌آیند و مثلا به شما پروژه می‌سپارند و از شما می‌خواهند برایشان یک لوگو طراحی کنید. البته لوگو یک مثال است، در این وبسایت‌ها هزاران کار می‌توان انجام داد. و وقتی برایش طراحی کردید پول را به حساب آن وبسایت می‌ریزد. بعد از تحویل پروژه آن وبسایت فریلنسری بخشی از پول را به عنوان کارمزد بر می‌دارد و بقیه پول را به حساب شما می‌ریزد. وبسایت‌های بزرگ فریلنسری دنیا مثل fiverr.com، upwork.com و freelancer.com هستند که وبسایت‌های بسیار بزرگی هستند و چند میلیون فریلنسر و کارفرما داخلشان فعالیت می‌کنند. اما این وبسایت‌ها احراز هویت می‌خواهند و از داخل ایران نمی‌توان فعالیت کرد. البته می‌توانید فعالیت کنید، اما دو شرط دارد! یک راه این است که از طریق یکی از آشناهایتان که خارج از ایران زندگی می‌کند اکانتتان را وریفای کند و تحویل شما دهد. شما هم به کمک vps یا آی‌پی ثابت در این وبسایت‌ها فعالیت کنید و اکانت پیپل و مانند اینها را هم برایتان بسازد. یا اینکه از طریق شرکت‌های واسطه داخل ایران عمل کنید. این شرکت‌ها از شما پول می‌گیرند و اکانت وریفای شده را به شما تحویل می‌دهند. قیمت‌هایشان هم متنوع است. خودتان می‌توانید جستجو کنید. اما لازم نیست این کار را انجام دهید. اگر انجام دهید که خیلی بهتر است، اما وبسایت‌هایی که می‌خواهم به شما نشان دهم وبسایت‌هایی هستند که می‌توانید از داخل ایران با آنها کار کنید، نهایتا باید یک vpn تهیه کنید که این روزها همه‌ی شما دارید و از طریق ارز دیجیتال هم می‌توانید پولتان را دریافت کنید. اما قرار است چه کارهایی در این وبسایت‌ها انجام دهید؟ و این وبسایت‌ها چه هستند؟ و آیا مهارتی نیاز هست یا نه؟ نه، مهارتی نیاز نیست. من با کمک هوش مصنوعی در چنلم روش‌هایی را آموزش می‌دهم که بتوانید در این وبسایت‌های فریلنسری بتوانید پروژه بگیرید و در کمتر از پنج دقیقه پروژه را به کارفرما تحویل دهید.

درامد دلاری با هوش مصنوعی رایگان

اینجا دو وبسایت به شما معرفی می‌کنم که به کمک ارز دیجیتال می‌توانید از داخل ایران پروژه بگیرید و پولتان را نقد کنید. یکی seoclerks.com است و دیگری هم وبسایت latium.org است. لینک هر دو وبسایت را در قسمت توضیحات ویدیو می‌گذارم. این دو وبسایت فریلنسری معتبر هستند و خدمات زیادی در آنها ارائه می‌شود. کارفرماها هم این وبسایت‌ها را می‌شناسند و می‌آیند پروژه می دهند. کاری که قرار است امروز بکنیم این است که می‌آیم transcribe را در این دو وبسایت جستجو می‌کنم. Transcribe یعنی رونویسی. یعنی افرادی هستند که خدماتی را ارائه می‌دهند که فایل صوتی یا ویدیو را از کافرماها دریافت می‌کنند و تبدیل به متن می‌کنند. یعنی تایپ می‌کنند و تحویل می‌دهند. اما قرار نیست تایپ کنید. تمام این افراد، یعنی فریلنسرهایی که رونویس هستند، از هوش مصنوعی استفاده می‌کنند که خوشبختانه کارفرماها آن را نمی‌شناسد. بله، بسیاری از کارفرماها هوش مصنوعی مورد نیازشان را نمی‌شناسند. بنابراین برای کارهای ساده‌ای مثل این می‌آیند با پرداخت ۱۰ دلار، ۲۰ دلار، ۱۰۰ دلار یا هر رقم دیگر به فریلنسرها می‌سپارند تا برایشان انجام دهد. شما هم می‌توانید در این وبسایت‌ها ثبت نام کنید. آگهی می دهید و می‌توانید متن آگهی‌تان را از طریق گوگل ترنسلیت بنویسید. می‌توانید از اینها هم الگو برداری یا کپی کنید. مثلا این شخص نوشته است که ویدیوی یوتیوب، پادکست و وبینار را رونویسی می‌کند و قیمت‌هایش هم از ۱۰ دلار شروع می‌شود.

وب سایت فریلنسری لاتیوم

برویم به وبسایت latium.org. من اینجا هم transcribe را جستجو کردم که قیمت‌های متفاوت را می‌بینید. ۵ دلار، ۱۰ دلار و غیره.

اما در fiverr، upwork و مانند اینها بتوانید کار کنید می‌توانید پروژه‌های بیشتری بگیرید. مثلا این شخص را ببینید که ۸۸۰ تا پروژه گرفته است، و این یکی ۲۴۹ تا. همه اینها کارهایشان را با هوش مصنوعی انجام داده‌اند. مثلا ببینید این شخص ۵ دلار می‌گیرد برای رونویسی از ویدیو. فکر می‌کنید خودش می‌نشیند تایپ می‌کند؟ نه! به هوش مصنوعی می‌دهد و در عرض یک دقیقه تحویل می‌گیرد. اینجا چند نفر بودند که بالای ۱۰۰۰ تا پروژه گرفته بودند. می‌خواستم آنها را به شما نشان دهم. به هر حال، اگر شما هم اینجا آگهی دهید از ۵ دلار شروع کنید و بعد که روزمه بهتری درست کردید و پروژه‌های زیادی به شما دادند و رتبه‌تان در وبسایت بالاتر آمد می‌توانید دستمزدتان را افزایش دهید. همان ۵ دلار هم برای دو دقیقه کار به نظرم رقم خوبی است. حالا چه کار می‌کنیم؟ ما در هر یک از وبسایت‌ها، همان طور که گفتم fiverr احراز هویت می‌خواهد و داستان خودش را دارد، ولی به راحتی می‌توانید عضو دو وبسایت دیگر شوید و با ارز دیجیتال هم پولتان را بگیرید. بعد از ثبت نام اینجا آگهی ثبت می‌کنید و می‌گویید می‌توانید این کار را انجام دهید. کارفرما به شما یک ویدیو یا یک فایل صوتی می‌دهد و می‌خواهد برایش رونویسی کنید. کار دیگری که به جز رونویسی هست این است که می‌گویند subtitle زیرنویس ویدیو می‌خواهند که به نوعی همان رونویسی است. افراد زیادی به شما ویدیو را می‌دهند و می‌گویند برایشان زیرنویس کنید. این را هم می‌گویم به چه صورت است. جفتشان را با ابزاری که به شما یاد می‌دهم می‌توانید انجام دهید.

سایت happyscribe

ویدیو را برمی‌دارید می‌آیید به وبسایت happyscribe.com و وقتی ثبت نام کردید که با یک اکانت گوگل به راحتی می‌توانید انجام دهید.

کار با وب سایت happy scribe برای کسب درامد دلاری

با جی‌میل ثبت‌نام می‌کنید و بعد که log in کردید اینجا را به شما نشان می‌دهد. می گوید زیرنویس می خواهید، رونویس می‌خواهید، یا حتی ترجمه زیرنویس به زبان‌های دیگر را هم انجام می دهد. مثلا ژاپنی، چینی، آلمانی، فرانسوی. هوش مصنوعی خیلی خوبی است. رایگان هم هست. نسخه پولی هم دارد، اما شما می‌توانید از محدودیتش استفاده کنید. یعنی با اکانت‌های مختلف بیایید و چند ویدیو را به صورت رایگان برایتان رونویس کند. من transcribtion را که بزنم بهم می‌گوید ویدیو را آپلود کنم، یا اگر می‌خواهم ویدیوی یوتیوب را رونویس کند، لینک آن ویدیو را اینجا بفرست. مثلا لینک این ویدیو را برداشتم اینجا پیست که می‌کنم کمی طول می‌کشد تا ویدیو را بشناسد.

