0
0

سلام وعرض ادب خدمت شما اقای مهندس رضاپور، چندسوال داشتم که اگرپاسخ بفرمایین ممنون میشم؛ قبلا تلفنی صحبتی داشتم خذمتون که  گفتم از یکی ازشهرستان های خراسان رضوی،تماس میگیرم و برای ارسال زعفران، صنایع دستی، وگلیم .وسنگ های قیمتی صحبت کردیم…خواستم ببینم برای زعفران،آیا الزاما بایدسایت داشت ،چون خودم تخصصی در طراحی سایت ندارم، یااینکه همون بسته اموزشی زعفران، مشتری هارو معرفی میکنه و برای شروع کار کفایت میکنه؟ و دیگه اینکه با خرید بسته زعفران، آیا امکانش هستش که از بسته های دیگر،      ( صنایع دستی وگلیم) هم استفاده کنیم؟( باتوجه به صحبتی که قبلا تلفنی باخودتون داشتم واین مطلب عنوان فرمودین..) متشکر خواهم شد اگه پاسخ بفرمایین، منتظر پاسختون هستم. باسپاس فراوان

  • برای ارسال نظر باید سایت شوید
0
0

با سلام

در مورد سایت، شما تصور کنید وارد کننده هستید، و یک ایمیل از یک شخص ناشناس از کشور فیلیپین به دست شما میرسد و خودش را صادرکننده زعفران معرفی میکند و بعد از مذاکره(به صورت ایمیل یا تلفنی) شما درخواست میدهید 30% پیش پرداخت برایش واریز کنید تا 10 کیلو زعفران برای شما ارسال کند، اگر صرفا از این شخص یک ایمیل داشته باشید این کار را انجام میدهید؟! اهمیت داشتن سایت در پاسخ به این سوال مشخص میشود.

در خصوص اطلاعات تخصصی سایر پکیج ها چون قبلا تلفنی پاسخم مثبت بوده امکان دریافت اطلاعات تخصصی مربوط به یک پکیج در تلگرام وجود دارد(بعد از خرید پکیج زعفران)،بدین منظور میبایست در تلگرام با همکاران مکاتبه نمایید و خودتان را معرفی بفرمایید تا ارسال شود.

با احترام

  • برای ارسال نظر باید سایت شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
در صورتیکه آدرس ایمیل ندارید می توانید از آیکون ( پائین وب سایت ) برای پرسیدن سوالات خود استفاده نمائید
ارسال پست توسط میهمان یا به حساب کاربری
نام*
ایمیل*
کد امنیتی