0
0

من یک مشاوره میخواستم.تخصصی ..چون من اقدام کردم برای کارت بازرگانی .و اینکه الان میخوام در خشکبار فعالیت کنم ..قیمت سیو سایت هم گرفتم گفتید ماهی 5میلیون و نهصد و این هم امکانش واسم هست..فقط من ترس رو دارم چطور قیمتها رو در بیارم ؟ چطور جنس ها رو تهیه کنم یا بشناسم ؟ چون خشکبار شامل پسته بادم مغزهاشون زعفران انجیر و … حالا ما همه اینها رو تهیه کردنش چطور هست ؟ میشه تهیه کرد؟ و اینکه به امید خدا سایت سیو شد در صد موفثیت چقدر هس؟ تو سال اول با فرض اینکه سایت بالا باشه صفحه اول و لینک اول میشه درامد میلیاردی کسب کرد؟ یا یک توضیح بدید ممنوم میشم….و من میخوام با خود اقای رضا پور صحبت کنم باید چکار کنم ..چون ییکم ترس از ادامه کار دارم

  • برای ارسال نظر باید سایت شوید
0
0

با سلام

شما ابتدا باید در بازار داخل 1 ماه حداقل کار کنید تا جنس ها را بشناسید و با روش های تقلب کردن در بازار خشکبار آشنا شوید تا سرتان کلاه نرود و به تولیدی ها هم سر بزنید و بازدید کنید.

در پکیج صفر تا صد صادرات خشکبار 1000 تامین کننده انواع خشکبار با اطلاعات تماس معرفی شده است.

 

در این پکیج مشتریان خارجی هم معرفی شده است.

در مورد مورد سئو هم قرارداد 6 ماهه منعقد میشود اما احتمال دارد برای نتیجه ای که در قرارداد تعهد میدهیم 8 ماه زمان ببرد . اما به صفحه اول بیایید و به صورت سیستماتیک و اصولی کار کنید و بار را برای خریدار ارسال کنید ماهیانه حداقل 100 هزار دلار بعد از 1 سال خواهید داشت.

با احترام

  • برای ارسال نظر باید سایت شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
در صورتیکه آدرس ایمیل ندارید می توانید از آیکون ( پائین وب سایت ) برای پرسیدن سوالات خود استفاده نمائید
ارسال پست توسط میهمان یا به حساب کاربری
نام*
ایمیل*
کد امنیتی