می‌گوید اگر نسخه پرمیوم را می خواهید به ازای هر دقیقه ۱.۷۵ یورو می‌گیرند. و اگر نسخه رایگان می‌خواهید با دقت ۸۵ درصد است. حالا دارد ویدیویم را آپلود می‌کند. بعد دکمه می‌آید و transcribe را می‌زنید. زیرنویس هم همین طور.

sonix.ai چیست؟

اما وبسایتی که مورد علاقه خودم است وبسایت sonix.ai است.

درآمد دلاری با هوش مصنوعی sonix.ai

این هم یک هوش مصنوعی است. در اینجا ویدیوهای زیادی را برای مصرف شخصی‌م رونویس کردم. Sonix هم خیلی دقیق است. نسخه رایگانش هم تا سی دقیقه با هر جی‌میل می‌توانید رونویس سفارش دهید. وقتی که از طریق اکانت جی‌میل log in کردید، یک چنین صفحه‌ای می‌آید.

سایت هوش مصنوعی
برای کسب درآمد دلاری

اینجا آپلود را که بزنید، ویدیو را برایتان می‌آورد. این پنج تا را که می‌بینید قبلا رونویس کردم. وقتی رونویس می‌کند به این صورت نشان می‌دهد.

الان من روی یکی کلیک کردم که بیاورد. ببینید! این ویدیو است. این هم متنش است. این متن را می‌گیرم و کپی پیست می‌کنم.

می‌توانم از اینجا export را بزنم و فرمت را انتخاب کنم و خروجی را مثلا با فایل ورد یا PDF بگیرم یا srt که زیرنویس ویدیو است.

این وبسایت خیلی راحت است و تمام فرمت‌ها را هم اینجا دارد. جالب است. وبسایت پیشرفته و خوبی است. و نیازی نیست پول بپردازید. تا سی دقیقه را برایتان رایگان انجام می‌دهد. می‌توانید دوباره یک ایمیل دیگر بسازید و یک بار دیگر از این وبسایت استفاده کنید.

اگر این روش هم برایتان جالب بود برای حمایت از من ویدیو را لایک کنید. اگر هم خواستید هر روز روش‌های جدید کسب درآمد که ابداعی خودم هست را ببینید روش‌هایی که نیاز به هیچ تخصص و مهارت ندارد و از داخل ایران می‌توان انجام داد همین الان چنل را سابسکرایب کنید. و علامت زنگوله را بزنید تا نوتیفیکیشن جدیدترین ویدیوها برایتان بیاید. خیلی ممنون که وقتتان را در اختیار من قرار دادید. موفق و پیروز باشید.

بیشتر بخوانید:

درآمد دلاری در خانه با هوش مصنوعی جدید

کسب درآمد از یوتیوب (پردرآمد ترین روش کسب درآمدی که معرفی کردیم)

درآمد دلاری اتوماتیک ماهیانه 150 دلار فقط با کپی پِیست

اگر مایل به مشاهده ویدئو درآمد دلاری اتوماتیک نیستید، مقاله را بخوانید

سلام به صفر تا صدی‌های عزیز، با یک روش جدید دیگر آمدم تا سروپرایزتان کنم. یک روشی به شما یاد می دهم که با دو ساعت کار در ماه بتوانید ۱۵۰ دلار درآمد کسب کنید. من اینجا هستم تا به شما ثابت کنم که کسب درآمد دلاری اتوماتیک از اینترنت کار بسیار ساده‌ای است و نیاز به تخصص و مهارتی ندارد. فقط کافی است برای انجام روش امروز تا آخر این ویدیو را ببینید. دستورالعمل‌ها را مطابق ویدیو و روش‌هایی که انجام می‌دهم طی کنید تا بتوانید به این درآمد برسید و خوشبختانه پولتان را با ارز دیجیتال هم می‌توانید دریافت کنید. قبل از اینکه سر موضوع امروز برویم و به شما نشان دهم، برای دوستانی که می‌پرسیدند وبسایت‌های کلیکی چطور به ما درآمد می‌دهند و چطور می‌شود با کلیک روی تبلیغات یا روی ویدیو کسب درآمد دلاری داشته باشیم، در ادامه فضای داخل این وبسایت‌ها را به شما نشان می‌دهم و نشان می‌دهم با هر کلیک چقدر می‌توان از آنها درآمد داشت. اگر قبلا این قسمت از ویدیو را دیده‌اید این دو سه دقیقه را رد کنید، تا سر موضوع اصلی امروز برسیم.

خب، یکی از وبسایت‌هایی که به راحتی فقط با انجام یک کلیک روی این تبلیغات به ما پول می‌دهد را داریم می‌بینیم. اینجا من سه تبلیغ می‌بینم.

سه تا یک سنت، به من سه سنت تا الان پول داده است. روی یکی از این تبلیغات که کلیک کنم فقط کافی است چند ثانیه صبر کنم تا تبلیغ لود شود. به همین راحتی الان پول به اکانت من اضافه شده است.

اینجا می‌بینید که شد ۴ سنت. یک سنت دیگر اضاف شد. روی هر کدام از این تبلیغ‌ها کلیک کنیم، به همین راحتی یک سنت به ما پول می‌پردازد.

خب، برویم وبسایت بعدی را به شما نشان دهم. این هم یک وبسایت دیگر است. یک وبسایت روسی است که من از اینجا زبانش را انگلیسی می‌کنم.

حالا زبان وبسایت به انگلیسی تغییر کرد. اینجا می‌بینید که میکروتسک‌های زیادی را می توان انجام داد. یکی از آنها مشاهده ویدیوهای یوتیوب است. اینجا هر یک از ویدیوها را که باز کنید به شما پول می‌پردازد. به روبل پول می‌دهد. مثلا من این ویدیو را باز می‌کنم. این را می‌زنم تا پلی شود. با ترفندی که بعدا به شما آموزش می‌دهم همزمان می‌توان چند تا را پلی کرد.

اینجا این ویدیو را که کلیک کنم، ده ثانیه که صبر کنید تا ویدیو نمایش داده شود، پول به حساب ما واریز می‌شود. نحوه کار هم به این صورت است که یوتیوبرها می‌آیند به این وبسایت پول می‌دهند تا بازدید واقعی بخرند. این وبسایت‌ها هم مقدار از پول را خودشان برمی‌دارند و به ازای هر بازدیدی که انجام می‌دهید یک مقدار از پول را به شما می‌پردازد. الان به همین راحتی تمام شد و پول به کیف پولم اضافه شد. اینجا من رفرش کنم، اینجا این مبلغ را ببینید. الان این عدد ۷ شد ۹. به همین راحتی. هزاران وبسایت‌ مثل این در اینترنت است، اما مشکلی که دارند این است که اکثرا کلاهبردارند و پولتان را نمی‌دهند یا اینکه احراز هویت با اطلاعات خارج از ایران می‌خواهند، یا اینکه با پیپل تسویه می‌کنند و داشتن پیپل در ایران هم مشکلات خاص خودش را دارد. اما من هشت تا وبسایت معرفی کردم که هیچ کدام نیاز به احراز هویت ندارند. از داخل ایران هم می‌توان کار کرد. با vpn هم به بعضی از آنها وصل شد. نیاز به پیپل هم ندارند و با ارز دیجیتال کمتر از یک دقیقه با شما، از طریق تراست والت، تسویه می‌کنند. آموزش نحوه نقد کردنش را هم توضیح دادم و اینکه کاملا مطمئن هستند و خود من جمعا در این هشت وبسایت رکوردی که زدم در عرض ۵ ساعت توانستم ۲۵ دلار در بیاورم. بیست بیست و پنج دلار شاید برای یک خارجی که در این وبسایت‌‌ها کار می‌کند پولی نباشد و صرفا پول غذای روزانه‌اش را تهیه کند اما در ایران می‌توان یکی دو زندگی را با آن چرخاند. خوبی دیگری که دارد این است که می‌توان با اکانت‌های دیگر در این وبسایت‌ها فعالیت کرد و به اصطلاح این پلتفورم‌ها را دور زد و درآمد بیشتری داشت. حالا این وبسایت‌ها را نه من و نه یوتیوبرهای دیگر اینجا معرفی نمی‌کنند. چرا؟ چون صدها هزار نفر هجوم می‌آورند به این وبسایت‌ها و بالانس یا تعادل عرضه و تقاضایشان به هم می‌خورد و حتی خود ما هم دیگر نمی‌توانیم درآمد داشته باشیم. بنابراین اگر می‌خواهید لیست این وبسایت‌ها و آموزش کار با آنها را داشته باشید، در گوگل عبارت «صفر تا صد درآمد دلاری بدون تخصص» را جستجو کنید و وارد وبسایت مؤسسه صفر تا صد شوید. آنجا توضیحات را می‌توانید مطالعه کنید.

