0
0

با سلام و عرض ادب

با تشکر از سایت خوب شما و اطلاع رسانی مفیدتون، من در شرکت بازرگانی در یزد مشغول به کار هستم و زمینه کاری شرکت صادرات و واردات هست که البته بیشتر، محور کاری صادرات هست، می خواستم از شما راهنمایی بگیرم که برای صادرات به کشور قطر و به طور کلی در زمینه صادرات چه تکنیکهایی میتونه مشتری رو جذب کنه ؟ من با شرکتهای مختلف در قطر تماس می گیرم در مورد زمینه کاری شرکت توضیح میدم و وب سایت شرکت رو بهشون معرفی می کنم و ایمیل هم ارسال میکنم و در پاسخ میگن ما بررسی می کنیم و همکاری می کنیم ولی بعد فیدبکی دریافت نمیکنم … ممنون میشم من رو راهنمایی بفرمایید. متشکرم.

  • برای ارسال نظر باید سایت شوید
0
0

با سلام

مهم ترین بخش در بازاریابی و پرزنت کردن در دنیای امروز داشتن وب سایت است، اما اینکه وب سایت چگونه طراحی شده باشد از آن مهم تر است و اصول اعتماد سازی و اینکه خودتان را حرفه ای معرفی کرده باشید که طرف خارجی تمایل پیدا کند با شما وارد معامله شود ، باید با علم و آگاهی مربوط به آن پیاده سازی شده باشد.

در زمینه سایر روش های بازاریابی میتوان از دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات بصری استفاده کرد و یا در نمایشگاه های بین المللی و تخصصی شرکت کرد که سرمایه قابل توجهی میطلبد.

ما در بیزینس دو نوع فروشنده (کسب و کار) داریم، شکار و شکارچی ! شکارچی کسب و کاری هست  که به این در و آن در میزند تا مشتری را راضی به خرید کند(مثل روش های بازاریابی مرسوم در دنیا)

اما کسب و کارِ شکار، طوری استراتژی و برنامه ریزی میکند که مشتری او را شکار (پیدا ) کند و مشتری خودش مایل باشد از کالا یا خدمات آن کسب و کار استفاده کند.

بهترین راه برای ” شکار ” بودن ، این است که سایت حرفه ای طراحی کنید و سایت را سئو کنید.

با احترام

  • برای ارسال نظر باید سایت شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
در صورتیکه آدرس ایمیل ندارید می توانید از آیکون ( پائین وب سایت ) برای پرسیدن سوالات خود استفاده نمائید
ارسال پست توسط میهمان یا به حساب کاربری
نام*
ایمیل*
کد امنیتی