0
0

با سلام و عرض ادب

چند وقت است که ایده فروش اینتر نتی صنایع دستی ایران به خارج از کشور در ذهنم ایجاد شده البته با توجه به شرایط فعلی مشکلاتی هم وجود دارد در این خصوص تحقیق میکردم که سایت شما رو دیدم که مشخص است بصورت حرفه ای روی صادرات کار کرده اید بعد از تماس تلفنی همکار شما فرمودند برای مشاوه از طریق سایت اقدام کنیم به نظر شما دراین کار میشود موفقیت داشت و توصیه  برای درست جلو رفتن شما چیست  ؟ از اینکه برای اینجانب وقت گذاشتید ممنونم.

 

  • پرسیده شده توسط جعفر نظم آبادی در 6 سال قبل
  • برای ارسال نظر باید سایت شوید
0
0

با سلام

اگر به صورت خرده فروشی بخواهید کار کنید به مشکل بر میخورید (به دلیل تحریم ها) ، میتوانید از شرکت هایی مثل Payment24 درخواست کنید درگاه پی پال به شما ارائه دهند ، اما وقتی کالا را ارسال کنید شرکت paypal یا شرکت های پرداخت بین المللی کالای شما را ردگیری میکنند و وقتی متوجه شوند از ایران هستید اکانت شما Suspend میشود.

البته از درگاه بیت کوین هم میتوانید استفاده کنید که این مشکل را ندارد اما در نظر داشته باشید تعداد کمی از افراد دنیا با بیت کوین خرید میکنند.

 

چالش دیگر این بیزینس این است که دفتر پست های بین المللی در ایران تعطیل شوند یا به ایرلاین های ایران اجازه فرود در کشورهای دیگر را ندهند.

با احترام

  • برای ارسال نظر باید سایت شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
در صورتیکه آدرس ایمیل ندارید می توانید از آیکون ( پائین وب سایت ) برای پرسیدن سوالات خود استفاده نمائید
ارسال پست توسط میهمان یا به حساب کاربری
نام*
ایمیل*
کد امنیتی