درآمد دلاری اتوماتیک

خب، اینجا وبسایت animationarena.com است. مثل همیشه لینک وبسایت‌ها را در قسمت توضیحات ویدیو قرار می‌دهم. امروز می‌خواهیم چه کار کنیم؟

درآمد دلاری اتوماتیک با سایت animationarena

می خواهیم برای فیلم‌ها و انیمیشن‌ها ریویو بنویسیم ولی خودمان ننویسیم. فرض می‌کنم شما انگلیسی‌ بلد نیستید. و اصلا نمی‌توانید بنویسید. می‌خواهم ریویوهایی که در اینترنت موجود است را به شما نشان دهم که چطور پیدایشان کنید. و چطور تغییرشان دهید تا یونیک و تک شود و فقط با یک کپی پیست در هوش مصنوعی از حالت کپی رایت در بیاید. و این ریویوها را به چه وبسایت یا چه کسی بفروشید. وبسایتی که به شما معرفی می‌کنم یک وبسایت معتبر است. اینجا می‌آیند ریویوهای مربوط به انیمیشن، فیلم و سریال را منتشر می‌کنند. و کلا راجع به تمام محصولاتی که بصری هستند ریویو منتشر می‌کنند و کاربرهای زیادی از سراسر وب دارد. این وبسایت گزینه‌ای دارد که می‌آید به شما بابت هر ریویویی که برایش بفرستید پول می‌دهد. بابت هر ریویو ۱۵ دلار می‌دهد و می‌توانید ماهانه ده ریویو به آن بفروشید. البته احتمالا با اکانت‌های دیگر هم بتوان به آن فروخت. اما این روش را امتحان نکردم. این را دیگر به عهده خودتان می‌گذارم.

یک آدرسی دارد این وبسایت که توی منوی آن نمی‌توانید پیدا کنید. این آدرس مخفی است. لینکش را برایتان می‌گذارم، اما اگر در ویدیو می‌خواهید ببینید این است: animationarena.com/arena-water.htm اگر این آدرس را در مرورگرتان کپی پیست کنید این صفحه برایتان باز می‌شود. اینجا توضیح داده است که برای نوشتن ریویو برای ویدیو گیم، کتاب کمیک و فیلم به شما پول می‌پردازند. اینجا نوشته است برای هر ریویو ۱۵ دلار می‌پردازند.

کار با  سایت animationarena برای  درآمد دلاری اتوماتیک

و ماهیانه ده ریویو دریافت می‌کنند. گفته‌اند از طریق ایمیل arenamaster@animationarena.com هم برایشان ارسال کنید. و در عنوان ایمیل هم موضوع را بنویسید تا بدانند دریاره چیست. حداقل تعداد کلمات هر ریویو هم باید ۵۵۰ کلمه باشد. ۵۵۰ کلمه تعداد زیادی نیست. یکی دو پاراگراف می‌شود ۵۵۰ کلمه.

در متن ایمیلی که برایشان ارسال می‌کنید عنوان را که گفتم چه باید بنویسید، در متن نامه به این مواردی که اشاره کردند پاسخ می‌دهید. و ریویو را همراهش می‌فرستید.

حالا این موارد چه هستند؟ من آمدم این موارد را در گوگل ترنسلیت کپی پیست کردم. ترجمه کرده است که اسم را می‌خواهند، چه ژانری را دوست دارید مثلا اکشن، یا غیره. هر توضیحی که دادند را می‌توانید ترجمه فارسی‌اش را ببینید و شما هم به فارسی جلویش بنویسید و ترجمه‌ش را از گوگل ترنسلیت بردارید و در ایمیل برایشان کپی پیست کنید.

الان ما می‌خواهیم یک ریویو بنویسیم. این را هم بگویم از هر فیلمی، هر انیمیشنی از شما قبول می‌کنند. مسیری که به شما پیشنهاد می‌کنم این طور است که در گوگل لیست فیلم‌های ۲۰۲۳ را جستجو کنید. به انگلیسی جستجو کنید. حالا اگر به فارسی جستجو کنید هم مطلب می‌آید. اینجا لیست فیلم‌ها را می‌آورد و اگر نشانگر ماوس را رویشان بگذارم توضیحات بیشتری هم نشان می‌دهد. اما من فقط با اسم فیلم‌ کار دارم. مثلا اینجا فیلم Nowhere است که اسمش را کپی می‌کنم.

و در گوگل عبارت Nowhere movie review reddit را جستجو می‌کنم. اگر یادتان باشد reddit را در ویدیوهای قبل معرفی کردم که یک وبسایت کاربرمحور است. مثل یک انجمن گفتگو است. افراد مختلف می‌آیند و داخلش ثبت نام می‌کنند و به سؤال‌ها پاسخ می دهند. و بازدیدکنندگان زیادی دارد که از طریق فضای وب و موتورهای جستجو به آنجا می‌روند. حالا من در گوگل نوشتم ریویو فیلم Nowhere یا ناکجا در reddit. برای من لینک‌های مختلفی می‌آورد. یکی را باز می‌کنم. البته می‌توانید ریویوی فیلم‌ها را در هزاران سایت دیگر پیدا کنید. هم به صورت کامنت کاربران و هم مقاله نویسندگان. وبسایت‌های زیادی هست که با کمی جستجو می‌توانید پیدا کنید.

این را به عنوان نمونه نشان می‌دهم. مثلا این یکی را انتخاب می‌کنم. حالا ۵۵۰ کلمه نیست ولی اگر بگردید ۵۵۰ کلمه‌ای هم پیدا می‌شود. همان طور که گفتم در وبسایت‌های دیگر هم می‌توانید بگردید. هزاران هزار ریویو راجع به هر فیلمی هست. این را کپی می‌کنم اما یک نکته‌ای بود. اینجا نوشته است که هر ریویو باید حداقل ۵۵۰ کلمه باشد. و اصل باشد. کپی نباشد. پلاگیاریسم نباشد. برای این کار چه می‌کنیم؟ اگر از سطح وب برداریم و کپی کنیم و بفرستیم که متوجه می‌شوند.

آموزش کار با سایت spinbot برای درآمد دلاری اتوماتیک

برای اینکه متوجه نشوند و دورشان بزنیم می‌رویم سراغ وبسایتی به نام spinbot.com. اینجا می‌آیید آن متنی را که کپی کردید را پیست می‌کنید.

آموزش کار با سایت spinbot برای درآمد دلاری اتوماتیک

این وبسایت چه کار می‌کند؟ بازنویسی می‌کند. می‌آید بدون اینکه معنی کلی متن تغییر کند با کلمات جایگزین و مترادف و جملات جایگزین این را بازنویسی می‌کند. و متن جدید یک متن یونیک و تک به حساب می‌آید.

ما را به quillbot برد. دوباره کپی پیست می‌کنم. این کمپانی را quillbot خریده است. مثل همان کار می‌کند. هیچ فرقی ندارد. الگوریتمشان یکی است.

من دوباره متن را از reddit کپی می‌کنم. نمی‌دانم چه مشکلی پیش آمد. اینجا paraphrase را می‌زنم و صبر می‌کنم تا تغییرات اعمال شود. جملات را می‌بینید که رنگی شده است و زیرشان خط کشیده است؟ دقیقا آمد جمله را برای ما تغییر داد. قبلا در ویدیوهای درامد دلاری اتوماتیک دیگر به شما نشان داده بودم که وقتی متن را به duplichecker ببریم می‌بینیم که پلاگیاریسم متن صفر درصد می‌شود. یعنی محتوا کاملا یونیک می‌شود و اصلا نمی‌توان تشخیص داد این محتوا از جای دیگر در وب برداشته شده است.

این متن را کپی می‌کنم و به ایمیل می‌برم و می‌نویسم my review for Nowhere 2023 سال ساختش را هم می‌نویسم تا متوجه بشوند کدام فیلم منظورمان است. این را اینجا کپی پیست می‌کنم.

بعد هم فرض می‌کنم که شما جواب‌ها را نوشته‌اید و می‌آیید اینجا پیست می‌کنید.

در آخر آدرس والت usdt یا تترتان را، حالا بیت کوین می‌تواند باشد یا هر چه هست، که از تراست والتتان برداشتید اینجا می‌نویسید. وقتی تراست والت را دانلود کنید، هر ارز در یک بستری توی بلاگ‌چین نقل و انتقال پیدا می‌کند و برای نقل و انتقال باید بنویسیم که روی بستر trc20 است. همین! بعد آدرس والتتان را هم اینجا پیس می‌کنید و send را می‌زنید. در قسمت subject هم خودشان گفتند چی باید بنویسید. این را می‌آیید اینجا کپی پیست می‌کنید Writing for Animation Arena 2011.

اینجا هم که مربوط به آدرس ایمیلشان است. و send را می‌زنید. با آنها مکاتبه می‌کنید تا پولتان را بفرستند. به گفته خودشان می‌توانید ماهی ده تا ریویو هر یک به ارزش ۱۵ دلار برایشان بفرستید. این فقط روش انجام کار بود. فقط این وبسایت نیست. وبسایت‌های زیادی هستند که در آینده برای شما ویدیو می‌سازم. این وبسایت‌ها را می‌توانید در گوگل به انگلیسی جستجو کنید. وبسایت‌هایی که بابت ریویو به شما پول می‌پردازند. حالا ریویو می‌تواند راجع به محصول باشد یا فیلم یا هر چیز دیگر. معمولا راجع به محصولات هست. شما می‌توانید در وبسایت آمازون یک سری ریویوهای دیگر را به همین شکل کپی کنید و به ابزار quillbot بیاورید و اینجا بازنویسی‌اش را انجام دهید تا نتوانند تشخیص دهند. و بعد بروید به آن وبسایت‌ها بفروشید. اگر در این مسیر بیافتید می‌توانید درآمد زیادی ماهیانه داشته باشید.
خیلی ممنونم که تا این لحظه با من بودید. اگر از این روش خوشتان آمد برای حمایت از من که انگیزه بگیرم و ویدیوهای بیشتر و روش‌های بیشتری را به شما آموزش دهم، ویدیو درآمد دلاری اتوماتیک را حتما لایک کنید. خیلی ممنونم. موفق باشید.

بیشتر بخوانید:

درآمد دلاری فریلنسری با کپی پیست کردن متن ها

کسب درآمد دلاری آسان با کپی پیست کردن متن ها

درآمد دلاری با تماشای ویدئو در وبسایت معتبر COS

اگر مایل به مشاهده ویدئو درآمد دلاری با تماشای ویدئو نیستید، مقاله را بخوانید

سلام به صفر تا صدی‌های عزیز، اگر اراده کنم روزی حداقل ده تا ویدیو می‌توانم بسازم. و در هر کدام یک وبسایت به شما معرفی کنم. وبسایت‌هایی که ادعا می‌کنند درآمد دلاری به شما می‌دهند. اما چنین کاری نمی‌کنم، چون بیش از نود و نه درصد وبسایت‌های کسب درآمد دلاری در وب کلاهبردار هستند. نمی‌دانم چطور وجدان یوتیوبرهای دیگر به آنها اجازه می‌دهد و حتما با این موضوع مشکلی ندارند که می‌آیند این وبسایت‌ها را معرفی می‌کنند و ویدیوهایشان 50k تا 100k هم بازدید می‌گیرد. هر چند اگر در این وبسایت‌ها کار کنید ضربه مهلکی نمی‌خورید و زندگی‌تان از دست نمی‌رود. نهایتا می‌بینید بعد از چند روز هر چقدر پول درآورده‌اید و در کیف پولتان بوده است را نمی‌توانید برداشت کنید. یا اکانت شما را مسدود می‌کنند. و سرخورده و مأیوس می‌شوید. به خودتان می‌گویید این روش هم جواب نداد و فکر می‌کنید پول در آوردن از اینترنت کار بسیار بیهوده‌ای است و از پسش بر نمی‌آیید. به نظر من همین یک صدمه روحی روانی است که ارزشش را ندارد به خاطر چند ویو یا بازدید آدم با هم‌وطنش چنین کاری کند. من برای وبسایت‌هایی که به شما معرفی می‌کنم حساسیت بالایی دارم، یعنی تحقیق می‌کنم. اگر آن وبسایت معتبر باشد انجام می‌دهم، داخلش فعالیت می‌کنم و وقتی ببینم واقعی است و واقعا پول می‌دهد و می‌توان از آن پول در آورد به شما معرفی می‌کنم.


بیش از نود و نه درصد وبسایت‌های کلیکی کلاهبردار هستند. وبسایت‌هایی که درآمد خیلی بالایی شاید به شما ندهند اما با کلیک روی تبلیغات یا روی ویدیوهای یوتیوب و انجام بعضی از میکروتسک‌ها به شما دلار می‌دهند. من هشت تا از این وبسایت‌ها را از میان هزاران وبسایتی که در اینترنت وجود دارد گلچین کردم و در ادامه در دو سه دقیقه فضای داخل این وبسایت‌ها را به شما نشان می‌دهم که چطور کار می‌کنند، و چطور می‌توان از آنها درآمد کسب کرد. اگر قبلا این بخش از ویدیو را دیده‌اید، این دو سه دقیقه را جلو بزنید تا به وبسایت اصلی برسید که می‌خواهم امروز معرفی کنم. یک وبسایت معتبر که در ادامه به شما نشان می‌دهم.

خب، یکی از وبسایت‌هایی که به راحتی فقط با انجام یک کلیک روی این تبلیغات به ما پول می‌دهد را داریم می‌بینیم. اینجا من سه تبلیغ می‌بینم.

سه تا یک سنت، به من سه سنت تا الان پول داده است. روی یکی از این تبلیغات که کلیک کنم فقط کافی است چند ثانیه صبر کنم تا تبلیغ لود شود. به همین راحتی الان پول به اکانت من اضافه شده است.

اینجا می‌بینید که شد ۴ سنت. یک سنت دیگر اضاف شد. روی هر کدام از این تبلیغ‌ها کلیک کنیم، به همین راحتی یک سنت به ما پول می‌پردازد.

خب، برویم وبسایت بعدی را به شما نشان دهم. این هم یک وبسایت دیگر است. یک وبسایت روسی است که من از اینجا زبانش را انگلیسی می‌کنم.

حالا زبان وبسایت به انگلیسی تغییر کرد. اینجا می‌بینید که میکروتسک‌های زیادی را می توان انجام داد. یکی از آنها مشاهده ویدیوهای یوتیوب است. اینجا هر یک از ویدیوها را که باز کنید به شما پول می‌پردازد. به روبل پول می‌دهد. مثلا من این ویدیو را باز می‌کنم. این را می‌زنم تا پلی شود. با ترفندی که بعدا به شما آموزش می‌دهم همزمان می‌توان چند تا را پلی کرد.

اینجا این ویدیو را که کلیک کنم، ده ثانیه که صبر کنید تا ویدیو نمایش داده شود، پول به حساب ما واریز می‌شود. نحوه کار هم به این صورت است که یوتیوبرها می‌آیند به این وبسایت پول می‌دهند تا بازدید واقعی بخرند. این وبسایت‌ها هم مقدار از پول را خودشان برمی‌دارند و به ازای هر بازدیدی که انجام می‌دهید یک مقدار از پول را به شما می‌پردازد. الان به همین راحتی تمام شد و پول به کیف پولم اضافه شد. اینجا من رفرش کنم، اینجا این مبلغ را ببینید. الان این عدد ۷ شد ۹. به همین راحتی. هزاران وبسایت‌ مثل این در اینترنت است، اما مشکلی که دارند این است که اکثرا کلاهبردارند و پولتان را نمی‌دهند یا اینکه احراز هویت با اطلاعات خارج از ایران می‌خواهند، یا اینکه با پیپل تسویه می‌کنند و داشتن پیپل در ایران هم مشکلات خاص خودش را دارد. اما من هشت تا وبسایت معرفی کردم که هیچ کدام نیاز به احراز هویت ندارند.

از داخل ایران هم می‌توان کار کرد. با vpn هم به بعضی از آنها وصل شد. نیاز به پیپل هم ندارند و با ارز دیجیتال کمتر از یک دقیقه با شما، از طریق تراست والت، تسویه می‌کنند. آموزش نحوه نقد کردنش را هم توضیح دادم و اینکه کاملا مطمئن هستند و خود من جمعا در این هشت وبسایت رکوردی که زدم در عرض ۵ ساعت توانستم ۲۵ دلار در بیاورم. بیست بیست و پنج دلار شاید برای یک خارجی که در این وبسایت‌‌ها کار می‌کند پولی نباشد و صرفا پول غذای روزانه‌اش را تهیه کند اما در ایران می‌توان یکی دو زندگی را با آن چرخاند. خوبی دیگری که دارد این است که می‌توان با اکانت‌های دیگر در این وبسایت‌ها فعالیت کرد و به اصطلاح این پلتفورم‌ها را دور زد و درآمد بیشتری داشت. حالا این وبسایت‌ها را نه من و نه یوتیوبرهای دیگر اینجا معرفی نمی‌کنند. چرا؟ چون صدها هزار نفر هجوم می‌آورند به این وبسایت‌ها و بالانس یا تعادل عرضه و تقاضایشان به هم می‌خورد و حتی خود ما هم دیگر نمی‌توانیم درآمد داشته باشیم. بنابراین اگر می‌خواهید لیست این وبسایت‌ها و آموزش کار با آنها را داشته باشید، در گوگل عبارت «صفر تا صد درآمد دلاری بدون تخصص» را جستجو کنید و وارد وبسایت مؤسسه صفر تا صد شوید. آنجا توضیحات را می‌توانید مطالعه کنید.

درآمد دلاری با تماشای فیلم

خب، برای دوستانی که می‌خواهند دوره صفر تا صد درآمد دلاری را به صورت رایگان داشته باشند هر روز در چنلم قرعه کشی می‌کنم. هر روز به یک نفر دوره صفر تا صد درآمد دلاری با تماشای فیلم را به عنوان هدیه به صورت رایگان ارسال می‌کنم. شرایط قرعه کشی چیست؟ یک معما در ویدیوها مطرح می‌کنم و تا زمانی که این ویدیو در یوتیوب هست می توانید جواب دهید. مهم نیست که شش ماه یا یک سال بعد از آپلود ویدیو دارید این ویدیو را می‌بینید، یا همان روز. هیچ فرقی ندارد. هر روز قرعه‌کشی می‌کنم و به افرادی که جواب درست بدهند یک دوره را به صورت رایگان ارسال می‌کنم.

درآمد دلاری با تماشای فیلم، بهترین روش برای کسب ثروت

معمای امروز هست: حلقه یک دختر در زمان صبحانه خوردن داخل فنجان پر از قهوه افتاد اما خشک ماند. چگونه این امر ممکن است؟ این را بنویسید. شاید برنده شده باشید.

سایت cos.tv چیست؟

برویم سراغ وبسایت امروز.

آموزش کامل سایت cos tv و درآمد دلاری با تماشای ویدئو

وبسایت cos.tv. وبسایت معتبری است. روی ویدیوها کلیک می‌کنید. یک سری کارهای دیگر هم انجام می‌دهید. همچنین می‌توانید ویدیو هم آپلود کنید و به دلار به شما پول می‌دهد. ببینید مثلا این ویدیو ۲ دلار و ۹۹ سنت است. این عددی که اینجا نوشته است به این معنی نیست که اگر ویدیو را تماشا کنید این مبلغ را به شما می‌پردازند. به این معنی است که شخصی که ویدیو را آپلود کرده است، بابت این ویدیو درآمدش ۲ دلار و ۹۹ سنت بوده است که این وبسایت به او پرداخته است. حالا موارد دیگری هم هست. مثلا این شخص ۳۶ دلار بابت این ویدیو به دست آورده است. این یکی ۵ دلار. این یکی ۱۹ دلار و ۶۰ سنت. رقم‌های مختلفی است. اگر خواستید در این وبسایت ویدیو آپلود کنید فقط در یک زمینه کار کنید. ویدیو کپی رایت ندارد و مثل یوتیوب مشکلی پیش نمی‌آید. می‌توانید از هر کجا ویدیو دانلود کنید و در اینجا آپلود کنید.

آموزش کامل سایت cos tv برای کسب درآمد دلاری با تماشای فیلم

برای این تامبنیل‌هایی که می‌بینید یعنی تصاویری که جذاب می‌کند و نرخ کلیک را بالا می‌برد، مثلا اگر از یوتیوب ویدیو دانلود می‌کنید، برای تهیه تامبنیل‌هایی که روی ویدیوهایشان می‌گذارند در گوگل thumbnail downloader را جستجو کنید. اینجا وبسایت‌های مختلفی را می‌آورد که فقط لینک آن ویدیو را می‌توانید کپی پیست کنید در این وبسایت‌ها و تامبنیل را برای شما دانلود می‌کند و می‌توانید در این وبسایت ویدیوی خودتان را قرار دهید.

چگونه از سایت cos.tv استفاده کنیم

اگر خواستید ویدیو آپلود کنید، اولا باید ثبت نام کنید، من مراحل ثبت نام را برای اینکه طولانی و حوصله سر بر نشود، به شما نشان نمی‌دهم. نام کاربری و پسورد و ایمیل می‌خواهند و تمام. وقتی ثبت نام و log in کردید به قسمت آپلود می‌روید و upload video را می‌زنید.

همه چیز درباره سایت cos.tv

از اینجا select را می‌زنید و از کامپیوترتان آن ویدیو را اینجا آپلود می‌کنید. به همین راحتی! اینجا نمایش داده می‌شود. فقط در یک موضوع کار کنید. مثلا اگر در زمینه ماشین کار می‌کنید، فردا نروید راجع به آشپزی هم ویدیو بگذارید. در یک زمینه تخصصی باشد بهتر است. خب، موارد که باز می‌توان از آن درآمد داشت. مثلا من روی این ویدیو کلیک می‌کنم، اینجا وبسایت یک چیزی به ما می‌دهد به اسم پاپ‌کورن. به آن پاپ می‌گویند. صدایش را قطع کردم.

مثلا ببینید بعد از اینکه با اکانت جدید ثبت‌نام کردم به من ۴۵۰ تا پاپ کورن داده است. این پاپ کورن ها امتیاز هستند. بعد می‌توان از این طریق که ارز دیجیتال مربوط به همین وبسایت هست را به دست بیاوریم و بعد که به یک مبلغی رسید برداشت بزنیم.

وقتی که این ویدیو را پلی کردم این نوار زرد را می‌بینید؟ این که تا چند ثانیه دیگر به آخر برسد، ۲۰ تا پاپ کورن دیگر به من اضافه می‌شود. همچنین اگر من این ویدیوها را لایک کنم، الان دارد لود می‌شود، به من پول می‌دهد. به شما می‌گویم چه نوع پولی. به شما نشان می‌دهم. اگر اینجا کامنت بگذارم به من پول می‌دهد. اگر حتی کامنتم لایک بخورد هم به من پول می‌دهد، و یک فرقی که دارد این ویدیوهایی که اینجا هست و خودتان آپلود کنید به ازای ویو یا بازدید به شما پول نمی‌دهد. به ازای لایکی که می‌گیرید و به ازای کامنتی که برایتان می‌گذارند این وبسایت cos.tv به شما پول می‌دهد. اما ببینیم چه امکاناتی دارد و داشبورد را ببینیم.

اینجا دو گزینه به نام‌های stamina و energy وجود دارد. وقتی فعالیت کنید این دو نوار کم کم تمام می‌شود و صفر می‌شود، هر بیست و چهار ساعت دوباره پر می‌شوند و می‌توانید کار کنید. چیز خاصی نیست. Watch video را هم که به شما نشان دادم وقتی رویش کلیک کنید می‌توانید اینجا ویدیو ببینید. لایک کنید و کامنت بگذارید و بابت هر فعالیتی که روی این ویدیوها انجام می‌دهید به شما پول می‌دهد. من دوباره می‌روم به قسمت پروفایلم تا اینجا برایم باز شود.

یک حالت قرعه کشی هم هست. آن هم برایتان باز می‌کنم. Open thereshore chest. Chest را که باز کنم ببینید. اینجا بعد از ثبت نام ۴۵۰ تا بود و آن ویدیو را که دیدم ۲۰ تای دیگر به پولم اضافه شد.

اینجا این را می‌زنم. ببینید.

اینجا دو گزینه دارد الان ۴۸۰ را برای من فعال نکرده است چون من ۴۷۰ تا پاپ دارم. این را که بزنید ۴۸۰ تا از پول شما کم می‌کند. اصلا رویش کلیک نکنید.

صد پاپی را بزنید. این شروع می‌کند به کار کردن، ببینیم چقدر امتیاز می دهد؟ ۵۰ تا پاپ به من اضافه داد.

این را دوباره می‌زنم. آنقدر می‌زنیم تا ارز cos به ما دهد.

ببینید به ما داد. ۱.۱ ارز cos داد. به همین شکل می‌توانید این را بزنید تا پاپ‌هایتان صفر شود. بعد دوباره می‌روید توی وبسایت فعالیت می‌کنید. این پاپ کورن‌های شما اضافه می‌شود و می‌آیید از اینجا ارز cos به دست می‌آورید چون هدف نهایی ما جمع‌آوری ارز cos است و از طریق والت ارز دیجیتال یا همان تراست والتمان هم درخواست می‌دهیم و وبسایت با ما تسویه می‌کند. یعنی بحث پیپل و این موارد را هم ندارد. وبسایت هم کاملا با در ایران بودن شما مشکلی ندارد. هر چند باید از فیلترشکن استفاده کنید و داخل وبسایت شوید. جالب است که ما را تحریم نکرده است اما از داخل ایران فیلترش کردند. این را هم برایتان توضیح دادم که چطور کار می‌کند.

نحوه تبدیل pop به cos

به داشبوردش می‌رویم تا ببینیم چطور کار می‌کند. اینجا که بیاییم و برویم به این قسمت personal center را می‌زنیم. اینجا داشبورد ما را می‌آورد. توی داشبورد به ما می‌گوید چقدر پول داریم. این همان ارز cos است که فعلا چیزی نداریم.

این قسمت هم که می‌بینید energy و stamina یه مقدار کمتر شدند و همین طور کمتر می‌شوند. و بیست و چهار ساعت بعد دوباره شارژ می‌شود. Vest هم یک نوع ارز دیگر درون شبکه‌ای همین وبسایت هست که این را هم می‌توانید تبدیل کنید به cos و در نهایت cos را منتقل کنید به کیف پولتان. اینجا هم توکن cos را می‌بینید. من ۱.۱ به دست آوردم. بعضی وقت‌ها این وبسایت اتریوم هم می‌دهد.

ارزهای دیجیتال دیگر را هم می‌دهد. اما تمرکز ما روی این توکن cos است.

برای تسویه کردن می‌آییم روی withdraw.

اینجا قسمت پایین wallet addresses را می‌زنیم. فرض می‌کنیم تراست والت را که محبوب‌ترین کیف پول ارز دیجیتال هست را دانلود کردیم و روی گوشی‌مان داریم. کاری که اینجا می‌کنیم به قسمت تراست والت می‌آییم که کیف پول مثلا آدرس والت بیت کوین ماست. اینجا می‌آییم کپی پیست می‌کنیم بعد می‌آییم برای لیبل یک اسمی می‌گذاریم. مثلا بیت کوین.

و این هم که کپی پیست کردیم این add برای ما می‌آید. وقتی روی add کلیک کنیم، البته من آدرس رندوم زدم چون آدرسی نداشتم، برای همین ارور می‌دهد. وقتی آدرس کیف پول را به درستی وارد کنیم و بعد add را بزنید، کیف پول شما در سیستم ذخیره می‌شود. حالا اگر خواستید کیف پول اتریومتان را ذخیره بکنید، این را می‌زنید. اگر خواستید usdt یا تتر باشد به همین ترتیب انجام می‌دهید. حالا من back می‌زنم و فرض می‌کنم add کردیم.

بعد از اینکه add کردیم می‌آییم withdraw را می‌زنیم. اینجا می‌آییم withdraw address را انتخاب می‌کنیم.

آن قسمتی که add کرده بودیم را برایمان می‌آورد و میزانش هم از ۵۰۰ cos یا ۱۰۰۰ تا cos را انتخاب می‌کنیم و تمام. به حسابمان می‌آید. برمی گردیم توی داشبورد. اینجا به شما گفته بودم ارز vest را هم می‌دهد. مثلا الان ۰.۱ vest دارم. هر ویدیویی که لایک کنید یا کامنت بگذارید یا ویدیوی شما لایک بخورد ارز vest دریافت می‌کنید.

برای اینکه ارز vest را به ارز cos تبدیل کنیم می‌آییم به این قسمت داشبورد و detail را می‌زنیم. ببینید این وسطی مربوط به vest هست. میزان ارز vest را هم نوشته است ۰.۱ .

ما convert to cos را می‌زنیم.

میزانش را می‌گوییم که چقدر می‌خواهیم انتقال دهیم و هر عددی که انتخاب کردیم next را می‌زنیم و مراحل را انجام می‌دهیم.

فقط نکته‌ای که هست شش هفته طول می‌کشد تا ارز vest ما به cos تبدیل شود. یک نکته مهم: اگر در این فاصله که درخواست دادید ارز vest شما به ارز cos تبدیل شود و دوباره ارز vest به دست آوردید صبر کنید این تبدیل انجام شود بعد درخواست جدید بزنید. اگر درخواست جدید بزنید درخواست قبلی چون در حال انجام شدن است حذف می‌شود و می‌پرد.
خب، من back را می‌زنم. به داشبوردم برمی‌گردم. اینجا قسمت account را می‌خواهم به شما نشان دهم. این disconnect را شما نزنید. اینجا ایمیل من را نوشته است.

چون با vpn وارد شدم و آی‌پی من مربوط به کشور کانادا هست کشور را کانادا تشخیص داده است که به ایران تغییر می‌دهم. حالا می‌توانم شماره موبایل داخل ایران را بنویسم. کد تأییدیه برای من می‌آید و می توانم حسابم را تأیید کنم. این قسمت هم که چنل تان را نشان می‌دهد.

از آنجایی که هیچ ویدیویی نگذاشتم اینجا ویدیویی نیست. زمانی که ویدیو آپلود کنیم لیست ویدیوهایمان اینجا می‌آید. اینجا هم که اکانتتان است و لازم نیست به آن دست بزنید.

اینجا my videos را که بزنید چون ویدیویی در اکانت جدید قرار ندادم به ما ویدیویی نمایش نمی‌دهد. به شما گفته بودم همان اول که چطور ویدیو آپلود کنید.

قسمت my liked videos هم like ویدیوها را نشان می‌دهد. یعنی ویدیوهایی که لایک زدید.

قسمت آخر که referral هست را یک لینک زیرمجموعه‌گیری به شما می‌دهد. اگر احیانا خواستید برای کسی بفرستید این را کپی می‌کنید و برای آن شخص ارسال می‌کنید. اگر از طریق این لینک در این وبسایت ثبت نام کند و فعالیت داشته باشد بابت هر درآمدی که به دست می‌آورد یک مبلغی را هم این وبسایت به شما می‌دهد.
این وبسایت هم در اینجا کارش تمام شد. اگر از این ویدیو خوشتان آمد و برایتان جالب بود حتما و حتما برای حمایت از من لطفا ویدیو را لایک کنید. هر روز هم ویدیوهای جدید و روش‌های جدید درآمد دلاری با تماشای فیلم را در چنلم آموزش می‌دهم. روش‌هایی که واقعا نتیجه می‌دهد و اگر خواستید ویدیوهای بیشتری را ببینید حتما دکمه subscribe را بزنید تا سایر ویدیوها را از دست ندهید. خیلی ممنونم که تا این لحظه با من بودید. موفق و پیروز باشید.

بیشتر بخوانید:

برچسب های مرتبط

https://0ta100 net/news/درآمد-دلاری-با-تماشای-فیلم ، https://0ta100 net/news/درآمد-دلاری-با-تماشای-فیلم ، https://0ta100 net/news/درآمد-دلاری-با-تماشای-فیلم ، https://0ta100 net/news/درآمد-دلاری-با-تماشای-فیلم ، https://0ta100 net/news/درآمد-دلاری-با-تماشای-فیلم ، نحوه دریافت دلار ازcos tv ، نحوه ثبت نام در cos tv ، https://0ta100 net/news/درآمد-دلاری-با-تماشای-فیلم ،

آموزش درآمد دلاری به کمک وب سایت کنوا(Canva) پرداخت با ارز دیجیتال

اگر مایل به مشاهده ویدئو آموزش درآمد دلاری نیستید، مقاله را بخوانید

سلام به صفر تا صدی‌های عزیزم، با یک روش جدید آموزش درآمد دلاری در خدمت شما هستم. روش‌هایی که معرفی می‌کنم را امتحان کردم و واقعا نتیجه می‌دهند. فقط کافی است ویدیو و دستورالعمل‌ها را طی کنید. صبر و پشتکار داشته باشید تا به نتیجه برسید. از همه مهم‌تر وبسایت‌هایی که کلاهبردار هستند و تعدادشان هم بسیار زیاد است به شما معرفی نمی‌کنم. قبل از اینکه سر اصل مطلب برویم، بعضی از دوستان همیشه راجع به درآمدهای کلیکی می‌پرسند. یعنی چطور می‌توان با کلیک کردن روی ویدیو یا روی تبلیغات درآمد دلاری داشت؟ در ادامه به این وبسایت‌ها می‌روم و محیط این وبسایت‌ها را به شما نشان می‌دهم. و نشان می‌دهم چطور با هر کلیک پول به کیف پول شما اضافه می‌شود، و چطور می‌توان این پول را برداشت کرد. اگر قبلا این قسمت را دیده‌اید از این دو سه دقیقه بگذرید تا به موضوع اصلی امروز برسید.

خب، یکی از وبسایت‌هایی که به راحتی فقط با انجام یک کلیک روی این تبلیغات به ما پول می‌دهد را داریم می‌بینیم. اینجا من سه تبلیغ می‌بینم.

سه تا یک سنت، به من سه سنت تا الان پول داده است. روی یکی از این تبلیغات که کلیک کنم فقط کافی است چند ثانیه صبر کنم تا تبلیغ لود شود. به همین راحتی الان پول به اکانت من اضافه شده است.

اینجا می‌بینید که شد ۴ سنت. یک سنت دیگر اضاف شد. روی هر کدام از این تبلیغ‌ها کلیک کنیم، به همین راحتی یک سنت به ما پول می‌پردازد.

خب، برویم وبسایت بعدی را به شما نشان دهم. این هم یک وبسایت دیگر است. یک وبسایت روسی است که من از اینجا زبانش را انگلیسی می‌کنم.

حالا زبان وبسایت به انگلیسی تغییر کرد. اینجا می‌بینید که میکروتسک‌های زیادی را می توان انجام داد. یکی از آنها مشاهده ویدیوهای یوتیوب است. اینجا هر یک از ویدیوها را که باز کنید به شما پول می‌پردازد. به روبل پول می‌دهد. مثلا من این ویدیو را باز می‌کنم. این را می‌زنم تا پلی شود. با ترفندی که بعدا به شما آموزش می‌دهم همزمان می‌توان چند تا را پلی کرد.

اینجا این ویدیو را که کلیک کنم، ده ثانیه که صبر کنید تا ویدیو نمایش داده شود، پول به حساب ما واریز می‌شود. نحوه کار هم به این صورت است که یوتیوبرها می‌آیند به این وبسایت پول می‌دهند تا بازدید واقعی بخرند. این وبسایت‌ها هم مقدار از پول را خودشان برمی‌دارند و به ازای هر بازدیدی که انجام می‌دهید یک مقدار از پول را به شما می‌پردازد. الان به همین راحتی تمام شد و پول به کیف پولم اضافه شد. اینجا من رفرش کنم، اینجا این مبلغ را ببینید. الان این عدد ۷ شد ۹. به همین راحتی. هزاران وبسایت‌ مثل این در اینترنت است، اما مشکلی که دارند این است که اکثرا کلاهبردارند و پولتان را نمی‌دهند یا اینکه احراز هویت با اطلاعات خارج از ایران می‌خواهند، یا اینکه با پیپل تسویه می‌کنند و داشتن پیپل در ایران هم مشکلات خاص خودش را دارد. اما من هشت تا وبسایت معرفی کردم که هیچ کدام نیاز به احراز هویت ندارند. از داخل ایران هم می‌توان کار کرد. با vpn هم به بعضی از آنها وصل شد. نیاز به پیپل هم ندارند و با ارز دیجیتال کمتر از یک دقیقه با شما، از طریق تراست والت، تسویه می‌کنند. آموزش نحوه نقد کردنش را هم توضیح دادم و اینکه کاملا مطمئن هستند و خود من جمعا در این هشت وبسایت رکوردی که زدم در عرض ۵ ساعت توانستم ۲۵ دلار در بیاورم. بیست بیست و پنج دلار شاید برای یک خارجی که در این وبسایت‌‌ها کار می‌کند پولی نباشد و صرفا پول غذای روزانه‌اش را تهیه کند اما در ایران می‌توان یکی دو زندگی را با آن چرخاند. خوبی دیگری که دارد این است که می‌توان با اکانت‌های دیگر در این وبسایت‌ها فعالیت کرد و به اصطلاح این پلتفورم‌ها را دور زد و درآمد بیشتری داشت. حالا این وبسایت‌ها را نه من و نه یوتیوبرهای دیگر اینجا معرفی نمی‌کنند. چرا؟ چون صدها هزار نفر هجوم می‌آورند به این وبسایت‌ها و بالانس یا تعادل عرضه و تقاضایشان به هم می‌خورد و حتی خود ما هم دیگر نمی‌توانیم درآمد داشته باشیم. بنابراین اگر می‌خواهید لیست این وبسایت‌ها و آموزش کار با آنها را داشته باشید، در گوگل عبارت «صفر تا صد درآمد دلاری بدون تخصص» را جستجو کنید و وارد وبسایت مؤسسه صفر تا صد شوید. آنجا توضیحات را می‌توانید مطالعه کنید.

آموزش درآمد دلاری با وب سایت لاتیوم

خب، اینجا وبسایت latium.org هست. لینک وبسایت‌ها را هم مثل همیشه در قسمت توضیحات ویدیو می‌گذارم. وبسایت latium یک وبسایت فریلنسری است. یعنی افرادی می‌آیند و کارها و مهارت‌هایی که دارند را در معرض نمایش قرار می‌دهند. و از آن طرف هم کارفرماها می‌آیند آن فریلنسر را انتخاب می‌کنند و کار را به او یا دیگران می‌سپارند. زمانی که کارفرما پول را پرداخت کرد، پول به حساب وبسایت فریلنسری می‌رود، و بعد از اینکه شما به عنوان فریلنسر پروژه را تحویل دادید این وبسایت‌ها مقداری از کارمزد را برمی‌دارند و بقیه پول را به حساب شما می‌ریزند.

آموزش درامد دلاری از وب سایت لاتیوم

وبسایت‌های فریلنسری زیادی در دنیا هست. اما اکثرا احراز هویت از خارج از ایران می‌خواهند و برای برداشت پول به پیپل نیاز دارید. اما این وبسایت این مسائل را ندارد و با ارز دیجیتال هم با شما تسویه حساب می‌کند. قطعا به بزرگی وبسایت‌هایی مثل fiverr یا upwork نیست، اما کارفرماها و فریلنسرهای قابل توجهی در این وبسایت فعال هستند.

کاری که قرار است امروز انجام دهیم بسیار ساده است. یعنی قرار است بدون فتوشاپ یک طراحی انجام دهیم. حالا می‌خواهیم چه کار کنیم؟ در این وبسایت ebook cover را جستجو می‌کنیم. قبلا ویدیویی در این زمینه ضبط کردم اما وقتی که تمام شد متوجه شدم حذف شده است. و مجددا بعد از کمی استراحت این ویدیو را دارم برای شما ضبط می‌کنم. Ebook یعنی کتاب الکترونیکی و cover هم یعنی جلد کتاب. Ebook over خدمات محبوبی است که به عنوان فریلنسر می‌توانید ارائه دهید. بعد از ثبت نام در این وبسایت‌ها یک کاره در معرض نمایش می‌گذارید. و توضیحات مربوط به آن کار را هم می‌نویسید. مثلا می‌نویسید: «من می‌توانم جلد کتاب الکترونیکی را برای شما طراحی کنم.» و کارفرماها می‌آیند طراحی جلد کتابشان را به شما می‌سپارند. روزانه هزاران ebook در دنیا تولید می‌شود و قطعا این افراد برای طراحی جلد کتابشان نیاز به فریلنسرهایی مثل شما دارند. اگر بخواهند به گرافیست‌های حرفه‌ای یا شرکت‌های گرافیک طراحی را بسپارند برایشان گران تمام می‌شود و طول می‌کشد به دست شما برسانند. پس بهترین راه این است که به چنین وبسایت‌هایی مراجعه کنند.

اینجا می‌بینید که قیمت‌های مختلفی دارد. مثلا ۴۰ دلار، ۳۵ دلار، ۴۵ دلار و ۱۰ دلار. حالا برویم به وبسایت fiverr سر بزنیم. دوستان، fiverr هم یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین وبسایت‌های فریلنسینگ دنیاست. البته از داخل ایران مستقیم نمی‌توان کار کرد. مگر اینکه احراز هویت را دوستی که خارج از ایران زندگی می‌کند برای شما انجام دهد و شما با vps یا آی‌پی ثابت همان کشور وارد این وبسایت شوید و فعالیت کنید. البته شرکت‌هایی هم داخل ایران هستند که من با آنها کار نکردم اما ادعا می‌کنند اکانت وریفای‌شده fiverr را با دریافت چهار پنج میلیون تومان به شما تحویل می‌دهند. می‌توانید در این باره بیشتر تحقیق کنید.

در fiverr هم ebook cover را جستجو می‌کنم. همان طور که گفتم لازم نیست طراحی یا کار با فتوشاپ را بلد باشید. آنقدر راحت است کاری که در ادامه به شما یاد می‌دهم.

مثلا ببینید اگر top rated seller را که به معنی فریلنسرهایی با بیشترین امتیاز هست را فیلتر کنم، این فریلنسرها تا ۱۰۰۰ پروژه هم گرفته‌اند.

ممکن است چند برابر این پروژه‌ها را انجام داده باشند، اما حداقل این تعداد از کارفرماها امتیاز داده‌اند. اگر این رقم را ضرب در حداقل دستمزدشان کنید به رقم قابل توجهی می‌رسید. مثلا این از ۶۰ دلار شروع می‌شود و این یکی هم از ۲۰ دلار. یا این کار از ۱۷۵ دلار شروع می‌شود. می‌بینید که پول‌های زیادی از طریق طراحی جلد کتاب الکترونیکی به دست می‌آورند. و اکثرا هم از روش ما کار می‌کنند. همه این افراد گرافیست یا فتوشاپ‌کار نیستند.

حالا چه در وبسایت latium یا fiverr کار می‌کنید، اولی با ارز دیجیتال با شما تسویه حساب می‌کند. وبسایت‌های فریلنسینگ دیگری هم هستند که با ارز دیجیتال با شما تسویه می‌کنند. در گوگل top 10 freelancing websites with crypto currency payment یعنی ده وبسایت فریلنسینگ برتر که با ارز دیجیتال تسویه حساب می‌کنند را جستجو کنید. بعد می‌توانید به هر یک از این وبسایت‌ها مراجعه کنید و عضوشان شوید و چنین کاره‌هایی را تشکیل دهید. عکس بگذارید و توضیحات کارتان را به کمک گوگل ترنسلیت بنویسید. می‌توانید از متن توضیحات کسانی که قبلا اکانت ساخته‌اند هم استفاده کنید یا الهام بگیرید. فقط توجه کنید اگر شخصی قیمت پایه را ۴۰ دلار نوشته است، شما با ۱۰ دلار شروع کنید. اگر توی fiverr رفتید، مثلا با ۵ دلار شروع کنید. کاار را بگیرید و رزومه برای خودتان بسازید و وقتی امتیازتان بالا رفت و تعداد مشتری‌هایتان افزایش پیدا کرد، می‌توانید کم‌کم میزان دستمزدتان را بالا ببرید. خب، اینجا می‌آیید و یک کاره تشکیل می‌دهید و کارفرما کار را به شما می‌سپارد و ممکن است چند جمله رد و بدل ‌کنید که می‌توانید از گوگل ترنسلیت استفاده کنید. و به شما می‌گوید دقیقا چه می‌خواهد. مثلا فرض می‌کنیم کارفرمایی به ما پروژه‌ای می‌دهد و می‌گوید یک ebook در زمینه کاهش وزن دارم. ما هم می‌خواهیم برایش طراحی کنیم.

آموزش درآمد دلاری از وب سایت canva

وقتی کار را از او گرفتیم به وبسایت canva.com می‌رویم.

آموزش درآمد دلاری از وب سایت canva

. وبسایت canva یک وبسایت طراحی خیلی پیشرفته است که امکانات بسیار زیادی دارد. افرادی که طراحی و فتوشاپ بلد نیستند به این وبسایت می‌آیند و به راحتی با کپی و پیست و درگ اند دراپ (drag and drop) از تمپلیت‌های آماده‌ش استفاده می‌کنند. تمپلیت‌هایی که برای استوری اینستاگرام، ریلز اینستاگرام، پست اینستاگرام استفاده کنید. برای پرزانته، وایت بورد، داکیومنت ساختن، ویدیو ساختن، برای تمام زمینه‌ها می‌توانید اینجا طراحی کنید.

سایت کانوا چیست؟

مثلا من در سرچ باکس این وبسایت می‌نویسم ebook cover. و جستجو می‌کنم تا تمپلیت‌های مرتبط را برایمان بیاورد.

آموزش برنامه canva

فقط یک نکته‌ای که هست اینجا بعضی از المان‌های داخل وبسایت canva پرو هست. یعنی باید از اکانت پرومیوم استفاده کنید و پولی است. البته همان طور که می‌بینید اینجا رایگان هم زیاد دارد. حالا اگر نصف این تمپلیت‌ها پرو باشد و خواستید از اینها استفاده کنید، لازم نیست به دلار پول دهید و به کمک شرکت‌های واسطه پرداخت کنید. در گوگل عبارت خرید اکانت اشتراکی پرمیوم canva را جستجو کنید. و در ایران وبسایت‌هایی هستند که این اکانت‌های اشتراکی را با قیمت بسیار پایین‌تری به شما می‌فروشند و به تمام این آیتم‌ها دسترسی خواهید داشت. از آنجایی که کتاب در رابطه با کاهش وزن بود، عبارت weight loss را هم جستجو می‌کنیم. ببینیم برایمان چه می‌آورد.

آموزش کار با سایت canva برای کسب درآمد دلاری

بگذارید diet را جستجو کنم که به معنی رژیم غذایی است. بله مثلا این keto diet است. رویش کلیک می‌کنم تا باز شود.

Customize را می‌زنم تا این قالب را برای خودم شخصی‌سازی کنم. می‌بینید که نشانگر ماوس را روی هر یک از این المان‌ها بیاورم می‌توانم ویرایشش کنم. مثلا این را می‌گیرم و بالاتر می‌آورم. رویش دو بار کلیک می‌کنم تا عنوانش را به weight loss یعنی کاهش وزن تغییر می‌دهم. هر چه که کارفرما خواست را اینجا می‌نویسید. من فقط می‌خواهم روند و نحوه کار را به شما نشان دهم.

این را کامل می‌گیرم، از اینجا فونتش را کوچک می‌کنم. ببینید فونتش کوچک شد.

می‌توانم اینجا را بزنم و مثلا رنگش را قرمز کنم. اینجا هم اسم نویسنده‌ش است. مثلا اسم شخص دیگر را می‌نویسم. اینجا می‌توانید عکسش را عوض کنید. می‌توانید کامل ویرایش کنید. از تمپلیت‌های دیگر که اینجا هست هم می‌توانید استفاده کنید. و به همین شکل وقتی آماده شد از این طرح با فرمت png یا jpg یا هر طور که کارفرما می‌خواست خروجی می‌گیرید. و برایش می‌فرستید و پولتان را می‌گیرید. کلا نه فقط برای طراحی جلد ebook بلکه برای طراحی‌های دیگر هم می‌توانید از این وبسایت canva چه برای استفاده شخصی خودتان و چه برای کسب درآمد استفاده کنید. اگر این ویدیو برایتان جالب بود، برای حمایت از من لطفا این ویدیو را همین الان لایک کنید. اگر هم ویدیوهای بیشتری خواستید در رابطه با روش‌های ابداعی من برای آموزش درآمد دلاری چنلم را سابسکرایب کنید تا هر روز ویدیوهای جدیدم را ببینید. بالاخره از یکی از روش‌ها خوشتان می‌آید و می‌توانید تبدیل به شغل اصلی‌تان کنید. خیلی ممنونم که وقت ارزشمندتان را در اختیارم قرار دادید. موفق و پیروز باشید.

بیشتر بخوانید:

کسب درآمد اتوماتیک با ارسال ایمیل

درآمد دلاری با وب سایت COS